Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

YENİDEN DOĞMAK İSTERMİSİN

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Yeniden doğmayı düşündüm ama aslaa insan olarak değil.Ne olursa olsun (kedi,kuş,böcek vs..)Ama insan hiçbir zaman:(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

haklısın dedetor çünkü en zoru insan olarak hayatını sürdürmek
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

geriye dönersem belki yaptığım hataları düzeltirim ama ne kadar az gol yesem de maçın sonucunu değiştirebileceğimi zannetmiyorum...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

bu kadar yılı boşuna mı teptik? :D yok valla ben yeniden doğmak istemem.. böyle iyi!
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

DeeP_SenSe yazdı:yeniden doğmak mı?!Elimde olsa hiç gelmemiş olmayı tercih ederdim.
bencilce bizi kendinden şiirlerinmden sohbetinden mahrum edecekdin ha hııımmm
:twisted:
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

desireakata yazdı:
DeeP_SenSe yazdı:yeniden doğmak mı?!Elimde olsa hiç gelmemiş olmayı tercih ederdim.
bencilce bizi kendinden şiirlerinmden sohbetinden mahrum edecekdin ha hııımmm
:twisted:

sirit:
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

yeniden doğmak istemezdim,yaşadıım onca acıyı bi daha çekmek istemezdim ama yepyeni bi benliğim olsun isterdim,kaybolanın yerine...daha az kırılgan,daha anlayışlı ve daha umursamaz olmayı isterdim..bitaneme hakettiği herseyi verebilecek bi insan olmak istrdim.bütün çabam bu.umarım başarabilirim
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

benım yenıden dunyaya gelmek gıbı bır amacım yok .....suan kı yasamımla ılgılenıyorum ....hayatımı en ıyı sekılde yasıyorum ...eger yenıden dunya ya geleceksek ve ne sekılde gelecegımız suan kı dunya da yaptıklarımıza baglıdır .....benım suan boyle bır dusuncem yok ....o yuzden hayatımı doya doya yasıyorum ....
medicaria
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen medicaria »

Keşke'siz bir yaşam var mı? Mutlaka Yeniden doğmak için dua etmişimdir.Ettim de...
Ama olmadı,dönülmez akşamın ufundaydık...Tecrübe edindim diye avuttum kendimi her defasında ya da 'Hayat bana yine YALANNNN söyledi dedim. Hem de KOCAMANIN'DAN.
fayton

Mesaj gönderen fayton »

ben yeniden dünyaya gelseydim zayıf olmak isterdim
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

sısmanlık kotu bısey degıldır .....ıstersen zayıflayabılırsın......yanıden dunyaya gelmek ...oyle bısey olursa eger yıne aynı kısılıkte olmak ısterdım ....baska bısey degıl ....
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

dedetor yazdı:Yeniden doğmayı düşündüm ama aslaa insan olarak değil.Ne olursa olsun (kedi,kuş,böcek vs..)Ama insan hiçbir zaman:(
yaa ,
köpek olun belediye zehirlesin,
kedi olun köpek kovalasın,
kuş olun kedi kapsın
böcek olun da görün herkes sizi ezsin
gerçi insanken de güçlüler eziyor o da ayrı mesele.
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

İnsan dışında bir varlık olmak sadece hayvan olmak değildir.Bir bitki de olabilirsin mesela bir ağaç ıssız bir adadaki ormanın derinliklerinde, diğer ağaç arkadaşlarınla beraber; dallarına kuşların konduğu, onlarla muhabbet ettiğin kimseye zarar vermeden yaşayabileceğin bir ağaç!!!
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Yenıden dunyaya gelmek mumkun deil de eger mumkunolsaydı yenıden dunyaya gelmek ısterdım bırde hep cocuk veya ogrencı olmak ısterdım ... :lol:
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

OLDU TABİKİ HATTA BUNDAN 4 AY ÖNCESİNE KADAR HEP 4 YIL ÖNCESİNE DÖNMEK İSTERDİM...VE BİR MUCİZE OLDU VE 4 YIL ÖNCEKİ OLAYLAR GERÇEKLEŞTİ AMA SONU HİÇDE DÜŞÜNDÜĞÜMGİBİ GERÇEKLEŞMEDİ...HANİ HEP DERİZYA KEŞKE OGÜNLERE GERİ DÖNSEKTE YAPMADIKLARIMIZI YAPSAK DİYE...BENCE HERŞEYİ YAŞANDIĞI GİBİ BIRAKMALI İSTEMİŞTİM BENDE KEŞKE DEİŞTİM ŞİMDİ İSE KEŞKE DÜN TEKRAR YAŞANMASAYDI DİYORUM...YANİ BIRAKIN HİÇBİR ZAMAN DÜNÜ TEKRAR YAŞAMAK İSTEMEYİN BIRAKIN DÜN OLDUĞU GİBİ KALSIN...
KALSINKİ DERS ALMAMIZ DAHA KOLAY OLSUN.....