Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeniden dönsem sana

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
selcukaydin

yeniden dönsem sana

Mesaj gönderen selcukaydin »

affeder misin beni bunca yılın hatırına... aramızda geçenleri unutup bağışlar mısın beni? onca yaramazlıklarıma ve umarsızlıklarıma eklediğim kalp kırıklıklarını affedebilir misin? gerçekten dönsem bir daha hiç gitmemecesine, sözünden çıkmamacasına, sarılıp öper misin yanaklarımdan... hastalandığımda başucumda bekler misin eskiden olduğu gibi? özlediğim kokunu hissettirir misin bana yeniden... şimdi gelsem sana... çıkıp hiçbirşey olmamış gibi... ellerini öpsem, sarılsam, dizlerine yatırıp saçlarımı okşar mısın? beni bağışlar mısın anne?
bennn
Üye
Üye

Re: yeniden dönsem sana

Mesaj gönderen bennn »

anneler kıyamaz... anneler beklentisiz sever... anneler bağışlamaz çünkü zaten kırgın olamaz...
teşekkür ederim sana, bu güzel yazın için
MetinAy
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen MetinAy »

Anne'den yine güzel bir cevap... :wink:

---
Düzenleme : Adventureman
hine = yine
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Bin kere de kırsan bin kere de git desen gider gibi görünse de gitmezler onlar..