anlayan el sallasın..

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

anlayan el sallasın..

Mesaj gönderen odysseia »

anlayan el sallasın bana merhaba der gibi
beden gitmeye teşne hayat kal der gibi

şarkının bu kısmı geldiğinde cidden ayağa kalkıp el sallayasım geliyo :lol:
acaba şarkılarının genelde zor anlaşılır olduğunu mu kastediyo??biz; şarkıların içindeki derin anlamları kavrayabilen nadir insanlardanız dimi??demek ki biz el sallayabiliriz :D
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

annem çok beğenmiş bu şarkıyı' herkes anlayamaz bu sözleri durdu durdu gene harika şarkılarla çıktı karşımıza feridun''dedi.doğru söze ne denilebilirki.bu arada ben yüksek seste dinlerken bazen coşuyorum ve el sallıyorum.yalan değil valla
bliss

Mesaj gönderen bliss »

kesinlikle tam burasi gelince ben de bir gaza geliyorum.burayı sarıp sarıp tekrar dinliyorum :lol:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

anlayabilen nadir insanlardan değiliz de,şarkı sözleri üzerinde düşünen (veya düşünmek zorunda kalan),şarkılardaki duyguları tam olarak hissedebilmek için kafa yoran insanlardanız bence...
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

YA ARKADAŞLAR ŞARKININ BU KISMINI DİNLERKEN GERÇEKTEN TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR.FERDUN DÜZAĞAÇ HARİKA İŞLERİN ADAMI.ALBÜMÜ KİME DİNLETTİYSEM HERKES HAYRAN KALDI :D
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

fd

Mesaj gönderen hazan »

hayat kal der gibi derken içimden bi isyanlı çığlık kabarıyor damarlarımdan ruhuma ve dahi nefesime... fd başka söze gerek yok boş gibi
yasamak zor bi oyun

Mesaj gönderen yasamak zor bi oyun »

hseven359 yazdı:anlayabilen nadir insanlardan değiliz de,şarkı sözleri üzerinde düşünen (veya düşünmek zorunda kalan),şarkılardaki duyguları tam olarak hissedebilmek için kafa yoran insanlardanız bence...
bencede hala anlayamadığımı düşünüyorum tam olarak...
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

şarkı o kadar farklı ki ... arabeskten nefret ederim ama şarkı öyle bi hava yakalamışki insanı coşturuyo.özellikle 'deli ye vurdum ' diyo ya manyak bişe
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

burdan devam arkadaşlar
about1925.html