Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

umrım böyle bişey olmaz artık dayanacak gücümüz klamadı diye düşünüyorum herkes yağmur duasına çıkar biz de güneş duasına çıkalım yani güneş de olmasa bulut falan da olabilir ama kar olmasın bu seferlik mümkünse yaa lütfen:cry: :cry:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

yarın yeni melekteki konserin ertelenmesi diye birşey söz konusu değil..bugün powerturk de tanıtımı vardı ve ertelemeden söz edilmedi..İstanbuldaki konsere gidebilecek olanlara bol eğlenceler... 8)
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

ya "ağlamıyorum" şarkısını çok seviyorum.. o benim şarkım artık! bi de "deli" şarkısının bi yerinde "ıslığımı fısıldamıştım şişeye,kıyıya çığlığım vurmuş.." diyo.. ya harika bi söz kesinlikle!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yaaa ağlayacağım yaaa!!
Gelemiyorum iyi eğlenceler arkadaşlar bi de bana diyodunuz çok şanslısın diye!

Neyse bizim için de görüntü alın lütfen.... :cry:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Bozcaada yazdı:Yaaa ağlayacağım yaaa!!
Gelemiyorum iyi eğlenceler arkadaşlar bi de bana diyodunuz çok şanslısın diye!

Neyse bizim için de görüntü alın lütfen.... :cry:

Niye ağLıyorsun Emrah? Ben sana görüntü aLmaya çaLışırım... :) Üzülme sen...
dreamone

Mesaj gönderen dreamone »

arkadaslar konsere gıttım konser mutevazi ama cok guzeldi,benım ıcın de cok ozeldi hayatınızda bır kerede olsa sevdıgınızle fd konserıne gıdın ferıdun şarkı soylerken siz ona sımsıkı sarılın...ben o gün cok mutluydum...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

dreamone yazdı:arkadaslar konsere gıttım konser mutevazi ama cok guzeldi,benım ıcın de cok ozeldi hayatınızda bır kerede olsa sevdıgınızle fd konserıne gıdın ferıdun şarkı soylerken siz ona sımsıkı sarılın...ben o gün cok mutluydum...
sana kesinlikle katılıyorum ;)
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

dreamone yazdı:arkadaslar konsere gıttım konser mutevazi ama cok guzeldi,benım ıcın de cok ozeldi hayatınızda bır kerede olsa sevdıgınızle fd konserıne gıdın ferıdun şarkı soylerken siz ona sımsıkı sarılın...ben o gün cok mutluydum...
Ben de sana KesinLikLe katıLıyorum... Ben de çok mutLuydum.. :wink:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

eminim mükemmel bi konser olmuştur ben de gidemeyen talihsizlerdenim umarım en yakın zamanda bi konserine gitmek nasip olur
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

doğru söylüyorsun da Tabii ki sevdiğin varsa ve o kişi de seni seviyorsaaaa :lol:
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

mrb arkadslar bnde taaa trabzonlardan gelip konseri izleyebildim cok guzeldi konser feridun abim zaten her zamanki gibi ve biliyomusunuz onunla tanısabildim sonunda menajeri hayati abinin yardımıyla :D :D :D tam bnm 96 yılında beni rahatta dinleyin albumunu dinlerken kafamda canlandırdıgım karakterde mutevazilikte inanın cok mutlu oldum cnk bn genelde etrafta pek anlasılmadıımı dusunen biri oldgum icin ( pek cogumuz gibi) beni anladıgını dusundugum yegane insana kendimi gosterebilmek beni mutludan daha fazlası etti mart ayında trbzonada gelcekmis feridun abim onuda izlicem umarım tekrar onunla konusabilirim konusmaktan ziyade onla dertleşmek isterdim saol feridun abi : buralar soguk icin beyaz icin kordugum icin buralardan gitme icin ...etc... kendinize ii bakın arkadslar yuzunuzdeki kırgın gulumsemelerede sahip cıkın (fd sarkılarının ortak noktası) hsckln
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

dreamone demiş ki:
arkadaslar konsere gıttım konser mutevazi ama cok guzeldi,benım ıcın de cok ozeldi hayatınızda bır kerede olsa sevdıgınızle fd konserıne gıdın ferıdun şarkı soylerken siz ona sımsıkı sarılın...ben o gün cok mutluydum...

+1 daha :D
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

o gün ben de istanbuldaydım ama ne yazık ki gidemedim konsere:( eskişehire gelince gidicem inşallah :D
pafela

Mesaj gönderen pafela »

merhaba,
ben konsere giden şanslılardan biriyim..Doğrusu konser benim için mutevazilikten öte "muhteşemdi" .sözleri, müziği, sahnedeki görüntüsü... konserde söylediği gibi şarkılarının " bazıları" değil
, bence hepsi "pahalı" .. feridunun konserde bunu neden söylediğini tam olarak bilmiyorum ama benim "pahalı" sözcüğünde algıladığım tek şey söylediği her şarkının inanılmaz değerli olduğudur.. Sözlerini ve müziğini " benimle " paylaştığın için teşekkür ederim Feridun Düzağaç...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

evet bizde konserdeydik kardeşimle ve süperdi. bizim için feridunun tüm konserleri mükemmel.Keşke eski parçalarından da söyleyebilseydi.Belki birazda neşeli parçalar katmak için başka sanatcılardan söylüyor ama ben kesinlikle 3-4 tane de olsa eski parçasını dinlemeyi tercih ederim.
İstanbul'daki bir sonraki konserinde görüşmek üzere herkeze selamlar,
FERİDUN' a da sonsuz sevgiler , başarılar hep bizimle kallllllllllllllllllllllllllll