Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

neeee?? eski şarkılarından söylemiyo mu??
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

:wink: sonunda bende gidebildim konsere harikaydı eski şarkılarından çok söledi be arkadaşım sen duymadın sanırım.Sadece bi kaç isteği reddetti o şarkıları hiç yazmak istemezdim şu an elimde olsaydı dedi ve onun içinde sevgili öyküler vs. gibi şarkılarını söylemedi.Konser 3 saat sürdü ve ben eskilerden hiç söylemez diye tahmin ediyordum fakat eski şarkılarına çok yer verd bence konserin sonunda da iyi çoşturdu,Tuyanazı da gördük sayesinde balkonda oturuyordu çok şeker bi kızı war :wink: Konser çıkışında yanındaydım bi 10 gün adaya gidicem çok daraldım dedi pek ii değil bu aralar ama o gece çok dinamik ve sevimliydi :P
laviniaaacan

Mesaj gönderen laviniaaacan »

ya bilen varmı denizliye ne zaman gelcek?
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

ağlamak istiyorum bir de FD Rüzgarı İzmir' de esse çok güzel olurdu..herkese FDli günler...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

evt arkadaşım ama ben geleceğini hissediyorum İZMİR'e ..istanbul,ankara derken sıra İzmir'e geliyor. 8)
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

arkadaşlar öncellikle konsere gelemediğim için utanıyorum kendimden bunu söyleyeyim.harika şeyler kaçırmışım yazdıklarınızdan bu anlaşılıyor.Burdan feridun abi'ye sesleniyorum.SENİ EN KISA ZAMANDA BURSA'YA BEKLİYORUZ ABİ..
son-nefesim
Üye
Üye

evet hseven359 umarım hislerinde yanılmazsın...
aligurer09

Mesaj gönderen aligurer09 »

harika yine herşeyiyle harika bir albüm.....
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

işte F.D. FARKI
hseven359
Üye
Üye

son-nefesim yazdı:evet hseven359 umarım hislerinde yanılmazsın...
inşallah.. bahar şenliklerinede gelebileceğini düşünüyorum..o şenliklere de gelebilirsin.Ege üniversitesinde kimlik falan sormazlar. :lol:
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

arkadaşlar 4 mart ankara konseri iptal olmaz umarım. kardeşimle teyzeme gidiyoruz bahanesi ile konsere gitmeyi planlıyoruz.bir taşla iki kuş olayı. inşallah iptal olmaz ,imkanı olanlar lütfen yanlız bırakmayın feridun Düzağacı konserinde.
ve sitemizde sahip çıkalım sadece yazmayla olmuyor...
son-nefesim
Üye
Üye

çok iyi olur gerçekten ya...bu albüme de bayıldım!!!!!
hseven359
Üye
Üye

arkadaşlar yanlız bu albümü birkaç arkadaşıma dinlettim.bunlar( fd fanı olmayan-o an gğndemdeki populer şarkıları dinleyen kişiler) albüme pek ısınamadıklarını söylediler.ben de tekrar dinlemelerini tavsiye ettim.
siz çevrenizden neler duyuyorsunuz bu albümle ilgili?
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

benim sınıfımda bi kız vardı bu albümden önce sabahları bazen radyoda feridun çıktığında "ya abi biliyo musunuz feridun düzağaç diye biri var,adamın bi şarkıları var,yaa,hastayım abi yaaa hele alev alev var ya bitiriyo beni abi yaa" gibisinden iğrenç yorumlarla beni çileden çıkarıyodu ama bu albümden hiç bahsetmiyo hem de feridundan da laf açmıyo allaha şükür :P ama bi başka kız var sürekli beni unutmayı söylüyo,başka şarkısından bahsettiği yok!
patosss

Mesaj gönderen patosss »

Çevremdeki insanlar,feridun düzağaçın onca albümde sanki tek şarkısı varmış gibi sürekli alev alevi söylüyolar.Çoğunun son albümden haberleri bile yoook!Yapmayın ya!Hem bence son albüm diğer albümleri göre daha güzel ve daha farklı.

UÇAN KUŞLARIMA,SAHTE DOSTLARIMA SERBEST AMA ANNEM NOLUR AĞLAMASIN...