Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

bir devam filmi / siyah beyaz türkçe dublaj

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

ecem yazdı:ne! ne diyosun arkadaşım ya,haber kesin değilse bu şekilde yalan haberleri artya atıp bizi üzüp yüreğimie indirmeyin ya

off bıktım bu söylentilerden!
kimseyi dinlemiyorum...şu aralar..kalitesiz kalitesiz insanlar çıkıp piyasayı karıştırıyor..millete acayip acayip şeyleri empoze ediyorlar sonrada zirveden inmiyorlar...yok öyle yagma..kafamı kızdırmasınlar yoksa onların bütün şarkıların bulup ne kadar torent ve dosya paylaşım programı varsa oraya zerk eder. albüm sattırmaz hale getiririm...YETERKİ FERİDUN düzagaç EMİR versin........
indireyim Mİ aşşagıaya ne dersin...
Feridun düzagaç sanAtçı degildir SANATTIR.
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

evet haklısın gerçekten.ne zaman müzik yayını yapan bir kanala baksam kalitesi eksi sonsuz olan insanlar gövde gösterisi yapıyor.bundan çok muzdaribim.valla dediğini keşke dediğini yapabilsen arkadaşım.artık öyle suyu çıktı ki bu işin sadece ticaret amaçlı şarkılar yapılıyor.gerçek sanatçılara büyük haksızlık var.sözüne de katılıyorum FERİDUN DÜZAĞAÇ SANATTIR.AYNI ZAMANDA BÜYÜK BİR OKYANUSTUR O OKYANUSTA YÜZMEK HERKESİN İŞİ DEĞİLDİR.BİZ YÜZEBİLDİĞİMİZ İÇİN KENDİMİZİ ŞANSLI HİSSETMELİYİZ ARKADAŞLAR.hepinize FERİDUN DÜZAĞAÇ günler dilerim :wink:
Neron_FB

Mesaj gönderen Neron_FB »

Herkese selam..Feridun Düzağacın albümünü dün aldım ve aldığımdan beri durmadan dinliyorum..Mükemmel bi albüm olmuş..Bi albümün bütün şarkıları anca bu kadar güzel olur yahu.. :wink:
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

çevremdekiler yeeteer artık dinlediğin bıkmadın mı? deselerde bende sürekli dinliyorum.
ve şunu söylemeliyim ki güzel demek o albümün yanında çook az kalır.feridun düzağaç her ne kadar bir devam filmi desede o hepsinden farklıymış gibi geliyor bana ve bir devam filmi/siyah beyaz türkçe dublaj albümü bence hayatımda dinlediğm eeenn MUHTEŞEM albüm... :D
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

yeni melek gösteri merkezindeki feridun düzağaç konserine gidecek olan arkadaşlara duyrulur .

konser 3 şubat cuma akşamına ertelenmiş. biletler geçerliymiş.
inşallah hava duzelir rahat rahat gidebiliriz.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

tüh!gidemeyenler adına üzüldüm ben gidemiyorum fakat sitede gidenler anlatınca bizde gitmiş kadar oluyorduk... :(
3 şubat akşamı herkese feridun düzağaç dolu günler dilerim...
anlayan el sallasın kısmı geldiğinde benim için de el sallayın :wink:
ayse

Mesaj gönderen ayse »

bi anda bugün görünce sitede cok sasırdım beklemiyodum eminim bu da diger albümler kadar hayran bıraktıracak bizi kendine cook özlemiştik onu yaa nolur hemen konserlere başlaaaa bekliyoruz seni
fnrlsng

Mesaj gönderen fnrlsng »

ben de ben dee çok özledim.. gerçekten şöle bi gitsek konserine rahatlasak dinlesek o güzel şarkıları, kendimize gelsek.. :)
bu arada ilk günüm, ilk mesajım.. buraya atim dedim.. herkese merabalarr..
uçak

Mesaj gönderen uçak »

albümü beğendim bende, fotolar güzel... ilk ilgimi çeken şarkılar:
ağlarsam düşerim
gibi gibi
yürüdüm...
sirona

Mesaj gönderen sirona »

arkadaşlar ben hatmettim albümü:) yine her zamanki gibi mükemmel tabi ki..önce biraz yadırgadım ama ikinci kez dinlerken hemen ısınıyosunuz...

hepsi çok çok özel parçalar ama YÜRÜDÜM daha farklı...
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

arkadaşlar şu an ne kadar üzgünüm bilemezsiniz.iki gün önce bir gazetede yayınlanan bir röportajını okudum Feridun abinin.albümden falan bahsetmiş.albüme gelen ilk tepkiler güzelmiş.buna sevindim.ama Feridun abinin sorulan sorulara verdiği yanıtlarda bir kırgınlık,bitkinlik ve yorgunluk olduğunu farkettim ve bunu okuyan herkes anlayabilir.zaten üzüldüğüm nokta da şurasıydı:muhabir şöyle bir soru sordu:Ailenizle aranız nasıl,sizinle nasıl başediyorlar?Feridun abi bu soruya şöyle cvp verdi.Ailem benimle başedemiyor zaten şu an yalnız yaşıyorum ve vakit buldukça Bozcaada'ya gidiyorum..ben yalnız yaşıyorum kısmına çok üzüldüm ama abartmıyorum Feridun abi bu ara çok üzgün.diyeceğim o ki arkadaşlar;burada bize büyük iş düşüyor.özellikle konserlerinde onu yalnız bırakmayalım.gala ertelenmiş ama yinede 3 şubatta orayı doldurup inletelim FD şarkılarıyla.ben de bursa dan gelicem inşaallah.bu konuyu gözardı etmeyelim arkadaşlar.neyse HEPİNİZE FERİDUN DÜZAĞAÇ DOLU GÜNLER DİLERİM. :cry: l
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bende çok üzülüyorum feridun abinin bu durumuna!lütfen onu yalnız bırakmayalım...

ANLAYAN EL SALLASIN BANA MERHABA DER GİBİ;BEDEN GİTMEYE TEŞNE HAYAT KAL DER GİBİ....
LEONess

Mesaj gönderen LEONess »

uff mükemmel insandan mükemmel bir albüm işte.. albümü çıktığı ilk gün bütün ist.i dolanarak zar zor buldum..o gün bugündür her gün her saat her saniye kulağımda.. değişecek dediler hiçte değişmemiş..aynı hüzün aynı hazan aynı "sevgi";) özellikle deliye bayıldım..sanki benim için yazılmış...
"anladım kararsızım yaralarıma yararsız.." kim yazabilir böyle söz yaa..
ajmix117

heeey Albumu aldım

Mesaj gönderen ajmix117 »

albumu aldım bekledıgım kadar ıı deıl ama emeklı kerem mukemmel olmus merak eden arkadasa selamlar.

albumdekı en ıyı sarkı emeklı kerem bence dıgerlerı de gayet ıı. Feridun a diger albumlerınde de basarılar dılıyorum
pinkfloyd

Mesaj gönderen pinkfloyd »

Hani boşuna dememiş DÜZAĞAÇ; Bu kör talihim nerde olsam bulur beni sobeler, diye..
Hatırlayacaksınız 25 OCAK 2005 Çarşamba günü yapılması planlanan Albüm GALA konseri İstanbul' da yaşanan kötü hava şartlarından dolayı 03 ŞUBAT 2006 Cuma gününe ertelenmişti..

Şimdi geleyim yukarıdaki haberi ilgilendiren konuya; çalışmakta oldugum firma lojistik ve sevkiyatla ilgili oldugu için, uzun dönem işlemlerinde meteoroloji müdürlüğü ile sürekli irtibat halindedir.. Ve Ana merkezden gelen maili sizlerle, özellikle benim gibi konseri iple çeken arkadaşlarla paylaşmak istedim;

KOCAELI FABRIKAMIZLA ILGILI DUYURUDUR : Yeni 26.01.2006
Sayin. Imalatcimiz;
Meteoroloji Mudurlugunden yapilan açiklamalarda 27.01.2006 Cuma gununden itibaren etkisini kaybetmeye ba?layacak olan kar yagisi,önumuzdeki hafta 01.02.2006 Çarsamba gununden itibaren tekrar Marmara bölgesi basta olmak uzere yurdun buyuk bir bölumunu etkisi altina alacaktir. Bu nedenle hafta sonu için uretim ve sevkiyat için ilgili birimlerinizde gereken tedbirleri almanizi rica ederiz.
Saygilarimizla,

Evet, eğer tekrar kar yüzünden ertelenirse konser, intihar düşüncemi hızlandırmam gerekecek.. Umarım düşündüğümüz olmaz..
Ve sevgili DÜZAĞAÇ, kara bahtın reçetesinin nerede yazıldığını daha çok sorup duracaz birbirimize..

Işık ve Sevgiyle.

izzet
E.S.P. Çengelköy