Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

BUNDAN 10 YIL SONRA NEREDE,NE YAPIYOR OLMAK İSTERDİNİZ??

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

bundan 10 yıl sora heralde bi sekilde cok param olurdu
ve bir karavan alıp heryeri gezmek isterrdm
aklıma bilem gelmeyen heryeri
tasy

Mesaj gönderen tasy »

bundan 10 yil sonra 32 yasinda olmus olcam ve simdiden estetikli güzel kariyer sahibi yanliz kedililerle yasayan biri olmak istiyom. arada sirada partnerde degissin yani tam anlamiyla yanliz degil .
Kullanıcı avatarı
Shuko
Takımdan
Takımdan
İsim: Sukru

Mesaj gönderen Shuko »

bundan 10 yıl sonra dünyanın keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek ve bunun tadını çıkarmak isterdim.
phaselisb

Mesaj gönderen phaselisb »

:D valla yükselmiş bir maaş.. düzgün bir evlilik ve 2 yaşında bir çocuk olsa. daha ne isterim.. benim umutlarım var çakıl taşlarım yok....
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Yaşamıyor olmayı dilerdim. Hayat, hep bittim biteceğim havasıyla geziniyor içimde bir yerde. Ben de bitsin de kurtulayım istiyorum. Bir tad alamadım yaşamaktan. Alana da rastlamadım. Tatlıdır hayat diyenlerin de kendilerini kandırdıklarına inanıyorum. Geçici hevesler, hayatı güzelmiş gibi gösterir bazen. Kanmamak lazım. "Tam zevkine varmışken düşer kalır insan"... Hep bir yalnızlıksa, tümden buysa hayat; sonsuz yalnızlığı ve yok oluşu arzuluyorum işte.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

bu kadar umutsuz olmamalısın bence ölümde bi son olmuyo asıl hayat orda başlıyo ben böyle düşünüyorum bu fazla derin ona girmeyeceğim ama hayattayken elimizdekilerle yetinmeyi bilip daha fazlası ve güzeli için çaba göstemeliyiz kendini bırakıp hayattan soyutlarsın herşey senin için bi hayalden öteye gidemez ama ememk verip çabalayınca en azından tutunacak bi dalın olur lütfen bu kadar umutsuz olmayalım :wink:
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

10 yıl sonra ummuyorum ama yine de bölümümü bitirmiş ve bankalrın birinde çalışıyor olcam
akasya

Mesaj gönderen akasya »

sehrikalp yazdı:Yaşamıyor olmayı dilerdim. Hayat, hep bittim biteceğim havasıyla geziniyor içimde bir yerde. Ben de bitsin de kurtulayım istiyorum. Bir tad alamadım yaşamaktan. Alana da rastlamadım. Tatlıdır hayat diyenlerin de kendilerini kandırdıklarına inanıyorum. Geçici hevesler, hayatı güzelmiş gibi gösterir bazen. Kanmamak lazım. "Tam zevkine varmışken düşer kalır insan"... Hep bir yalnızlıksa, tümden buysa hayat; sonsuz yalnızlığı ve yok oluşu arzuluyorum işte.
YASAMAK İNSANLARA SUNULAN LUTUFTUR AMA BİLENE...ama yasamayaı bilene...

bundan on yıl sonra okulu bitirmiş kariyerimi yapmıs tüm bana inancla bakan gözlere hayat budur diye göstermek isterdim..
bi de venedikte huzurlu bi yasam...
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

lütuf... yaşamak bir lütuf mu? Ayın bir aydınlık bir de karanlık yüzü vardır. Dünyadan o karanlık yüzü göremezsiniz. Ben karanlık yüzdeyim. Umutsuzluk senaryoları değil yazdıklarım. Ölümseverlik hiç değil. Keşke o lütuf bana verilmeseydi. Çünkü nereye gidedeğini bilmeyen bir gemiyim ben ve hiç bir rüzgardan fayda yok bana. Çalışıyorum, çabalıyorum. Kendimi yukarılara çekiyorum. Ama vardığım yer neresi olursa olsun, asla; evet işte burası diyemiyorum. Dünya bana göre değil. Yaşamaksa yaşıyorum işte. Sizin gibi değil belki, biraz daha siyah-beyaz, biraz daha flu. Yaşıyorum, sadece.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

10 yıl sonra

Mesaj gönderen hazan »

bundan 10 yıl sonra büyük ihtimalle hala takım elbiselerle çalışıyo olucam. ama yinede Amsterdamda nehire penceresi açılan bi evin balkonunda sabah kahvemi içip ardından gitarımla şarkılar söylemek isterdim gülümseme tadında. huzurla...
bide küçük tavsiye yaşamaktan yorulan arkadaşlara; her sabah umutla uyanıp umutla uyuyun kirlenen yaşanmışlıkların ve zamanın inadına. ne kadar kötü bile olsa yaşamaktan vazgeçmeyin hayata dair ne varsa insanlar için lütfen unutmayın. gülümsemeye çallışın...
akasya

Mesaj gönderen akasya »

sehrikalp yazdı:lütuf... yaşamak bir lütuf mu? Ayın bir aydınlık bir de karanlık yüzü vardır. Dünyadan o karanlık yüzü göremezsiniz. Ben karanlık yüzdeyim. Umutsuzluk senaryoları değil yazdıklarım. Ölümseverlik hiç değil. Keşke o lütuf bana verilmeseydi. Çünkü nereye gidedeğini bilmeyen bir gemiyim ben ve hiç bir rüzgardan fayda yok bana. Çalışıyorum, çabalıyorum. Kendimi yukarılara çekiyorum. Ama vardığım yer neresi olursa olsun, asla; evet işte burası diyemiyorum. Dünya bana göre değil. Yaşamaksa yaşıyorum işte. Sizin gibi değil belki, biraz daha siyah-beyaz, biraz daha flu. Yaşıyorum, sadece.

yasamak insanlara verilmiş bi lutuftur bi gorevdir asalaeti kimse tarafından farkına varılmayan bi görev....
yasamak istersin siyah beyaz her nasıl istersen ole yasarsın..ayna misali anlayacagın .aynaya nasıl bakarsan ole görursun ....yasamak ta ole ...
ama bi tek sen degilsin artık herkes melankolik...
nadasss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nadasss »

Bundan on yıl sonra sanırım torunum falan olacak ama ben hala Feridun şarkıları dinliyor olucam
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

bundan 10 yıl sonra eşim ve çocuklarımla olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
kendi evimde kendi işimde mutlu olmak istiyorummmmmmmmmmm :wink:
buket

Mesaj gönderen buket »

hayatımdaki herşeyin düzene oturmuş olduğunu görmek veeee sevdiceğim olacak olan kişi (daha kimse yogg :D ) ile dünya turuna çıkmak her yeri gezmek görmek öğrenmek isterdim...dönmemek üzere gitmek isterdim:D
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ben de yaşamamış olmayı tercih ederdim..ama yine de ölmemişsem eğer hala.. huzurlu olmak isterdim.. ne yaptığım, neyle uğraştığım, kimlerle olduğum önemli değil... huzur istiyorummmmmm :roll: