Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
murti19
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen murti19 »

Nesi varmış erkeklerin??
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bilmem ama kızlar sizden çok şikayetçi.. :) yazık ya artık üzmeyin onları.. :wink:
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

bence erkeklerin geninde var bu problem.hepsi çocuk gibi.ama sizi anlamak çok zor keşke anlayabilsedim...kullanma klavuzlarınız olsaydı.herşey daha kolay olurdu en azından....
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

kızların herzaman üzülmek için bi nedenleri vardır...
Bizi bahane etmeyin lütfenn..
dream
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen dream »

bız erkekler dengesız deılız aslınada sadece ısımıze gelenı yapmayı sevdıımız ıcın dengesız olark algılanıoruz
:!:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

SONBAHAR yazdı:bence erkeklerin geninde var bu problem.hepsi çocuk gibi.ama sizi anlamak çok zor keşke anlayabilsedim...kullanma klavuzlarınız olsaydı.herşey daha kolay olurdu en azından....

Unutmayınız ki biz olmasaydık siz de olmazdınız :idea:
Hazırlatıyorum kılavuz
mustafadilek
Üye
Üye

feministler siziii:)

Mesaj gönderen mustafadilek »

ya bu ne erkek düşmanlığıdır. Kızlar bir olmuş erkekleri eleştiriyorlar. bütün yazılarınızı okudum.Bir tane erkekleri öven bir yazı göremedim :wink: ve bir erkek olarak yazmak istedim bunları.. {ama bu yazacağıım sözler erkekliğin gururunu kurtarmak için değil}. tamam aramızda dengesizler olabilir ama insan olarak değerlendirilirsek hepimiz insan değilmiyiz sanki aynı şeyi kızlar yazmıyormuş gibi yazıyorsunuz bir gün aşkım dersiniz sonrada defedersiniz yazmayın böyle şeyler
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

bu dengesizlik dediğin şey sadece erkeklerde değil bütün insanlarda vardır o anki ruh hali nasılsa öyle bi tavır sergiliyorlardır bu sendede vardır bendede
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

merhaba ben de cümle içinde geçen genel yargıdan gocunanlardan biriyim.
öncelikle sizlerden "insan" kelimesinin anlamını bu kadar yüzeysel algılamamanızı bekliyorum. bunları yazarken oluşturduğunuz cümlelerde geçen "erkek" kelimesinin yerine "kadın" kelimesini koysak yine aynı eleştiriyi yapacağım. herşey insanın yapısında biter, bu ne erkek olmakla ne de kadın olmakla alakalıdır...
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

ya tamm kızmayın hemen okadarda kötü değilsiniz.ama bazen çok kötüsünüz bizde onlardan bahsettik konunun amacı zaten buydu sanırım. neyse yinede ii sayılırsınız. siz olmadan biz biz olmadan siz bi analm ifade etmiyoruz. bütün gibiyiz yani elma misali.. :wink:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

hakikaten senle ben de bu kadar mı üstüste denk geliriz yahu :lol:
et-tırnak ilişkisi bizimki... (genel (erkek-kadın) anlamında söyledim yanlış anlama) :idea: :arrow:
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

galiba :)
deepx
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Leman

Re: ERKEKLER NEDEN BÖYLEDİR?

Mesaj gönderen deepx »

Burda konuyu tartışırken ,egolardan biraz sıyrılmak gerekir.Kimseye bir saldırı yok.Savunma mekanızması geliştirmeden tartışılabilir.

iki taraf içinde şunu söyleyebilrim.
Eğer bir gün seni seviyorum deyip diğer gün kaçıyorsa,korkuyor demektir.Erkekler bunu daha çok yapar duygularını açmak bir zayıflıkmış gibi gelir.Oysa duygularını açmadan karşıdaki nasıl anlar?Buda çocuk oyuncağı değildir eminsen ve karşındaki bunu hakeden biriyle söylemelisin ve tutarsız olmamalısın.(kADINLAR İÇİNDE BU SÖZÜM)

Erkeklerin bir diğer yaptığı genelde onlar yapar.Bir sorun varsa söylemek yerine çocukça yalanlarla geçiştirmeye çalışırlar.Buda karşındakini aptal yerine koymak olmuyormu.Cesur olduklarını söylerleler ama aşk konularında kadınlardan çok daha cesaretsizdirler.Genel algılanmasın ama bi çoğu böyledir. Buda yorucudur.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Ya feminist biri değilimdir pek ama kesinlikle basit düşündükleri için bunlar..Çok sığlar..Biri çıkıp da ben öyle değilim,yanılıyorsun demesin lütfen..İstisnasınızdır o zaman ancan iyi bilinir ki istisnalar kaidei bozmuyor..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

bence erkeklerin geninde var bu problem.hepsi çocuk gibi.ama sizi anlamak çok zor keşke anlayabilsedim...kullanma klavuzlarınız olsaydı.herşey daha kolay olurdu en azından....
Böyle düşündüğün aklımın ucundan geçmezdi,eyvallah.
Yazar yollarız en kısa zamanda.

Ben de görüşümü belirtmek isterim. Karşılıklı olarak erkeğin kadını ya da kadının erkeği tamamen anlaması olanaksız gibi...

Biz erkekler basitizdir. Her şeyin genelde kolayına kaçarız.

Erkeklerin doğasında var bu,kabul etmek lazım. Yaradılışmızdaki gizem...