Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd gibisi yok!!!!

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

feridun abi şarkıları kadar kişiliğiylede muhteşem bir insan.beşiktaşlı olmasıda ayrıca sevdiğim diğer yönü...
esrayberk
Yeni Üye
Yeni Üye

FD

Mesaj gönderen esrayberk »

Feridun Düzagac dinlemek bir ayrıcalıktır arkadaşlar. Eşsiz Türkçeyle kendini böyle iyi ifade edebilen insan sınırlı sayıda. Keşke her birimiz dilimize onun kadar hakim olabilsek. İyi ki varsın FD!
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

bence de yok fd gibisi mutlaka takip ettiğim bütün şarkılarını dinlemek istedğim tek insan değil takip ettiğim bikaç sanatçı ve grup da var ama her ruh halimle dinleyebildiğim ve şu ana kadar neredeyse her gün dinlesem de sıkılmadığım nadir sanatçılardn biri fd nin bambaşka olmasının nedeninin işini severek yapıyo olduğunu düşünüyorum bi albüm yapayım da para kazanayım sıkıntısı olmadığını görüyorum ve böylece şarkılar üzerinde onları en güzel hale getirene kadar çalışıyo aceleye getirmiyo fd gerçekten harika=))
emos
Üye
Üye

Mesaj gönderen emos »

onu ilk tanıdığımda elimde sadece 1 albümü vardı ve sabah akşam onu dinlerdim bıkmadan usanmadan. hala öyleyim kimse onun kadar güzel yapmıyor müziği bence. işte bu da onu vazgeçilmez kılıyor...
:shock:
electricalstorm
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen electricalstorm »

dert yükleme belalısı '' kalbimin '', neden vurur gece soloları , istemezmi nefes alsın bu yürek , herkes yendi diye odamı yenecek kalbimi .....
ne kadar kirlilik varsa hayattan yana kusmama yardım eden kırılgan düş erbabı...
sesindeki tını ile kalbime masaj yapan kelimeleri ile anlam katan bir yol arkadaşı , hayatımın resimlerine müzik biçen sanatçı.
saklı sinsi gece karanlığına bulaşmadan kimi zaman sataşmadan atmayan kalp ,
kalbindeki sanatçı olma hevesine hayran olamama korkum varken ruh hanemde ^^^ ne kadar uzaklık varsa kilometre cinsi yada kalpmetre cinsi araya döşemeli...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

dinlediğiniz müzik veya dinlediğin sanatçı? sorularına tek yanıt verir oldum.
kısaca FD diyorum.. baska ne var deyince de önce şöyle bi düşünüyorum...