Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd konserleri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
helinfd
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: fd konserleri

Mesaj gönderen helinfd »

feridun düzağaç'ın bozcaada'da konseri var mı? Varsa ne zaman bir bilgisi olan var mı? eğer eylül ayının ilk haftalarında ise katılmam mümkün olabilir :)
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Geçen yıl eylül ayında konseri vardı Bozcaada'da.. Fakat bu yıl olması biraz zor gibi.. Keşke olsa.. Onu en sevdiği yerlerden birinde dinlemek daha bir keyifli oluyor..
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Sevgili EMRAH Bozcaada'da konser müjdesi :D bekliyenler çoğalıyor.Artık bir güzellik yaparsında oradaki etkin dostlarını harekete geçirip konser örgütlersin :D
Özlem senin için özellikle dilerim konser olsun.Okulu hallettin,konser hakkın.GİBİ GİBİ ne olacak bakalım?
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

sabreden derviş muradına eremeden ne olur bu sene bilemem :lol:

Ben zannetmiyorum konser olacağını adada...
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

evet hakan abi "gibi gibi" yi abimiz boşuna söylememezlik yapmıyomuş konserlerde, yazokulumu bitirdim konseri hakettim sanırım kesin olmamakla birlikte ağustosta bir istanbul konseri daha gözüküyor, istanbul'u yakın olarak kabullenebilirsem gelmeye çalışacağım
turuncu2
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Bilal

Mesaj gönderen turuncu2 »

Şile'ye gidemedim zaten..Umarım hepimiz için uygun bi zamanda bozcaada da konser olur...yolculuk bile eğlenceli geçer:)
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

Taner Abimizin onayladı 23 ağustos istanbul acıbadem konseri hayırlı uğurlu olsun, gelme isteğim var ama beni bağlayan noktalar da var :) kısmet diyelim...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

acıbadem konseri ile ilgili bilgisi olan varmı.doğruluk derecesi nedir acaba ,acayip sevindirik oldum.hayırlısı inşallah
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Ahh Hakan Abi keşke olsa ada da konser en azından gidebildiğim yerde olması güzel olur :D bende hakettiğimi düşünüyorum, gibi gibiye gelince zamanında abi söylemedi, şimdi de ben dinlemiyorum sırayla :wink:
Kullanıcı avatarı
taner
Takımdan
Takımdan
İsim: Taner

Mesaj gönderen taner »

23 Ağustos konseri Altunizade Açık otopazarı alanı Saat 21:00'da gerçekleşecektir ve Ücretsizdir.
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

müthiş bir haber orada olmak dileğiyle
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

merhaba ,bize çok uzun gelen bir aradan sonra, Altunizade de ki Feridun Düzağaç konserine gittik.ve Lavinya.net sitesinden Hakan bey ,eşi Hayriye hanım ,gülşah ,bekir ve muharremle tanışma ve sayelerinde konserden dahada zevk alma şansı yakaladık.
sizlerle tanıştığımıza memnun olduk,diğer konserlerde de aynı coşkuyu yakalayabilmek ve görüşmek üzere.
bu arada konser sonrası çekilen fotoğraflar için mail adresimizi versek ,muharrem (yanlış hatırlamıyorsam) arkadaşımız gönderir mi acaba fotografları bizede.şimdiden teşekkürler konserlerde görüşek üzere sevgiyle kalın,selamlar
Kullanıcı avatarı
bdemirel
Takımdan
Takımdan
İsim: Bekir

Mesaj gönderen bdemirel »

Özlediğimiz,güzel gecen, yirmiyi aşkın şarkının söylendiği, yine beraberce keyifle doya doya dinlediğimiz konserdi. RUDER1 bizde sizinle tanıştığımıza memnun olduk (: ama kadro eksikti, misal Sevgili Emrah’sız uzun süreden sonra ilk konserdi.eksikliği hissedildi.İlerleyen konserlerde telafi etmek üzere...Teşekkürler herkese. (fotoğraflar ulaştırılacaktır bilginize.(:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

Keyifle dinlediğimiz bir konserdi her zamanki gibi. Ücretsiz bir konser olması sebebi ile Feridun beyi dinlemekten ziyade farklı (!) amaçlar için orada bulunan bir takım kişilik(siz)ler olmasına rağmen güzeldi.. Bekir'in de dediği gibi kadro eksikti.. Daha nicelerinde daha da kalabalık olmak dileği ile..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ne kadar çok sizlerle olmak istediysem de olmadı.
Sonraki konsere inşallah Bekir'cim...
Gülşah'a da sonsuz teşekkürler...
Kilitli