Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd nin konuk oldugu programlar

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ya kusura bakmayın arkadaşlar,ben pek tv izlemem,özellikle akşamları pek bakmam.acaba bu program ne zamanlar ve kaçta oluyor?

yani fd varmı diye nasıl haberdar olabilirm ben,bilgililer yazarsa sevinirim.....
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

arkadaşlar biliyor musunuz bilmiyorum ama feridun düzağaç geçen sene gani müjdenin gündem dışı programına konuk olmuştu.bu sene de onu o programda konuk olarak görmek bence çok güzel olur.eğer toplu halde harekete geçip mail atarsak belki onu bu programda konuk olarak görebiliriz.mail adresini veriyorum: [email protected]
mavi_tebessum

arkadaşlar sıkı durun öyle güzel bir haberim var ki size.dedim ya yüxexes programına mail attım diye -eminim ki benim gibi atan birçok arkadaş vardır- dream tvden öykü abi cevap yazmış ve gelecek haftasonu boyunca dream tvyi izlersem onun tüm görüntülerini izleyebileceğimi söylemiş-bunun içinde fdnin katıldığı yüxexes performance de dahilmiş.gerçi ben daha önce katılıp katılmadığını bilmiyordum ama demek ki katılmış-yani feridun düzağaç dream weekend programına konuk olacak.bütün haftasonu boyunca eski klipleri,konserlerinden görüntüler,röportajları... ve onun hakkında daha birçok şeyi izleyebileceğiz.bence bu bizim için çok güzel bir fırsat.muhteşem olacak bu haftasonu.
mavi_tebessum

bu arada yazmayı unutmuşum dream weekend cuma akşamı hot dogdan itibaren pazar akşamı 24:00te yuxexesin sonuna kadar sürüyor.ben kaçırmayın derim. :wink:
mavi_tebessum

evet arkadaslar yine ben!bir yanlislik oldu o yüzden bu mesaji yazmak zorunda kaldim.DREAM WEEKEND BU HAFTA DEGIL HAFTAYAYMIS.ilgilenenler varsa düzeltmek istedim.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

cok saol bilgi verdiğin için mavi_tebessüm,gerceken cok mutlu oldum!:)
nedeniyse su,bizim evde aylardır duraksamadan calısan canak anten,işte dün akşam bozuldu,deramtv dahil tüm kanallar gitti ve calışmıyor.servise haber verdik,ancak pazartesiye gelebilirz dedi.bu yüzden akşamdaN Beri gercekten cok bozuktum,yıkılmış gibiydim.ama suan o kdar sevindim ki anlatamam:9
bildirdiğin için tekrar saol arkadasım :wink:
mavi_tebessum

kumralada gerçekten sansliymissin. :D senin yerine koyuyorum da kendimi eger buhaftasonu olmus olsaydi bütün haftasonu kafayi yerdim onu izleyemiyorum diye.bu arada tesekküre gerek yok ben zaten konuk olacagi bir programi duydugum an buraya yazarim.eger yanlis bir bilgi verdiysem de düzeltmem gerekir. :wink:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

neyse ya,valla artık haftayada bişey cıkmazda izleyebilirm,
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bunu kacirmam da kayd edecem hepsini
RomanticaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RomanticaL »

ben Okan Bayülgenin Tv Makinasında Görmüştüm Harika Söylemişti o Bölümde Tuba Ünsal fln birkaç kişi ddaha gelmişti başka yakın bir zamanda görmedim
buralarsoguk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bnde aynı en son tv makinesinde gördüm harikaydı. hatta o performanslarını dream tv de müzik hattında çktııı
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben de en son tv makinasında görenlerdenim..
zaten ne bekliyoruz ki..
her programa çıkan birisi değil :D
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

feridun düzagac neden fazla tv lerde görünmüyor? görünmekmi istemiyor acaba... ya..onu tv lerde görmeleyi uzun zaman gecti yaa...
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

zaten tv programlarına cıkmayı fazla sevmeyen bı ısım bıde araya yaz gırınce onun cıkabılecegı bırkac kalıtelı tv programı tatıle gırdı sansımız ıyıce dustu onu ızleyebılmek ıcın artık yenı sezonu beklıcez napalım. :cry:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

evet yaa yeni sezonu bekleyecez tabi kii... ama ou tv de gordugumde tv ye yapisacağim bu subesizz o nun hasretini tv den cıkarcağim...:)