Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20 de-

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

haber verdiğin için teşekkürler , klibi halen seyredemedim ama olsun bu akşam inşallah izliycem .arkadaşlar okanın programında telefonlarla feridun u yanlız bırakmayalım.
Daha önce Okan Bayülgenin programına konuk olduğu zaman peş peşe Feriduna telefon gelince Okan Bayülgende takılmıştı , ammada hayranın var telefonlar hep sana diye .o da mahçup gülüşü ile çok mutlu olduğunu belirtmişti.Zaten artık okan çok konuk aldığı için belki ona ilgi az olabilir .o Yüzden lütfen HEP DESTEK, TAM DESTEK.
Sevgilerrrrrrrrrrr
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Re: fd nin klibi

Mesaj gönderen scalon »

srznşt yazdı:ben hünüz izlemedim klibi ama kral tv gibi bir müzik kanalında yayınlanmasına üzüldüm açıkçası :(
buna benzer konular daha önce de konuşulmuştu forumda.

sanatçılar yaptıkları işten ekmek de yiyorlar bunu unutmayalım arkadaşlar. biz üzülsek de sevinsek de, tasvip etsek de etmesek de, olaylar bizim ve hatta bazen sanatçıların bile inisiyatifleri dışında gelişiyor.

reklam diye bir gerçek var, olmazsa olmaz. bu da onun bir parçası. biz istesek de istemesek de...
elifelifim
Üye
Üye

Mesaj gönderen elifelifim »

bu haberi verdiğin için çok teşekkürler.bugün aldığım en güzel haber bu.o gece orda LAVİNYA'lılar rüzgarı estirelim mi arkadaşlar ne dersiniz.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

HARİKA :lol:
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

bnde ne zaman cıkacak diye bekliodum cok sukur bu hafta cıkıyor izleyelim feridun abimiz doya doya bi daha...
cansu cancan

Re: fd nin klibi

Mesaj gönderen cansu cancan »

srznşt yazdı:ben hünüz izlemedim klibi ama kral tv gibi bir müzik kanalında yayınlanmasına üzüldüm açıkçası :(
arkadaşlar kral tvyi ben de sevmiyorum ama eskişehirde öğrenciyim, yurtta kalıyorum ve seyredebildiğimiz tek müzik kanalı kral tv.. bu yüzden ben kral tvde yayınlanmasına sevindim.. eğer yayınlanmasaydı klibi anca bursaya gittiğimde denk gelirsem seyredebilecektim.. işe biraz da bu yönden bakın lütfen.. herkesin evinde kablolu tv ya da uydu yok..
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

çok sevindim bu habere...oleyyyyyyy :D
doya doya izleyeceğizz.......
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Ben O Programı Sevmem Ama Feridun Abi İçin Okan'a Katlanırız Ne Yapalım İnsallah Feridun Abiye Abuk Sabuk Seyler Sormaz Okan'ın Ne Yapacagı Bellı Olmaz ...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Sorsa da Feridunumuz tecrübeli Okanın programlarına hep katılıyor.İple çekiyorum Cumartesi gecesini :wink:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

of ya çoğunuz klibi izlediniz galiba,ben hala izleyemedim..hiç evde vakit geçiremiorum ki...ama cumartesi olayı çok iyi olmuş,çok sevindim valla :wink:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

utanmasam arıyıp kanalı o gece konusurum su çanakkale de olması muhtemel olan konseri sorarım sesini telofonun ucunda hissedebilmenin heycanını yaşarım ama korkuyorm laf sokar rezil eder okan diye.
merrve

Re: Feridun Düzağaç bu hafta TV MAKİNASINDA -cumartesi 23.20

Mesaj gönderen merrve »

hseven359 yazdı:evet arkadaşlar beklenen an geldi fd cumartesi gecesi kanald de...
bencede beklenen an haber verdiğin için çok sağol eyvallah :!:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

burrrcu yazdı:utanmasam arıyıp kanalı o gece konusurum su çanakkale de olması muhtemel olan konseri sorarım sesini telofonun ucunda hissedebilmenin heycanını yaşarım ama korkuyorm laf sokar rezil eder okan diye.
Katılıyorum burrrcu ama yine de risk almak lazım ara bence derim :wink:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

korkuyorum ben.
srznşt

Mesaj gönderen srznşt »

ya arkadaşlar benim demek istediğim fd nin zaten öyle bir kanalda klip yayınlatmaya ihtiyacının olmadığıydı.zaten onun dinleyicileri ona yeter.onun değerini bilenler de söyleyecek şimdi o şarkıyı bilmeyenlerde umarım bu mesjımda yanlış anlaşılmaz.
Kilitli