Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yok hakikaten o tam bir ukala ya konserinde kızı resmen itekledi kız onu sadece öpmeye gitmişti yanına aman dedim aynı hareketi banada yapar falan ve çektim gittim halbuki çokda yakınındaydım buda ne şimdi onu sevenleri çok kırıyo halbuki o ve onun gibiler bizler sayesinde biryerlere geliyorlar yanlışmı?
ReaCHabLe

Mesaj gönderen ReaCHabLe »

ya anlamıyormusun adam bu şarkılar yanlızlığından yapıyor..istersen dinleme adam yalnızları temsil edior bence
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

benim onun şarkılarına diyeceğim yok ayrıca çok severek dinliyorum
bu yalnızlığı kendi yaratıyor ogünkü hareketini ukalaca buldum sadece nevar bunda
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yeni kaseti ne zaman çıkıyor bilginiz varmı ?
gölge

crow

Mesaj gönderen gölge »

sen bence onun derinlerine inememişin belli insanlar anlıo onun derdinden o bence türkiyede tek
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

bence ukala olmasi lazim hic bir sey yapmayan sarkicilar oyle kendilerini buyuturler ki ama tabi bizim f.d bunu yapmiyor ayrica ben bu hareketin ukalaca bulmuyorum belki boyle olaylardan hoslanmiyor bence o dunyada teko asla ukala degil tersine cok mutevazi
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 13, 2004 19:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yalnızlık, platonizm ve sevgi ancak bu kadar güzel anlatılır. ayrıca doğal hiç yapmacık olmayan bir karizma.
cagriaga

Merhaba

Mesaj gönderen cagriaga »

Ya birşey soracaktım;
Sanatçı nedir?
Sadece sanatla uğraşan ve o sanatı iyi yapan kişi midir?
Yoksa halka her türlü örnek olacak onların önünde yürüyecek ve onlara birşekilde yol gösteren kişi midir?
Sanatçı kitleleri arkasından sürükleyen kişidir.
düşündüklerini düşündürebilen ve eseri yaparken hissettiklerini hissettirebilen kişidir sanatçı..
galiba ben Feridun Düzağaç'ın düşündüklerini düşünebiliyorum.Ve hissettiklerini hissedebiliyorum.
Ben Feridun Düzağaç'ın ukala olduğuna inanmıyorum.Şahsen hiç birebir konuşmadım.Sadece televizyondaki ve konserlerindeki hareketlerinden yola çıkarak bu kanıya vardım..
Ben İlhan Şeşen'in veya Mazhar Alanson'un ukalalık yapacağına inanmıyorum.Yapmazlar.
Ayrıca titizlik ayrı şeydir ukalalık ayrı,farklı davranışlar ve melankoli de ayrıdır..
Evet biraz melankoliktir ama asla ukala değil.
Ukala olan birisi bunları yazamaz bu da bildiğim birbaşka şey..
Eğer ukala olsaydı 28 mayıs Açık havadaki konserine gidenler bilirler konser bittikten sonra bizleri kırmayıp tekrar sahne çıkma nezaketini göstermezdi...
Ben Feridun Düzağaç'ın ortalamanın üzerinde bir zekâya sahip olduğuna inanıyorum ve anlaşılamasının yanlış ve buna kızmasının ukâlalık olduğunu düşünmüyorum...
sonsuz

Mesaj gönderen sonsuz »

Ben Feridun Düzağaç'ın ukala bir insan olduğuna kesinlikle inanmıyorum.
Onun için titiz ve mütevazi kavramları kullanılabilir ama ukala asla...
Bunu konser albümündeki cumartesi şarkısından sonraki yoğun alkışa ve çığlıklara verdiği cevaptan da rahatlıkla anlayabiliriz
"sadece bir şarkı canım."
Bunu söyleyebilen birinin ukala diye tanımlanmasını biraz acımasızca buluyorum
Sevmediği bir harekete olumsuz bir tepki vermiş olabilir ama acaba kim böyle bir durum karşısında çok olumlu bir davranışta bulunur ki
Ukala olan bir insanın böyle şeyler yazabileceğine inanmıyorum ve onun her yanlış anlaşıldığı durumda ukala diye adlandırılmasının biraz haksızlık olduğunu düşünüyorum
serseri

Mesaj gönderen serseri »

artık bırakın şu insanları yargılamayı :evil: :evil: :evil:
etüre

Mesaj gönderen etüre »

SENİ KİMSİN BE? ONLAR NE BİÇİM LAFLAR ÖYLE.SEVMİYORSAN BU SANA ÇAMUR ATMA HAKKINI VERMEZ MİSAFİRCİK. BU SÖYLEDİĞİN SAÇMA SAPAN LAFLAR SENİN FERİDUN DÜZAĞAC'I ANLAYAMAMANDAN KAYNAKLANIYOR. ( İYİKİ DE ANLAMAMIŞSIN DA ARAMIZDA DEĞİSİN)

ARKADAŞLAR İNANAMIYORUM ŞU DÜNYADA FERİDUN DÜZAĞACI DİNLEMEDEN, ANLAMADAN ÖLÜP GİDECEK FANİLER VAR. ONLAR İÇİN ÇOK ÜZÜLÜYORUM.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya ben de bu misafir arkidişin dediklerinden bişi anlamadım :roll:
Ayrıca her insan rahatsız olduğu durumlar karşısında tepkiler gösterebilir. Ben de bir konser çıkışında böyle bi tepkiyle karşılaştım(bana karşı degildi tabi) ama bana hiç ukalaca gelmedi. Bence adamın böyle dawranması etki tepki meselesi. Feridun gerçekten çok titiz bir insan. Onun hangi konularda ne kadar titiz olduğunu feridunu anlayanlar bilebilir. Anlayamayanlar da derdine yansın feriduna da çamur atmasın beni de sinirlendirmesin. :x
requiem

Mesaj gönderen requiem »

çok da haksız sayılmaz. ayrıca arkadaşın yazdıkları kötü şeyler değil.

...

"insan biraz rahat bırakılmak isteyebilir o da bunu istiyor olamaz mı ! "
düşünsenize sabah kalkıyorsunuz, nete giriyorsunuz ,karşınızda hakkınızda yazılmış bir dünya olumlu olumsuz yorum. zor olmalı.
iyi yönde bile olsa yorar insanı..
ki sadece internettekiler bunlar,sokakta "iş"inde, deniz kenarında kafa dinlemek istediğinde..
canı istedi sabahın bi saati gidip beyoğlunda çay içmek istedi diyelim,bırak gidip bi kafeye çay içmeyi, sokağa adım atınca yoruluyor olmalı..

asıl yalnızlık bu zaten,kalabalıklar içinde..

.............
benim şu yazdığım yazı ve sizin yazdıklarınız bile bi yönden zarar.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

bencede 'misafir' arkadaşımızın üstüne fazla gitmeyelim. feridun her türlü eleştiriye açık bir insan kaldı ki arkadaşımız öyle kendisini afaroz ettirecek şeyler söylememiş. onu bizi ve hatta feridunu rahatsız eden bir konuya değinmiş.
feridun popilerliğin peşinde değil onun hayranları feriduna yetiyor. zaten orjinal-alt yazılı albümünün büyük kitlelere ulaşması feridun dahil hepimizi ürkütmedi mi? bu nedenlede feridun kendini istemediği bu kitleye ulaşmasına sebep olacak tüm yollarını kapattı. yaptığını da sonuna kadar destekliyorum feridun tek şarkılık bir sanatçı değil.
feridun kimdir? sorusuna 'alev alev'i söyleyen bi adam denmesini istemiyorum. bu yüzden varsın kendisini izole etsin.
onu hiç bir zaman popilerite tüketemicek..
Misafir

buket sana katılıyorum

Mesaj gönderen Misafir »

o kendini nasıl koruyacağını biliyor olmalı ki hiç şımarmadı.bence o onu sadece depresyon ve alev alev gibi hit şarkılarla tanıyan insanlar için değil zaten bizim için var.ve bizim için söylüyor. :P :P :P :P :P :P :P :P
Kilitli