Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Düzağaç Hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Feridun Düzağaç Hakkında

Mesaj gönderen Misafir »

abi adamın şarkılarına diyecek bişeyim yok ama sanatçı dediğin o şarkıların altında durabilen yaşayabilendir o ise bunu başaramamış biridir ukaladır ve kendini beğenmiştir...Bunu sileceğinizi düşünebiliyorum ama gerçekte böyledir evimde imzalı posteri vardı yırttım gitti ve aynı zamanda bundan sonra kendisinin hiçbir konserine gitmeyip korsan albümünü alıcağımıda sesli bir şekilde söyleyebilirim...forumdan silinebilir ama bu benim hür irademle söylediklerim ve gördüklerimdir sevgilerrrr
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ya biraz benimkide ukalaca kaçacak ama idare et. :) bütün teraziler çekicidir. ilginçtir karizmadır. bunları yok değil diğen olamaz çıkamaz. bu adamların yürüşünden tutta ne olursa sıradışıdır. ve diğer insanlar tarafından ukala tavırlar olarak görülür. çünkü kendinde yoktur. öle düşünmen normal. Her bakan surata gülücük dağıtmayan ukala olamaz crow unutma. kendini beğenmiş de değil.

Düşle...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
CroW

teraziyim

Mesaj gönderen CroW »

BENDE TERAZİYİM 27.09.1983 MURAT ÖPTÜM ABİ SAOL
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

o zaman sen de de aynıları vardır belkide kimbilir etrafında seni görenler az çok tanıyanlar ukala kendini beğenmiş görüyolardır. bende öptüm.
.Terazinin Hüznü.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

crow sen bu cümleleri kurdun ya helal!!!!ne oğlum anti-feridun tavırları!çekemiyon mu herifi???
ama sanada hak veriyorum,feridun dinlemek de onu anlamakda bi ayrıcalık!!!boşver sen... :twisted:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Melissa doğru söylüyor, sen adamı çekemiyorsun. Feridun'u anlamak kabiliyet ister. Çekemediğin belli. Bu kadar laf söylüyorsan korsan albümlerini de alma...
Ama alıyorsun öyle ya da böyle çünkü adamı sen de beğeniyorsun...
CroW

selam millet

Mesaj gönderen CroW »

bırakın ya ne çekemiycem bi kere adamı tam 9 yıldır dinlerim ilk bronx konserine gitmiştim o zaman tek albümü vardı sana gitmeeee demiyeeecceeeğğğiiimmm ama gitme lavinya gibilerinden tutarsız özdemir asaf şiiriyle çıktı abi çekememezlik demeyin çünkü inanın bende söz yazıyorum...yani bu olay çekememezlik tarzlarımız ayrı ben size bişey diyim mi red hot chili peppers dinleyin get away o zaman sonra gelin gene feridun konuşalım yaladıms millet hade güleeeeeeeeeeeee...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

abicim bende red hot chilli peppers dinlerim,ne var yani?????hem nie onla kıyazlıyon ki feridunu!onun ki bambaşka bi tarz!!!!!!!!!
CroW

selam millet

Mesaj gönderen CroW »

abi tarz olayını geçin sounda bakın size bişey diyim aranızda bu hayranlık varken hanginiz bateristin elektrocunun ve kemancının adını biliyor söyleyin bakalım bu arada elektro çalan erifin hastasıyım hatta konserde feriduna sen sus biraz elektro solo dinleyelim dedim o sana özel çalar dedi beklerim dedim heheheh bu da konser hikayelerimizden biridir hatta kızlar bunla tanıştırmak istiyordu tanıştırdım ama erif ukala konuşmak bile istemiyor içimden dövmek geldi neyseki allaha şükür iki kelime laf etti abimiz bu arada fikrim hala geçerli burayı nejat yavaşlıgillerede adıyalım abi hem onlar engin görüşlü insanlar kıt değiller
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

rock müziği düş sokağı sakinleri yapiyor diye seviyorum.
.Terazinin Hüznü.
CroW

selam millet

Mesaj gönderen CroW »

murti abi harbi ne dersin nejat yavaşlıgiller bi bölüm ayıralım inan bana manyak olur ne dersin abi katılmazmısın fikrime? bulutsuzluk özlemi bak sana diyorum dünya kadar aydınlanırız
CroW

selam millet

Mesaj gönderen CroW »

abi bak nejat abiye sölerim ben o her gün gelir ziyaret eder ciddiyim çok baba bi eriftir bizimle görüşlerini felam paylaşır aşk üzerine biz burda konuşmaktan ben sıkıldım en azından o daha baba konular verir bize başlık atar kendini beğenmiş biride değildir harbi harbi yapar bunlar kral adamdır ne dersin abicim bi deniyelim ya feriduna karakter yönünden on basar bak neler değişir o zaman gör
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ok. that's all :)
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Crow,
Nejat'ı bu kadar seviyorsan sen "www.aklimitutamadimkafatasimdauctu.net ya da com ne ise, bir site yapabilirsin. Bırak burası Feridun ve DSS ye kalsın olur mu?
Üstelik ukalık konusunda Feridun'a söylediklerin yeter. Aslan arkadaşım benim iyiki ukalasın Feridun, seni bu halinle daha çok seviyorum, seviyoruz..
Son söz; Nejat'ta sütte akkaşık değildir!!!
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

walla ne diyeyim benm o adamın zaten hastasıyım bu arada o iş için hosting domain falam lazım hani :)
Kilitli