Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun düzağaç ve hareketli şarkılar

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

Arkadaslar feridun abim son günlerdeki röprtajlarında surekli aslında bu albümü daha hareketli ve yoğun olmayan bir albüm olarak yapacaktım ama yine başaramadım çünkü 45 yaşında da hala alev alev diye bağıran bir adam olmak istemiyorum diyor sizce fazla derinliği olmayan hereketli şarkılar yazabilir mi o bünye ben pek inanmıyorum peki siz ne düsünüyosunuz???
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ben hareketli şarkılarla da o derinliği yakalayabilceğini düşünüyorum,ki bence başarılı örnekleri de var :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bence Feridun Abı Zaten Kendıne Yakısanı Yapar... Kendısıyle Uyumlu Olanı, Duygularını Anlatabıldıgı Neselı Sarkılarda Yapabılır. Ayrıca Onun Sureklı Boyle Duygu Yuklu Agır Sarkılar Yapmasından Cok Duygusal Oldugunu Ve Bu Duygusal Insanın Nesesının Urunlerını Cok Merak Edıyorum Inanıyorum Agır Parcaları Kadar Super Olur ...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

şarkı feridun düzağaç a aitse o zaten güzeldir...
eğlenceli ya da hüzünlü hiç farketmez bence!hepsinde aynı güzelliği bulacağımdan eminim
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

bana da yapabilir gibi geliyor ama tam emin olamıyorum yine de..çünkü hüzünsüz bir fd şarkısı hayal edemiyorum...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

onun albümleri hep derin anlamlara sahip imkansız...hareketli olsa da o şarkılarda bir derinkil olur...O'nun güzelliği bu...
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

dunku roportajda bi dahaki albumun isminin "renkli türkçe" olabilecegini soledi yani kenidini iice hareketli ve eglenceli sarkılara hazırlıo sanırım
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

evt ..onu da bizim için yapacakmış zaten..biraz dinleyiclerimle eğlenmek de istiyorum demişti
Bucuu
Üye
Üye
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

ya yaptığı işi beğenmio mu yoksa? :?:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

hseven359 yazdı:evt ..onu da bizim için yapacakmış zaten..biraz dinleyiclerimle eğlenmek de istiyorum demişti
ben o ne yapsa beğenirim hiç kendini yormasın :P
benden başka böyle düşünmeyen var mı? :wink: 8)
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bencede kendini yormasın...
ben onun her şarkısını seviyorum :wink:
srznşt

Mesaj gönderen srznşt »

ben onun eglenmek için derinliği olmayan şarkılar yazmak istediğne inanmıyorum ,fd zaten isterse hem eğlenceli hemde derin şarkılar yapabilir dimi ama?
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Ewet bu FD'ye kalmış bir şey ister hareketli ister derinden her şarkısının ayrı bir güzellği,ayrı bir anlamı var bizim için.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

ecem yazdı:
hseven359 yazdı:evt ..onu da bizim için yapacakmış zaten..biraz dinleyiclerimle eğlenmek de istiyorum demişti
ben o ne yapsa beğenirim hiç kendini yormasın :P
benden başka böyle düşünmeyen var mı? :wink: 8)
Dostumsun yaaa
Böyle sevenleri olan bir insan dünyanın en iyi insanıdır! :wink:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Eğlenceli şarklar kesinlikle yazacaktır ben tüm kalbimle inanıyorum ona...
Görmeyeli çok uzun zaman oldu nasıl özledim yaaa....