Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

FERİDUN'LA KARŞILAŞMA-BİR ANI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nihan

sanatolia daki müthiş gün.....

Mesaj gönderen nihan »

bn onu çk yakından gördm ama malesef tanışmk kısmet olamadı...ankaraya geldiğinde konser öncesiydi o içimzden biri gibi geziniyordu alışveriş merkezinin içinde...feridun abicm lütfen bi fotoğraf çektirelm beraber dedim yok konserden sonra dedi aslında baya bi üzülmüştm fd bunu yapmz die düşünüyodm. sonra anladm ki fd o gün biraz hastaymış ve tahmin ediorum o yüzden öle yaptı. sonra konser zamanı geldi ve o içinde çeşit çeşit anlam yüklü olan şarkılarıyla hepimizi başka bi aleme götürdü...bnde beraber olmasada onun bi sürü fotoğrafını çektim..onu çoook ama çk seviorum bunun sebebi o harika şarkılarn dışında insanları kendine hayran bırakacak kişiliği...İŞTE GERÇEK SANATÇI....
nihan

nihan'dan inciler...............

Mesaj gönderen nihan »

bu arada fd konser sonrası bizi ekti ama olsun o da hasta olduğu içindi......bi daha sölüorum.....BEN ONU ÇOOO...KK SEVİORUM....... :D :D :D
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

ben iki kez konser sonrası tanıstım onunla ilk tanıstığımda yanımda arkadaşlarım vardı ayak üstü muhabet ettiler bizle taner abiyle feridun abim.digerinde Altınoluk ta annemle gitmiştim feridun hatırladı beni kendimi rüyada zannettim bi müddet kendime gelemedim.ama hatırlaması doğaldı çünkü bir ay önce karşılaşmıştık Çanakkalede..ahh be ne güzel anlardı onlar....
bazen Bozcaada da olduğunu örendigim bi an çalıyım kapısını 'heeyyy merabaaa ben geldim''diyeyim diye düşünüyorum....sonrada bunun çocukça bi istek oldugunu düşünüp bi feridun şarkısı dinliyorum...
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

benimki pek tanışma sayılmaz aslında.. ilk gittiğim konserinden sonra imza-resim vs için izin vermişlerdi, yani kulis kapısında beklememize gerek kalmamıştı:) 3er 3er içeri aldılar, içeri girdiğim anda nutkum tutulmuştu.. zaten ilk kez konserine gitmişim, daha kendime gelememişim, yarım saat sonra onu çok daha yakından görmek bünyeme ağır geldi:) hiç konuşamadım zaten, sesim çıkmayarak 'ben cansu' diyebildim sadece albüm imzalayabilmesi için.. bi de sarılıp öptüm o kadar.. benzer şey tekrar olsa heralde yine konuşamam, konuşsam bile saçmalarım gibi geliyo:)
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Bundan 7 yıl önce bir gece saat 3 sıraları... Benim çalıştığım yere geldi ve tam önüme oturdu.. Önceden beri şarkılarını çok sewerdim.. O zamanlar daha "tüm hakları yanlızlığıma aittir" albümü çıkmamıştı.. İçimden yeni albüm ne zaman çıkacak diye sorayım dedim.. Ona arkam dönüktü.. Ben tam bunları düşünürken arkamdan bir ses geldi!.. "Bakar mısın?"... Bana seslenmişti.. Arkamı döndüğümde bana gülüyordu... "Merhaba.. Nasılsın?.. Benim adım Feridun.. sen?" Aslında bocalamıştım.. :) Heyecan da vardı biraz.. :) Biraz konuştuktan sonra "......... Şarkıyı çalar mısın?" dedi... Tabi ki de dedim... (aslında onu o akşam biraz bekletmiştim...:) Şarkıyı dinledikten sonra bana teşekkür ederim dedi ve gitti..

Aradan tam bir yıl geçti... Yine bir akşam saat 3 sıralarıydı.. Geldi ve aynı yere oturdu yine.. İlk baştan güldükten sonra bu sefer bana adımla seslendi.. Gerçekten çok mutlu olmuşltum.. :) Bu sefer geçen yıl benden istediği şarkıyı, ben o söylemeden çaldım.. "unutmamışsın" dedi... "sen de.." dedim... :) O gün bu gündür iyi bir arkadaşlığımız var.. :)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

bigmerlin en kısa zamanda bozcaadaya kaçıcam gülşahı da alıp :D
bigmerLin

melissa__ yazdı:bigmerlin en kısa zamanda bozcaadaya kaçıcam gülşahı da alıp :D
Ne kadarr mutLu ederrsinn benii melissa__ :) saoL... :lol:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ahh melis ahh...
ne zaman gidiyoruz?? ;)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

bahar gelsin,bi plan yapalım,tabi bigmerlin de bizi yani daha doğrusu beni ağırlamak isterse :) gerçekleşme umudu son derece yüksek :D
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Melissa benide al benide buralardan götüüüüüür :wink: bende çok gitmek istiyorum ya hep beraber grup halinde gidip orda kamp falan mı kursak acaba :wink:
bigmerLin

memnuniyetle melisa... :) her zaman beklerim.. gelin yeter ki... :)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

beni de alırmısınız giderken adaya zaten çanakkale deyim ben yolunuzun üstü :) .
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bir kere olsun karşılaşamadım :cry:
SF

Mesaj gönderen SF »

bugun konser sornası arka kapıda onunu kestim
imzasını aldım ama yorgun oldugunu soyleyerek poz vermek istemedi :(
ama konseri en onde izledim
(bunaları baska baslıga da yazdım ama mazur gorun cok mutluyuuuuuum
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali