Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var mı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

arkadaşlar bende tınıyı arıyorum,izmitte nerde bulabilirim?bi bilginiz war mı acaba?
grksz

Mesaj gönderen grksz »

İstanbul'da Beni Rahatta Dinleyin'i nerede bulabilirim acaba? Çok aramama rağmen bulamadım bir türlü. Pahalı bile olsa bulmak istiyorum. Bir yol gösterebilirseniz çok sevinirim
*elaa*

Mesaj gönderen *elaa* »

iyide heryerde satılıyor zaten niye oralara gidioki :?: :?:
FD_666

Mesaj gönderen FD_666 »

Buldugum BolGeDe hıCC yok cok yere sordum ama benn kasetlerı ılk cıktıgı gunden aldıgıım ııcın sorun olmuyor.
tuyanaz

Mesaj gönderen tuyanaz »

Selam ben yeniyim.. Konya'dan.. Bende Feridun'un bütün albümleri var ama Tını'nın öğrenci indirimini bulamıyorum Konya'da :( Nerede bulabilirim bi bilginiz var mı???
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

*elaa* yazdı:iyide heryerde satılıyor zaten niye oralara gidioki :?: :?:
Her yerde mi??
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

bahsedilen albüm beni rahatta dinleyin ise boşuna aramayın arkadaşlar bulmanız bide bir ihtimal...
tam bir bilgim yok yanlış bişi sölemek istemem ama sanırım şööle bişey duymuştum;
albümün müzik şirketi iflas mı etmiş bir şekilde kapanmış yani o albümün basılması vs. gibi birşey imkansız...
yine sööliyim tam bir bilgim yok bunu biliyorum sizinle paylaşayım dedim
bide ben burada sordum birsürü yere o albümü bana bunu söyleyen kız hemde dedi ki "boşuna arama istanbulda bile bulman imkansız gibi bişi sen kayseride arıyosun ben o albümü ilk çıktığı zaman bile 2 ay aradım" dedi..............
bilemiyorum artık gerisini
ama tınıdan bahsediyosanız eğer yaklaşık 1 sene önce aldım burdan bi yerde buldum tesdüfen beni rahatta dinleyin i ararken.
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

ben aramıyorum ki, eksik yok...
zamanında alsaydınız sorununuz olmazdı.
ama tabi ki yine de almak isteyeceksiniz
o zaman adana'ya davet edeyim sizi.
dörtyol'da benim kasetçim var Selçuk Abi ordan bulabilirsiniz
kendinde yoksa bile sizin için piyasayı altüst eder bulur
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

fd cd

Mesaj gönderen hazan »

FD cd yada kasetlerini taksim istiklal üzerinde istavrit2te bulabilirsiniz. hatta vaktiniz olursa terasa çıkıp bişeyler için. menünün sonunda fd'nin istavrit için bikaç cümlesini bulacaksınız. evet şaka değil gidin ve görün:)
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

İzmir'de yok yok yok!Bulamıyorum yaaaaa!
VioLeT

Re: fd cd

Mesaj gönderen VioLeT »

hazan yazdı:FD cd yada kasetlerini taksim istiklal üzerinde istavrit2te bulabilirsiniz. hatta vaktiniz olursa terasa çıkıp bişeyler için. menünün sonunda fd'nin istavrit için bikaç cümlesini bulacaksınız. evet şaka değil gidin ve görün:)
hatta orda feriduna rastlamak da mümkün :)

buarada istanbulda olanlar istiklal caddesindeki dükkanlara sorarak rahatça bulabilirler albümleri :roll:
felidae

Mesaj gönderen felidae »

odysseia yazdı:evet ben de tınıyı karanfilden almıştım..son iki tane vardı,birini ben almıştım,diğeri de sana kısmet oldu galiba..
ya siz ankarada iyisiniz de istanbulda yok mu bi yerlerde acaba?
felidae

Re: fd cd

Mesaj gönderen felidae »

hazan yazdı:FD cd yada kasetlerini taksim istiklal üzerinde istavrit2te bulabilirsiniz. hatta vaktiniz olursa terasa çıkıp bişeyler için. menünün sonunda fd'nin istavrit için bikaç cümlesini bulacaksınız. evet şaka değil gidin ve görün:)
ciddi misin :shock:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

sevgili felidae,
scalon yazdı:İMÇ'de , TEKEL'in karşısındaki kapıdan girince,sağdaki merdivenlerden bir kat asağıda "ECE MÜZIK" de bulabilirsin Öğrenci İndirimi albümünü...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

Cuma günü,fd nin son albümünün gelip gelmediğini öğrenmek için MANİSA'daki nadir kasetçiliğe gittim...bana yenisi gelmedi fakat diğer bütün albümleri var dedi..MANİSA'daki fdfanlarına duyrulur..