Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun un son albümü hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Re: Feridun un son albümü hakkında

Mesaj gönderen cmrtsi »

inanır mısınız, öğrenci indirimi albümünü ben ilk defa duyuyorum... :oops: :( çok utandım bir f.d. dinleyicisi olarak... en kısa zamanda temin etmeliyim... :wink: ama nerden bulucam ki şimdi... :?
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

öğrenci indirimi FD ın yalnız başına çıkarttığı bi albüm değildi (fd,emrah aydoğdu,hakan erken,gürhan kartal,halim özsoysal) ve bulman imkansız gibi. eski bi albüm. üretimi çoooktan durmuş o albümün
~
ansızın gelecek gibisin..
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

hadi ya :cry:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

cmrtsi yazdı:inanır mısınız, öğrenci indirimi albümünü ben ilk defa duyuyorum... :oops: :( çok utandım bir f.d. dinleyicisi olarak... en kısa zamanda temin etmeliyim... :wink: ama nerden bulucam ki şimdi... :?
İstanbuL'da Unkapanı'nda İMÇ'de Esen Müzik'te bulabilirsiniz...
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

tek kelimeyle mükemmel...konserinde şöyle birşey söylemişti "yeni albümümün beğenilmediğini düşünüyordum ama şu anda şarkilarima büyük bir keyifle eşlik ettiğinizi gördüm beni çok duygulandirdi bu"
smileform
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen smileform »

albümü bu akşam alacağım ama eminim ki her şarkısı yine birbirinden iyidir... her kuruşuna değer...

feridun abimizin ve diğer sanatçıların korsan kasetlerini alan bizden değildir...
ecee
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ecee »

bence bu adrese üye olanların hala albümü almamaları utanç verici...herkesin en kısa zamanda sahip olması gereken bi albüm....bazı görevlerimizi yerine getirmeden sevdiğimiz şarkıcılardan bişeyler beklemek biraz saçma.....
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Bencede.Korsana karşı omalıyız sevdiğimiz sanatçılara onların albümlerini satın alarak da destek olmalıyız.