Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun un son albümü hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
KURBANN
Yeni Üye
Yeni Üye

Feridun un son albümü hakkında

Mesaj gönderen KURBANN »

ben bu albümde bambaşka şarkılar görüyorum ne biliim bi içimden şehirler geçiyor bi gölge gibi falan deil bu şarkılar
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Re: Feridun un son albümü hakkında

Mesaj gönderen emrepark »

KURBANN yazdı:ben bu albümde bambaşka şarkılar görüyorum ne biliim bi içimden şehirler geçiyor bi gölge gibi falan deil bu şarkılar
bu olumlu bi eleştiri mi,yoksa olumsuz mu?Tartışmaya açık bi yorum olmuş da
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Bilmiyorum ama son albümde sadece güzel boll müzikler var ne biliyim F.D aynı F.D sadece zincilerini kırmaya calışmış ama sanki cırpındıkca batmış gibi yaa lütfen yanlıs anlamayın sadece neseli,güzel müzik yapmak istemis ama beyaza ulasırken karanlık bırakmamıs onu pesinden gelmis...sözlerine bakarsan anlarsin ne biliyimm sarkıları noktalarına kadar dolu anlamı bitene kadar gider sözler...Feridun abi Feridun abiden bisey kaybetmemiss...

Bu ask süsü verilmis bi cinayet.....sakın üzülme....

umarımm anlatabilmişimdirr....
:?
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

bence her zamanki gibi mukemmel sarkilar... hani bazi sarkicilar olur da albumunden sadece bi sarkisini begenirsin digerlerini sevmessin de CD sini sadece bi sarki icin almak istemessin... Feridun abimizide oyle bisi yokk, butun sarkilarini her gun dinniyorum :D
gulcinkultur
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen gulcinkultur »

SON ALBÜM MUHTEŞEMMM...HEPSİ ÇOK GÜZELLL..SÜREKLİ DİNLİYORUMMM..DİNLEDİKÇE FERİDUN DÜZAĞAÇI DAHA DA ÇOK SEVİYORUM...
abcd
Üye
Üye

Mesaj gönderen abcd »

diğerlerinden ne iyi ne kötü aynı tadı alıyorum yani çok güzel
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Cumartesi'den esinti gibi Beni Unutma var fakat anlamları itibariyle Cumartesi'den uzak...Depresyondayım gibi neşeli ve kendinle alay edebilen Emekli Kerem var,albüm itibariyle hem biraz devam albümü olmuş hem de alışılagelmiş olan sınırların bir zorlanması var. Gibi Gibi ve Ağlarsan Düşerim bambaşka olmuş bana kalırsa.Genel olarak her ruh halinde dinlenilebilecek bir albüm.
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

genel olarak fd nin son albümü bir devam niteliğinde sankii aynı tat var sarkılarında...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

kurbann kardeş sen olumlu bi yorum mu yaptım olumsuz mu hala anlamadım ama benim fikrime göre albümün kartonetinden şarkı sözlerine,kayıtlarına kadar herşey kaliteyi tam anlamıyla ifade ediyor ve bence yenilikler barındırıyor.Her ne kadar feridun abimizin tam olarak yapmak istediği şey olmassa da bence amacına ulaşmış bi albüm.
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

nedendir bilnmez ben bi burlar soguk yada bi gölgenn heycnını yasamadm
heralde onlar daha soft sarkılardı
fd ole sarkılaırna alısmısmdr belkıde :?
RomanticaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RomanticaL »

fd nin o sesiyle :) dünyanın en kötü şarkısında bile verir o enerjiyi o tadı bence böyle Mesela Hatırlamıyorum bi konserde "Rüzgar" ı söylemişti daha önce çoğu kişi söylemesine ragmen fd nin söyledigi bambaşkaydı Benim Gibi Düşünen vardır galiba :)
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Sanki çıkardığı ilk iki albüm tarzında...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

kesinlikle mükemmel...
manolya
Üye
Üye

Mesaj gönderen manolya »

bencede çok güzel bir albüm olmus tipki ötekiler kadar anlamli we essiz....
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

kendisini tekrar etmemelidir şarkıcılar ve Feridun Abimiz de bu albüm ile kendini tekrar etmemiş olduğunu gösterdi bize... :idea: