Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun ve emre aydın

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Re: Feridun ve emre aydın

Mesaj gönderen Safkan »

yani ben onları hiç karşılaştırmadım bile düşünmemiştim hiç burda okuyunca düşündüm açıkçası Emre Aydın şarkılarını da dinledim ama pek benzerlik göremedim.Herkesin yolu açık olsunnnnn
dunya
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen dunya »

Emre Aydın'a baktığınızda ( tabii bu bakış yönünüze göre de değişir ama ) iyi şarkılar çıkardığını görebilirsiniz pek âlâ...
Ama eğer Emre Aydın'ı Feridun Düzağaç'la ortak bir noktada buluşturmaya çalışacaksak aralarındaki şu uçurumu da görmemiz gerekir; sabah kalkarsınız, Emre Aydın dinlersiniz, dinlerken şarkının sözlerini beğenir, bir an için benimsersiniz. Kapattığınızda, her şey kaldığı yerden devam eder. Ama bunu zannetmiyorum ki bir Feridun Düzağaç için de bu kadar rahat söyleyelim. Feridun Düzağaç dinlersiniz ve yoğunluğunu hep yaşarsınız...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ne güzel anlatmış dunya :D
benkisacafd
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen benkisacafd »

evet bencede...Emre Aydın tanımıyorum Feridun Düzağaç gibi bir sanatkarın yanında yani......
feza
Üye
Üye

Mesaj gönderen feza »

bi kaç şarkısını dinledim emre aydın'ın;takipçisi olamadım..sanırım artık tutucu oldum,belki bu hiç ii bişi deil ama ne biliim bu güne kadar benimle olanlarla devam etmek istiorum;ama emre aydın bu kadar insan tarafından sevildiyse vardır bu iş :) umarım kalıcı ve gerçek olur....
freetodecide
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen freetodecide »

cmrtsi yazdı:alternative rock dinleyicisi olarak iki isimden vazgeçmem asla.. feridun düzağaç ve şebnem ferah... ancak emre aydın müzik dünyasına girdi gireli bu sayı üçe çıktı :wink: kendimi buldum resmen emre aydın'da ( şebnem ferah ve feridun düzağaç 'ta olduğu gibi) f.d. ve emre aydın hayatımdan kesitler almış da üstüne beste yapmışlarr sanki... -ki bir çoğumuz böyle düşünüyodur eminim :wink: :D - ikisinin de şarkıları yeri geliyo canımı yakıyo, yeri geliyo neşelendiriyo,yeri geliyo üzüyo, yeri geliyo umutlandırıyo... artık vazgeçemediğim, benimsediğim 3 isim: feridun düzağaç, emre aydın, şebnem ferah... hepsi de iyi ki varlar... :wink: :wink:
+.. kesinlikle tüm cümlelerinle aynı fikirdeyim.. :)
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

dunya yazdı:Emre Aydın'a baktığınızda ( tabii bu bakış yönünüze göre de değişir ama ) iyi şarkılar çıkardığını görebilirsiniz pek âlâ...
Ama eğer Emre Aydın'ı Feridun Düzağaç'la ortak bir noktada buluşturmaya çalışacaksak aralarındaki şu uçurumu da görmemiz gerekir; sabah kalkarsınız, Emre Aydın dinlersiniz, dinlerken şarkının sözlerini beğenir, bir an için benimsersiniz. Kapattığınızda, her şey kaldığı yerden devam eder. Ama bunu zannetmiyorum ki bir Feridun Düzağaç için de bu kadar rahat söyleyelim. Feridun Düzağaç dinlersiniz ve yoğunluğunu hep yaşarsınız...

+1
müziğe verdikleri değer de farklı zaten, içtenliklerinden belli oluyo bu.
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

arkadaş emre aydın konusundaki btün fikirlerinize saygı duyuyorum ama ben sevmiyorum o adamı ya dinleyemiyorum yani...ama kendisine FERİDUN DÜZAĞAÇ ı örnek alarak doğru bir iş yapmş gerçekten..
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Mesaj gönderen shezofren »

makinaya konuktu emre aydın.. okan dedi ki seni birine benzetiyorum.. çok sevdigim biri.. feridun abim dedi.. mütevaziliğinle şarkılarınla tarzınla onu hatırlattın bana dedi...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

okan dediğin de küçük bi adam olsa bari :)
bora
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bora »

programda okan bayülgen esasinda söyle bi cümle kurmustu hatirladigim kadariyla:
"sarki sözlerin cok güzel. bizim bi adamimiz daha var, böyle cok güzel sarki sözleri yazan. feridun düzagac. dinler misin feridun düzagac'i?" gibi bisey demisti emre aydin'a. o da "tabii ki cok severim ben de" demisti
poisongirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen poisongirl »

emre aydın'ı gerçekten çok takdir ettim çok doğru bi kişiliği var ve çok beyefendi :)
aDaLI
Üye
Üye
İsim: Salih

Mesaj gönderen aDaLI »

Bende severim Emre Aydın'ın şarkılarını.Ama feridun abimin yeri başka. =)
zeynepbetul
Üye
Üye
İsim: ZEYNEP BETUL

Mesaj gönderen zeynepbetul »

aslında böyle bi kıyaslama yapmak yanlış gibi geliyor bana emreaydın nerde feridun nerde!! tamam,emreaydında çok iyiybi yorumcu olabilir ama tarzları farklı bence.emreaydın ı sevmiyor muyuym hayır onu da seviyorum ve sarkılarını da zevkle dinliyorum.ununtmamak lazım ki feridun düzağaç ın yerini kimse alama z yani bu imkansız :wink: :wink:
beyaz01
Üye
Üye

Mesaj gönderen beyaz01 »

EMRE AYDIN LA FERİDUNU KARŞILAŞTIRMAK OLMAZ..
FERİDUN YILLARDIR BİLDİĞİMİZ SEVDİĞİMİZ FERİDUN..
EMRE AYDINI İSE 3 GUN ONCE TANIDIK.. HATTA TANIMA AŞAMASINDAYIZ.. UMARIM O DA FERİDUNUN DÜZEYİNE ERİŞEBİLİR Bİ GUN.. :lol:
DAHA ÇOK GENÇ :)

---
Lütfen mesajlarınızı küçük harflerle yazınız...
Duyuruları okuyunuz...
Türkçeye uygun yazım dili ile ilgili duyuru