Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun ve emre aydın

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Re: Feridun ve emre aydın

Mesaj gönderen CANER »

Feridun Düzağaçlada bir düeti olsa çok iyi olur diye düşünüyorum
turuncu2
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Bilal

Mesaj gönderen turuncu2 »

Emre aydın'nın albümü ilk dinlediğimde"sitede bu adamla ilgili başlık açayım,feridun dinleyicisi kesin sever bu adamı diye düşündüm"başlık çoktan açılmıştı...Yani biz feridun severler aynı müziklerden hoşlanıyoruz..
Emre aydın'a laf yok!Ben"sanatçı"derim rahatlıkla..Tek olumsuz yanı hep aynı akorlarda geziniyor olması..
hopkolik
Üye
Üye
İsim: özen

Mesaj gönderen hopkolik »

Emre Aydın'ın albümünü ilk dinlediğimde bu adamda Feridun Düzağaç havası var demiştim baya tepki almıştım... Aynı görüşte olanları görmek çok güzel :wink:
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

Gerçekten başarılı olduğu ortada. Ben de çok severek dinliyorum bütün şarkılarını. Her dinleyişimde de içimde bir sızı gibi hissediyorum her bir kelimesini... Şarkı söylerken de çok samimi olduğunu düşünüyorum yoksa şarkıları bu kadar içine işlemezdi insanların bu kadar hissettirerek söyleyemezdi. Bu arada bahsetmeden geçemeyeceğim,c anlı performansı da bir harika...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben canlı performansını hiç beğenmedim emre aydın'ın.
Feridun Bey'den önce sahne aldı patlican'da.
Albüm'de seslendirdiği şarkılar bir harika ama canlı performansını beğenmedim.
mLtm
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mLtm »

ben feridun dinlemeden önce emre aydın dinliyordum. ve cidden emre aydınında hastasıydım. sözleri ve kendini anlatması çok güzel. ama feridunu dinledikten sonra emrenin sözleri bir parça hafif kalıyor. gelecek senelerde feridun kadar olmasada emre aydında daha çok kitleye ulaşacağına eminim.

ama ikiside yüreklerini sözlerine dökmekte başarılı olmuş sanatçılar :)

ve bence gerçekten diğer arkadaşların dediği gibi feridun havası var :)
lega
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: KEREM

Mesaj gönderen lega »

anlarsan anlarsın bıde aglatırsın seversın sevılırsın aama dınlersın dınletırsın yasarsın yasatırsın kendını kandırmak olmamalı hayatta hep kendın olmalı benım gıbı unıversıteyı kazanırsın gıdemessın parasızlıktan belkıde boylesı hayırlı dersın ama gercek var ben kendım unıversıtede okumak ısterdım

edit: İki yazı arasındaki yüz elli farkı bulun.

Anlarsan anlarsın, bir de ağlatırsın; seversin sevilirsin ama dinlersin dinletirsin; yaşarsın yaşatırsın... Kendini kandırmak olmamalı, hayatta hep kendin gibi olmalı. Benim gibi üniversiteyi kazanırsın gidemezsin parasızlıktan. Belki de böylesi hayırlı dersin ama gerçek var ben kendim üniversitede okumak isterdim.
FDBozcaAda
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Kaan

Mesaj gönderen FDBozcaAda »

ikiside harika :wink:
dumanyaq
Üye
Üye
İsim: kbra