Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Gözler Kalbin Aynasımıdır...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

gözler kalbin aynasıdır. kalp algıladığımızı gözümüzle yansıtırız
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

yoo ben cok insan gördüm,gölzeri farklı sözleri farklı...
mantık kötülerin doğasında gecmiyo malesf :cry:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

işte kumralada kendi yazmışsın gözleri farklı sözleri farklı diye gözler asla yalan söylemezler bir insanın ne demek istediğini hakkında ne düşündüğünü yalan bir biçimde gözlerinden anlarsın buda demek oluyor ki "gözler Kalbin aynasıdır"
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

Gözleriyle dilinden daha fazla yalan söyleyebilen bi çok insan gördüm
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşlar o birazda insanın içinde olacak dimi.
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

İnsanlar genelde yalan söyler ama aşk yalanı bazende firenler tabiki o mesafede durmak önemli olanda :!:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

ufuk,bende tanıdım öylesini...
bir genelleme yapamam ....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ufuk yazdı:Gözleriyle dilinden daha fazla yalan söyleyebilen bi çok insan gördüm

Ya yanlış anldıysa aslında gözleri doğruyu söylüyor ve dili yalan söylüyorsa sende bunu ters anladıysan... bak dostum dilde içinden gelsede gelmesede her kelimeyi söylebilirsin ama gözler öyle değildir bişeyleri ifade ederken en mağsum duyguları ifade eder
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Dili nekadar yalan söylesede gözlerimin içine bak dersin bakamazsa zaten yalan söylüyordur. birde bunu dene.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

artık gözlerde yalan

insanlar sahte gözleri ile güzel bakmayı keşfettiler eskiden gözler kalbin aynasıydı ya şimdi ayna mayna kalmadı
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben daha öylesi iyi bir oyuncu keşfedemedim?umarım hiç bi zamanda karşıma çıkmas?
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşlar buraya gelin sahte gözler burda daha keşfedilmedi sizleri buraya bekliyorum , buralar şeffaf sizin oralara göre .
KinG_Of_WolFs

ng

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

:o
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

KinG_Of_WolFs bu konuya birazdaha iyimser bak yarın senin de başına gelebilir bakta öğren yoksa çok çabalarsın. :!:
xpapatyax
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: Gözler Kalbin Aynasımıdır...

Mesaj gönderen xpapatyax »

Gözler aslında karşısındaki kişiye hep birşeyler söyler ,mimikler de bu ifadeyi destekler sanırım.Bakışlar ve konuşurken yüzdeki ifade değil mi bizim o insana karşı olumlu ya da olumsuz tavır takınmamıza neden olan etken.İçten bir gülümseme,sıcak bakışlar yakın hissettirir kendini,aksine soğuk bakışlar ve samimiyetsiz yüz ifadesi de uzaklaştırır o kişiden ,itici geldi bana diye yorum yapmamıza neden olur.Nereye kadar saklar ki kişi bunu,bir yerde fire verir.