Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hayatınızda en çok korktuğunuz anı anımsadınız mı?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

hayatınızda en çok korktuğunuz anı anımsadınız mı?

Mesaj gönderen ravza »

arkadaşım evime misafir gelmişti gece eskileri anlatıp deli gibi gülmeye başladık hani gülmekle ağlamak kardeş derler ya. o misal odamdan garip bir ses geldi biz mum gibi kaldık tabi. sonra da kapı sesi (bir hafta önce evime hırsız girmişti :)) işte o anda kalbim küt küt atmaya başladı ses bile çıkarmadık gelen her kimse bizi mutfakta bulup dilim dilim doğramasın diye :) sonra bize nerden geldiyse büyük bir cesaret geldi aldık bıçakları içeri gidicez ( karınca ezemeyiz adam kesicez :)) neyse önde ben arkada arkadaşım tek tek bütün odaları dolaştık önce kapıyı itekliyoruz sonra korka korka ışığı yakıyoruz çok fena bir duyguydu ya. sonunda bütün ışıkları yaktık koltuların arkasına varıncaya kadar her yeri aradık kimse tok :) yine evde duramadık içimiz rahat etmedi kalktık başka arkadaşa gittik. ben de bir hafta evimde kalamadım korkudan gündüzleri işimi acele acele halledip çıkıyodum.

hayatımda bu olayı hiç unutamıyorum. çok fena korkmuştuk :)

şimdi sizden alalım. en çok neye korktunuz ? :):):)
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Re: hayatınızda en çok korktuğunuz anı anımsadınız mı?

Mesaj gönderen hoca1982 »

Vadideyim askerde ve karanlık bir şekilde beklemekteyim.Derin bir sessizlik sardı etrafı sadece hafif bir rüzgar sesi onun dışında başka ses yok..Ve birden bize doğru gelen kurşunlar her yandan acımasızca bizi öldürmeye gelen kurşunlar...O anı asla unutmam çünkü ailemi son bir kez göremeden ölecem sanmıştım bu korkuyu hala üzerimden atamadım.Yatarken bile hala dua eder yatarım ki rüyamda görmeyim diye...
ravza
Üye
Üye
İsim: gonca

Re: hayatınızda en çok korktuğunuz anı anımsadınız mı?

Mesaj gönderen ravza »

ayyy geçmiş olsun ya kurşuna gerek yok ben kalpten giderdim zaten ...