Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hoş gözükmeyenler

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

hım...

Mesaj gönderen Bugfixed »

Resim
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Dinlemek ve anlatmak için önce anlamak gerek bunlar anlama özürlüler . :!:
Misafir

Re: hoş gözükmeyenler

Mesaj gönderen Misafir »

gölge yazdı:siz ne düşünüyorsunuz bilmiom ama ben alev alevde çakmak yakan zihniyetten nefret ediyorum sizin de böle sinir olduğunuz şeyleri benimle paylaşırsanız sevinirim
neden inasanlar küçümseniyor anlamıyorum...siz kendinizi ne sanıyorsunuzki ?
bırakın insan içinsden nasıl davranmak geliyorsa davransin..sen onaylamıyorsan yapmazsın o hareketi olur biter....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşım sen kimsin ya?ne bu her forumda bi muhalefetlik,bi beğenmeme?seni buraya zorla getirdiklerini sanmıyorum!lütfen ona göre seç laflarını?
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

daha merhaba demeden direk eleştiriye gecmişsin,ne yapmaya calışıyorsun,beğenmediysen eğer gelmezsin,ya ne bu herkez en bilgili en akıllı en doğru benim diyor,nedir bu megolamanca düşünce ya!
serseri

Mesaj gönderen serseri »

şimdi arkadaş bazı şeylere karşı savunmaya ve eleştirye geçiyorsun bunu yaparkende sende karşını durduğun şeyi yapıyor burada ki kişileri küçümsüyorsun buna daha dolaylı yoldanda karşı durduğunu ifade edebilirdin...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

ben küçümseme diye bi şeye inanmıyorum
ortada sadece beğenilmeyen davranışlar var o kadar kimse kimseyi ezemez
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

Ben inanıyorum ve küçümsüyorum o tipleri ne varki bunda..!
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

kim kime izin vermiyor anlamadım ki.arkadaşlar onlara izin vermemek gibi bir hakkımız var mı sizce.FD izin vermiş ki bu albüm onlara da satışa sunulmuş.Bence bizim izin vermemek gibi bir lüksümüz yok.Dinleyen dinlesin,nasılsa herkes anlayabildiğince dinliyor.Kimse sizin anladıklarınızdan birşey çalamaz.
Arkadaşın bir tanesine hep beraber girişmişsiniz ama biraz haklı gibi.Siz onlar başka şarkılara da şuralarını buralarını sallıyorlar diyerek onları küçümserseniz,ben de size hiç disco ya gitmiyor musunuz diye sorarım.Bırakın herkes kendine huzur veren hareketleri yapsın.lakin FD de konserlerinde öyle yapmıyor mu?
Arkadaş sizi eleştirirken biraz sert davranmış olabilir ama sizi küçümsememiş bence.Sadece başkalarını küçümsediğinizi hatırlatmış ve zaten bazı arkadaşlar da kibirli olduklarını kabul ettiler.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

ben derim ki:ağız yormayalım herkes istediğini yapsın bu hep böyle sürüp gidecek zatenne hacet yani amaaaaaaaaaaan de boşveeeeeeeeeeer gitsin :?
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

yapmayın allah aşkına,bu durumda siz hiç rahatsız olmuyosunuz öyle mi??ben feridun düzağaç ı farklı+kaliteli olduğu için tercih ettim ki çoğumuz da öyle değil mi?ve şimdi kalkmış onun konserinde petek dinçöz dansı yapılmasında hiç bi sakınca olmadığını söylüyosunuz??ben bu zihniyeti kabul etmiyorum ve izin de vermiyorum!
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Hiç tartışmaya gerek yokki arkadaş çok akıllııııııııııııııııı
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

fd adlı şarkıda içinden kalça sallamak geliyorsa

ben bişey demek istemiyorum
zevkler ve renkler meselesi o zevk alıyosa
ok
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

evet arkadaşlar.fd nin şarkılarında kalçasını sallyabilecek yeteneği varsa kişinin ve bunda huzur buluyorsa bırakın sallasın.sen ben sallamayız tamam da,burada mesele zaten kalça sallama meselesi değil.Mesele kimsenin ne yapacağına kimsenin karışamayacağıdır.Böyle bir şeye FD nin bile izin vermeme yetkisi yokken,kim kime izin vermememye çalışıyor anlamıyorum.Zaten FD nin böyle bir yetkisi olsa bile , kimseye karışmayacağından eminim ben.
derya

Mesaj gönderen derya »

blaqxi nin eleştiriş şekli ve diğer arkadaşların tavırlarında hatalar var bence.Herkes sakin olsun.Ben burada dipno ya katılıyorum açıkcası.kimse kimseye karışmamalı.Melissa_ izin vermiyorum demek bence biraz yanlış gibi.Blaqxi sende eleştirinde haklı gibisin ama daha dikkatli eleştirmelisin.Bir kalp çabuk kırılır ama çabuk tamir edilemez.