Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

kLip deLi'ye geLiyormuş...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

papatya82 yazdı:en çok hangi şarkısı güzel denildiğinde ayrım yapamıyorum hepsi çok güzel ama deliyi çooook seviyorum ama artık klip çekildi ve birsürü lüzumlu lüzumsuz adamın dilinde dolanacak bu şarkı belki bana kızacaksınız ama ben biraz bencilim bu konuda onu herkesin dinlemesi beni rahatsız ediyo feridun düzağaçla birlikte bi kaç şarkıcı daha var bu şekilde düşündüğüm.dediğim gibi klip çekilmesi beni çok üzüyo onu görmek mutluluk verici ama herkes tarafından dinlenmesi batıyo açıkça söylemek gerekirse
Bu konu dahaönce defalarca tarışıldı.Onu herkes çok seviyo.Ama kimsenin sevmesini istemiyo.Daha doğrusu onu seven grup belli,seviyesi belli :)
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

hseven359 nasıl bir hata ? açıkçası fazla dikkat etmedim ama ,merak ettim.
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

hseven359 galiba şunu demek istiyoo..Klibin başlarında daha gömleğini giyip iliklemeden önce takım elbiseyi tamamen giymiş olarak gözüküyo FD sonra giyinmeye başlıyoo hata demek istediği orası galiba yani ben yanılmıyosam... :roll:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaşlar binkere izledim sanırım ama bahsettiğiniz hata değil,giyinme sahnesinden hemen önce iş toplantısından kareler var ve haliyle feridun da orda giyinik :) hemen arkasına gelince sanki bi mantık hatası var gibi duruyo ama bence bi sorun yok :)
En son melissa tarafından Cuma, Mart 17, 2006 20:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

zuzu yazdı:hseven359 galiba şunu demek istiyoo..Klibin başlarında daha gömleğini giyip iliklemeden önce takım elbiseyi tamamen giymiş olarak gözüküyo FD sonra giyinmeye başlıyoo hata demek istediği orası galiba yani ben yanılmıyosam... :roll:

evet..o kısımdan söz ediyorum. :wink:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ama öyle bi sorun yok ki...
hseven359
Üye
Üye

melissa__ yazdı:ama öyle bi sorun yok ki...

arkadaşım klibin 46. ve 47 . saniyelerinde daha elbisesini giymeden, giyinmiş olarak görünüyor ve birden gömleğini giymeye başlıyor.aynı sahne 1.10.dk da var.bu kısım sizce normal mi ?bana biraz anormal gibi geldi...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar anormalse ne olacak peki? feridun bey klibi yeniden mi montajlatsın? :roll:
hseven359
Üye
Üye

tabiiki hayır da merak ettim sizin de dikkatinizi çektimi diye..ve gerçekten bilerek mi yapıldığını yoksa bi yanlışlık mı olduğunu merak ettiğim için konuyu açtım..yoksa şu ana kadar alev alev ile birlikte en iyi klibi bence feridunun:lol:
halil yılmaz

Re: kLip deLi'ye geLiyormuş...

Mesaj gönderen halil yılmaz »

bu şarkı da güzel ama beni unutmaya ayıp olmuş
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

melissa__ yazdı:arkadaşlar binkere izledim sanırım ama bahsettiğiniz hata değil,giyinme sahnesinden hemen önce iş toplantısından kareler var ve haliyle feridun da orda giyinik :) hemen arkasına gelince sanki bi mantık hatası var gibi duruyo ama bence bi sorun yok :)
tekrar okumanı öneriyorum
hem öyleyse nolcak,ne fark ederr???
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

hseven359 yazdı:klipteki bi anormallik yokmu sizce?bana giyinip,ofise gitmeden önce,ufak bi hata yapılmış gibi geldi....

ne anormalliği?? :? :? :?
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

hseven359 yazdı:
melissa__ yazdı:ama öyle bi sorun yok ki...

arkadaşım klibin 46. ve 47 . saniyelerinde daha elbisesini giymeden, giyinmiş olarak görünüyor ve birden gömleğini giymeye başlıyor.aynı sahne 1.10.dk da var.bu kısım sizce normal mi ?bana biraz anormal gibi geldi...
eveeet, klip şöyle başlar, saat:7.00...iş adamımız (:wink: ) terasta pijamasıyla oturmaktadır umursamaz hallerde.Sonra iş toplantısı için toplanmış insanları, telaş içinde onu beklerken, saate bakarken görürüz.Fakat o, terasta bir yandan cep telefonuyla konuşmakta(burada konuştuğu kişiler muhtemelen toplantıda onu bekleyen ve çağıran kişiler) bir yandan da duvara çizdiği kaleye gol atmakla meşguldür.Daha sonra, aynanın önünde takım elbiseli ve ellerini havaya kaldırmış halde anlık bi görüntü* belirir, kaybolur.Hemen ardından yine aynanın karşısında takım elbisesini giyerken izleriz.Takım elbisesini giymiş gidiyordur ki, birden geri döner, arkasındaki aynaya bakar.Aynadaki kendisinden bağımsız görüntüsü, eğilmiş, onu eliyle çağırmaktadır.Bir süre bakakalır ve ellerini yavaşça havaya kaldırdığı o sahne* tekrardan görülür.Daha sonra elleri ceplerinde toplantı salonuna doğru gider...

Benim gözümden klip bu şekilde.Bana göre orda* bir hata yok, o sahne* bilerek koyulmuş, giyinmeden önceye de.Amaç, aynada kendini çağıran görüntüsünü gördüğü sahnenin hayal olduğunun, aslında yaşanılmamış, düşüncesinde kurgulanmış bir sahne olduğunun vurgulanması, BANA GÖRE.

Klip hakkındaki düşüncelerime gelince, güzel düşünülmüş bir klip.En çok da o kağıttan gemi yapıp verirken gülüşü...('Kağıttan gemilerimin tayfası olsam' :P )
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

evet klip gerçekten çok hoş olmuş,ben her karesine bayıldım çünkü ayrı bir ayrıntı gizli..tabii görebilene
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Ya klip tamamıyla doğru ve o gömleğini giymeden gömleği giymiş görüntüde normal yani biras dikkat :wink: