Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Lavinya.Net

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kilitli
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Lavinya.Net

Mesaj gönderen miyavzi »

arkadaşlar,şöyle bir düşündüm de ne kadar garip değil mi..birbirini hiç tanımayan insanlar burada buluşuyor,tanışıyor,artık hangi konularda kimin nasıl bir tavrı var yavaş yavaş tahmin ediyor,sonra beraber konserlere gidip eğleniyor...vs
dinamik,yaş sınırı yok,gayet samimi ama laubali değil,deli dolu ama gündemden uzak değil,fikir özgürlüğü...
henüz siteden kimseyle yüzyüze tanışma fırsatım olmadı ya da konserlere birlikte gitmedim ama seviyorum bu siteyi! :)
miyavzi
Üye
Üye

Re: Lavinya.Net

Mesaj gönderen miyavzi »

kimsenin ekleyecek bir şeyi yok mu sitemiz hakkında ya??
boşuna açmış oldum bu panoyu :(
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

biz de sizi seviyoruz :P
~
ansızın gelecek gibisin..
miyavzi
Üye
Üye

Mesaj gönderen miyavzi »

teşekkürler sinan sen de olmasan kendimi çok yalnız hissederdim bu site içinde..
:)
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

bende burada olmaktam kendi payıma çok mutluyum ... laubali bir site değil ve gerçekten bu sitenin gerçek üyeleri kaliteli insanlar , kimseyle tanışma imkanım olmadı benimde umarım önümüzdeki konserlerde :D
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

burada olmaktan son derece mutluyum bende... :) siteden birkaç arkadaşlada tanışma imkanı buldum daha kalabalık olduğumuz konserlerde tanışıp beraber eğlenmek üzere..
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

siteyi çok seviyorum, buradakileride... (ama düşünce özgürlüğü olduğuna inanmıyorum)
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

:? valeriecim, birisinin düşünce özgürlüğü için toplum genelinin (üyelerimiz) rahatsız olmasını istemiyoruz.

emin ol biz seni de rahatsız edecek bi çok mesajın yazılmasını engellemişsizdir. yine de özgürlük (!) istiyorsan bu özgürlüğü (!) sunan bi çok site mevcut :roll:
~
ansızın gelecek gibisin..
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

en şanslılardan biri benim galiba bu sitede=) çok kişiyle tanıştım.
scalon bozcaada bigmerlin,sonbahar bozcaadalı,yaskaman,spectra,ortayaşlıçift, sehrikalp, electro zaten arkadasım =) önce hastaneyle başlayan bu macera süper gidiyor.konserlerde resmen bir lavinya ailesi oluyoruz=) hatta o kadar ki hiç tanımadığım insanlar benim için poyrazım soğuk diye bağırabiliyor.saatlerce hiç sıkılmadan dert dinlediğim oluyor kimi zaman da anlattığım tabi=) bu site çok güzel bence.herkes duyarlı ve içten.teşşekür derim herkese =) sayenizde arkadaş hatta bir tane dostum bile oldu=) sokaklardaevcil'i tanımamma sebep oldu bu site.minnettarım..
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Tam süper.. :wink:
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

Güzel bi site, seviyorum sanki içimi döktüğüm güvenilir bir dost gibi.... bazen uyarılar kırıcı oluyor gibi :roll: ya da bana öyle geliyor (Murat abi için dedim :D )

--
Bilgilendirme: Bugfixed tarafından,
Lütfen duyuruları tekrar gözden geçirin. Bu sitede kimse yönetimi yargılayamaz eleştirisini yapamaz. Sistem böyle işler burada kurallar belirlenmiştir. Ek olarak hiç bir kimse zorla bu sitede tutulmamıştır. Kırıcı veya üzücü bir durum oluştuğunda lütfen "İletişim" bölümünden bildirin üyeliğinizi silelim, sizlerde birdaha gelmezsiniz olur biter. "İletişim" bölümü bu yüzden konmuştur.

duyuru1-t2.html
turkce-ye-uygun-yazim-dili-ve-kelimeler ... t3569.html
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Evet arkadaşlar site hakkında güzel görüşleri olan arkadaşlara bizzat teşekkür ederim. Fakat şu unutulmamalıdır ki site kurallarına uygun davranan arkadaşlar benim gözümde sevdiğinin saygı duyduğunun göstergesidir. Sevmek beğenmek foruma girip birşeyler yazıp çizmek değildir. Aklımdan geçen bir yazıyı paylaşmak bu siteyi geliştirir mantığı üzgünüm ama sitemizde malesef yoktur. (Bazı uzaklaştırılan arkadaşlar böyle bir düşünceye kapılıyor)
Bu site bomboş haliyle kapattığımız anlar olmuştu forumu vs. O zaman da aynı pozisyonda idi. Herkesin fikri kendini ilgilendirir. Yönetici arkadaşların fikirleri ise tüm siteyi ilgilendirir. Bu kardeşim site benim mantığı değildir. Bu sözümü de farklı manalara lütfen çekmeyin. Bu sitede zaman geçtikçe üyenin sorumlukları artacaktır. Bizim de zaman olarak eskiyen üyelerden beklentimiz artmaktadır. Çünkü onlar yazılarıyla, fikirleriyle, kurallara olan bağlılığı ile örnek olmaktadırlar. Olmalıdırlar.

Sitede; Bir şey iyi ise bu tüm üyeler ve yönetimdendir.
Birşey kötü gidiyorsa bu tüm üyeler ve yönetimdendir.
Birşeyler yıllardır aynı çizgisinde iyi şekilde gidiyorsa kurallardan, uygulamalardan, - yönetimdendir.

Sevgiyle

Başlık kilitlenmiştir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli