Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

meb sura konseriiii

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

SF yazdı:bliss adına cvp veriorm:
maalesef konser videoları asssssırı dercede kotu sede cıkmıs
ayrıca syın bliss in seside feridundan cok cıkıo :lol:
fotorafları bliss'e gonderdim o eklicek

fotoğraflar için teşekkürler...bir çok ve çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz...ellerinize sağlık..
fakat fotoğraflarda feridunun beyazlamış saçları dikkatimi çekti.. :shock:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Arkadaşlar dün ben konser sonrası Taner abiyle konuştum.1 ay içinde bir saklıkent konseri olacak dedi.Benden söylemesi
angel
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen angel »

konser o kadar güzeldi ki seni çok ama çok seviyorum Feridun DÜZAĞAÇ seni canlı canlı görmek sesini duymak benim için dünyanın en güzel şeylerinden biri o kadar tatlısın o kadar içtensin ki içimden konserde ağlamak geldi hayır üzüntüden değil bu dünyada senin gibi birini tanıdığım için.Hep bizimle ol bizi sakın bırakma!
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ya çok istemiştim konserde olmayı ama keşke 11 şubatta olsaydı.çünkü o zaman ankaradaydım.ama 4 martta muğladaydım.ya muğlaya da gel feridun abi....
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

yaa rahatsızlanmış bir ara fd beni unutmayı söylerken çok üzüldüm orda olsam ağlardım ona olmasn bişey ya naparız bizz??:(:(

ha bide ezginin günlüğünün şarksndan birini söylerken unutmuş :lol: canım ya çok tatlı çok samimiymiş yine ayrıca resimler için çooook teşekkürlerr
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

Bende eksikleri tamamlayayım

trompet : Mehmet Çelik
keman : Nazlı Başar
Klavye : Serkan ...( soyadını bilmiyorum). :lol:
SF

Mesaj gönderen SF »

resimlerde sacları normalden beyaz cıkmıs olabilir cunku aydınlatmak icin baya urastım :cry: sarkı sozlerini gercekten unttu ama profesyonelce gecistirdi
sarkı sonunda da ayagını kaldırıp bi daha unutmicam soz dedi
bi de konsere 10 dakika ara vermek zorunda kaldi
cıkısta imza alırken beni fazla tutmayın tansiyonum cıktı sahnedeyken dedi
arabaya binerken de bi hayran bi sarkı ismi soyledi adını hatırlayamıyorum, neden o sarkıyı albume koymadıgını sordu, aranjesini beyenmedim dedi. Cocuk mırın kırın edince de ama saklıkent konserinde soylemeyi dusunuyorum dedi
bizde bir agızdan "ama oraya bizi almıyolar kii" diye isyan ettik.
sanırım saklıkent konserinde farklı biseyler yapmayı planlıyo...
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

valla ankara konserine giden arkadaşların yazılarını kıskanarak okudum ,malesef planlar tutmadığı için ankaraya gidemedik.inşallah istanbuldaki ilk konserini kaçırmam.
ankara'da feridun Düzağaç ı yanlız bırakmayan tüm arkadaşlara sonsuz sevgiler .....
bliss

Mesaj gönderen bliss »

aranjesini beğenmediği şarkısı yıldızlar. :wink:

bu arada deli de beklediğim kadar kişi el sallamadı baya üzüldüm.ben salonun hepsi 'deli' gibi el sallayacak diye beklerken çoğu kişi öylece oturmaya devam etti :cry: :?
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

Bende sabanci konserinden görüntüler var "içimden şehirler geçiyor".
SF; sizi neden saklıkent konserine almıyorlar? tam anlayamadım.
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Saklıkent e 18 yaşından küçükler alınmıyor.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

arkadaslar suan bilgisayarim kaynakli bir sebep yuzunden bi sure burada olamayabilirim;konser muhtesemdi evet ama orada olan ve bizim sozlerimizi kulak ardi eden arkadaslar gercekten cok uzdunuz beni bir planimiz vardi ama bunu uygulayan sadece odysseia ve ben olduk evet biz tanistik sohbet ettik en azindan sozumuzde durduk tamam karambole bi gundu ama yinede bi caba goremedim sizlerden herneyse elimde harika fotolar var en kisa zamanda konser kritigi icin geri donecegim :wink:
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

zuzu yazdı:Bende eksikleri tamamlayayım

trompet : Mehmet Çelik
keman : Nazlı Başar
Klavye : Serkan ...( soyadını bilmiyorum). :lol:
Burada Bir düzeltme yapmak istiyorum...

Klavye : Uğur Gülbaharlı :wink:
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

bigmerLin yazdı:Burada Bir düzeltme yapmak istiyorum...

Klavye : Uğur Gülbaharlı :wink:
:lol: evet öyleymiş...bende yeni öğrendim...
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Ama ben seni aradım ve bulamadım yaaaa...Hem migrosta imza dağıtırken ordaydım.Hem de konserde.10 dk.lık arada yerine baktım ama öyle biri yok dediler.Sen yaka kartı takacağını söylemiştin.
Kilitli