Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

meb sura konseriiii

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
SF

meb sura konseriiii

Mesaj gönderen SF »

mrb. ben siteye bugun kaydoldum
konser 2 saat once bitti
Feridun Düzağaç'ın bu kadar yeni bir hayranı olarak :oops: imzasını aldım :shock:
konseri en onden izledim ve dünya kadar fotoğraf ve video çektim
çok mutluyum
gidemeyenler çok şey kaçırdı.

Message edited by webmaster
Not: Lütfen yazdığınız yazılara dikkat edin ve duyurular kısmını okuyunuz.
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

O zaman gidemeyen fanlar için resimleri galeriye eklermisin acaba.. bizimlede paylaşırsan çoook sevinirim.. :wink:
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Sana katılıyorum.Feridun düzağaç bir dahi.Bu akşam herkesi çok eğlendirdi.Çok neşeliydi.Ben saat 4 teki imza gününden bu yana onunla birlikteyim.Migrosta herkese takılıyor.yoldan geçenlere şakalar yapıyordu.Ondan hiç ayrılmadım bayağı bi muhabbet ettik.VEbir şeyi yineledim.ONUN GİBİSİ YOK.Migrosta imza alırken içimde kalmış birşey söyledim:''ÇOK BÜYÜKSÜN''
bliss

Mesaj gönderen bliss »

harika bir konserdi.en önden izledim tamamını.feridun dibimde.gözlerime inanamadım.şarkıları,sesi,duruşu...anlatılmaz yaşanır derler ya.....imzasını aldım,dokundum,hatta konuştummm :) klibinizi ne zaman izleyebileceğiz dedim o da pazatresi ya da salıya izleyebilirsiniz dedi :)

bir sürü fotoğraf çektik ve nerdeyse bütün konseri kaydettik.belirsiz çıkmış ama ben yine de sizinle paylaşmak isterim.en geç yarın burdalar :wink:
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

ya ama ben sizi çok kıskanıyorum :( hala eskişehire konsere gelmedi :(
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

eline sağlık bliss ;) ben kendi adıma sabırsızlanıyorum!
SF

Mesaj gönderen SF »

bliss adına cvp veriorm:
maalesef konser videoları asssssırı dercede kotu sede cıkmıs
ayrıca syın bliss in seside feridundan cok cıkıo :lol:
fotorafları bliss'e gonderdim o eklicek
En son SF tarafından Pazar, Mart 5, 2006 01:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
scalon
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen scalon »

olsun yaa.. elimizde hiç görüntü olmamasından iyidir bence ;) bu da bir ilktir. fotoları yolladığın için de sağol =)
bliss

Mesaj gönderen bliss »

arkadaşlar fotoğraflarını galeri bölümüne ekledm ''4 mart meb şura '' adıyla
ötenazi

Mesaj gönderen ötenazi »

Evet arkadaslar bizde konserdeydik şans eseri de en önden izledik, Konser çok iyiydi yani F.D. çok iyiydi ama belki salondan kaynaklanan nedenlerden dolayı seyirci pek iyi sayılmazdı. F.D. nin performansına daha aktif bi seyirci yakışırdı sadece foto çekmekle olmuyor yani. Neyse tüm orkestrasınıda ayrıca kutluyorum. Gitarist arkadasın attıgı pena yı da aldım ayrıca mutlu oldum.
Not: Radikal deki yazın yine müthişti F.D.
ötenazi

Mesaj gönderen ötenazi »

Arkadaslar bi sorum olacak Feridun Düzağaç ın arkasında çalan kişilerin isimlerini biliyormusunuz bas, elektro, keman vs Ben merak ediyorum yeni başlık açacıktım ama siteye yeni kayıt oldugumiçin belki vardır boşa açmayım dedim. söylerseniz sevinirim şimdiden saolun
scalon
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen scalon »

bas gitar : oya erkaya ayman
elektro: taner keleş
keman: ismini hatırlayamıyorum
davul : mert alkaya
klavye: normalde ata akdağ (ama şu an askerde) yeni kişinin ismini hatırlayamıyorum malesef
trompet: ismini bilmiyorum
jéida

Mesaj gönderen jéida »

ne kadar güzel bir konserdi o yaa !!! mükemmel bir canlı performans izledim.. her zamanki gibi çok iyiydi ama zaman yetmiyor maalesef her istediğimizi dinleyemiyoruz.. o kadar çok şarkı vardı ki çalınmadık, en az çalınanlar kadar :( ama yine de çok güzeldi.. '' deli '' canlı canlı daha bi güzel oluyomuş valla .. '' yürüdüm'' ü de daha bi içten söyledi sanki?? gerçi bi adı sevda bekledim şahsen ama :( neyse yine de herzamanki gibi harikaydı yaaa... ( imza günü dahil)
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

bliss yazdı:arkadaşlar fotoğraflarını galeri bölümüne ekledm ''4 mart meb şura '' adıyla
neden resimler gözükmüyo? az önce baktım ama yoktu..
eflatun_lavinya
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen eflatun_lavinya »

sıteye uzun zamandan snra bugun yenıden uye oldum daha oncekı uyelıgım sanırım ıptal olmus bugun konserdeydım bende ama ımza gununu burada sımdı ogrendım ve aglamamak ıcın kendımı zor tutuyorum onun yanına gıdebılmeyı cok ısterdım cd sı bıle yanımdayı inşallah yıne gelır yıne ımza gunu olur bıdaha hergun gırecegım sıteye cok ama cok uzgunum suanda benı mutlu eden tek sey o harıka performansı cok yakından ızleyebılmektı bugun ben yurudume hayran kaldım canlı performansında sarkılarını okadar içten söylüyorki onu dinlerken ona birkez daha ama birkez daha hayran kalmamak mumkun deıl senı ve yaptıgın her ısı cok sevıyorum ferıdun duzagac dılerım bu konserden sonra arayı uzun tutmazsınız bıdaha gelın hep gelın yıne gelır yıne ızlerım senın ve ekıbının ustun performansını... tebrıkler...
Kilitli