Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

meb sura konseriiii

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bliss

Mesaj gönderen bliss »

http://rapidshare.de/files/14934120/SF_030_.3gp.html

arkadaşlar aşkın e halini çekmeye çalıştık hoparlörün dibinde olduğumuzdan dolayı ses çok cızırtılı ve görüntü kalitesi de düşük ama ben yine de bi upload ediyim dedm :wink:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben de sınava hazırlandığım için bi süredir giremiyorum..ama konser kritiği yapmadan olmaz tabi..herkesin dediği gibi çok iyiydi,ama melissa haklı,bi tek ikimiz çaba gösterdik galiba,baya da giden varmış konsere aramızdan..neyse artık biz tanıştık en azından dimi melis??
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

çok istekli arkadaşlar vardı bu buluşma için...epey de kafa yorulmuştu nasıl buluşulacağı konusunda ama...imza günü falan derken unutuldu galiba :o ?
böyle bi fırsat ele geçmişken değerlendirmek lazımdı bence...ceren de çok didinmişti bu konuda ama..
feridun_asıgı_merve

Mesaj gönderen feridun_asıgı_merve »

feridun un 4 mart konser resimlerini ekleyen arkadasa tesekkür ediyorum bakan arkadaslarda da bana katılarlar herhalde feridunum yine çok harikaymış..her zaman ve sadece F.D.....
bliss

Mesaj gönderen bliss »

rica ederim görev bildim :wink:
odysseia

bliss yazdı:http://rapidshare.de/files/14934120/SF_030_.3gp.html

arkadaşlar aşkın e halini çekmeye çalıştık hoparlörün dibinde olduğumuzdan dolayı ses çok cızırtılı ve görüntü kalitesi de düşük ama ben yine de bi upload ediyim dedm :wink:
NEDEN BEN YÜKLEYEMİYORUM SENCE :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

o linki tıkla karşına gelen ekranda çubuğu az aşağı çek oralarda "free" yazısı olacak tıkla yaklaşık 1 dk felan bekle.
daha sonra ekranda "No premium-user. Please enter ABC4" gibi bir yazı olacak o küçük resimde gördüğün kodu kutucuğa yazarak Download de. indir. Bazen yoğunluk olduğunda kod sayfası gözükmeyebilir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ya murat bu dosyanın uzantısı 3GP diye birşey. bu ne şekilde izlenilebilir veya dinlenilebilir hale gelir? =))
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bu gp ler cep telefonlarında dinlenir cep telefonunuza bluetooth ile ylllayıp izleyebilirsiniz tabi destekliyorsa. Birde pc ler de de izleyebilmek için gp3 dosyalarını izleyen program duymuştum ama bilemiyorum. Zaten ses vs kötü ben cepten baktım.
.Terazinin Hüznü.
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

yaaa ben de o konserdeydim
ama hep uzaktan çektim fotoları
ama kafaya koydum ki
ben bundan sonra nerde feridun konseri varsa GİTMELİYİM
ve arkadaşlar siz de gitmediyseniz mutlaka GİDİN
eğer bir canlı performansını görürseniz bundan sonra eskiden gidemediklerinize yanarsınız
ben de fotoğraf çektim fakat sosyal fobimvardı ve tek gittim konsere bu yüzden de yerimden kalkmadan çektim fotoğrafları pek düzel değiller ama belki ben de yükleyebilirim bu fotoğrafları buraya
isteyen olursa :D :wink:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

bu arada saklıkentte konser verirse kaçırmayın bar ortamında daha zevkli olur
ve 3gp player indirmekiçin nokianın sitesine girin indirin ve videoyu izleyin
odysseia

Bugfixed yazdı:o linki tıkla karşına gelen ekranda çubuğu az aşağı çek oralarda "free" yazısı olacak tıkla yaklaşık 1 dk felan bekle.
daha sonra ekranda "No premium-user. Please enter ABC4" gibi bir yazı olacak o küçük resimde gördüğün kodu kutucuğa yazarak Download de. indir. Bazen yoğunluk olduğunda kod sayfası gözükmeyebilir.
ya murat abi,onları yapıyorum zaten ama yükledikten sonra bilg hata veriyo..o şekilde çok şey yükledim ama ilk defa böyle oldu anlayamadım valla :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ne hatası ?
.Terazinin Hüznü.
odysseia

Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir.

işte böyle diyo....anlamadım valla!
zuzu
Üye
Üye
İsim: Zuhal

Mesaj gönderen zuzu »

arkadaşlar ben quick time player yüklemiştim sizde yükleyin o program dosyayı çalıştırıyoo...
Kilitli