Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

merhaba aşk!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
ilse

merhaba aşk!

Mesaj gönderen ilse »

Slm ben ilse şimdilerde gençlerdeki aşk şaşırtıcı... Ve yalan! yani anlıyacağınız aşk değil!!! Ama fd nin şarkılarındaki aşk çok farklı! masum ve temiz! tam aradığım gibiiiii....
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

İnsanın o şarkıları dinleyince aşık olası geliyor.Zaten aşıksa 'soundtrack' gibi oluyor filmine...'Merhaba aşk' gerçekten de. :P Hoşgelir, hoşçakalır, güle güle gider...
serseri_m19

Re: merhaba aşk!

Mesaj gönderen serseri_m19 »

ilse yazdı:Slm ben ilse şimdilerde gençlerdeki aşk şaşırtıcı... Ve yalan! yani anlıyacağınız aşk değil!!! Ama fd nin şarkılarındaki aşk çok farklı! masum ve temiz! tam aradığım gibiiiii....
seninde yaşın henüz 18 ama ilse sende bu gençlerdensin dimi :D evet f.d başka ve doğallıktan yana tartışılmaz..
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

feridun abim ve aşk ha??
birbirine benzeyen iki kavram
çok derin ve anlamsızlığa uzanan...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

feridun abimin şarkıları ve aşk...İkiz kardeşler gibi,yer yer ünlem imleriyle kesilen ve üç noktayla sonsuzluğa devam eden birer yolculuk her şarkı.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Hayatta bulunması zor olan kirlenmemiş aşka ancak şarkılarda rastlıyoruz işte...Ondan bir söz:'Şarkılardan mirastı aşk inandım.Ararsam bulurum sandım.'
ilse

merhaba ey aşkı deryaa

Mesaj gönderen ilse »

serseri_m19 yanılıyosun ben onlardan değilim!
ilse

slm

Mesaj gönderen ilse »

kızılgece size katılıyorum!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dünyanın ipini çekmişler !!
Her şey bir yalan...!
Aşkınını değerini bilen kalmamış,yazıklar olsun!!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dünyanın ipini çekmişler !!
Her şey bir yalan...!
Aşkınını değerini bilen kalmamış,yazıklar olsun!!
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Bozcaada sakin ol, telaşa gerek yok.:) Bu arada aşk konusuna gelince; arayın, mutlaka bulacaksınız, ama elinizde tutabilecek misiniz söylemek içimden gelmiyor.
ilse

ilse

Mesaj gönderen ilse »

ben tutardımm! hemde hiç bırakmamak üzere...
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

kendi kendine konuşmaktır aşk (cezmi ersöz)
fnoktagnokta

Mesaj gönderen fnoktagnokta »

İLSE MERHABA. AMA BENCE AŞK GEÇİCİDİR. ASIL OLAN SONSUZ OLAN SEVGİDİR. ARAŞTIRMALARA GÖRE EN UZUN AŞK İKİ YIL SÜRMÜŞ. BENİM ABİMİN ŞARKILARINDA ANLATTIĞI SEVGİ OLMALI ÖYLE DİİL Mİ?? :?:
ilse

slm

Mesaj gönderen ilse »

sa ben ömürboyu aşk istiyorum.. aşk evlenince yok oluyo peki bu nere gidiyo... düşünceler değişmiyosa aşkın devam etmesi gerekmez mi yoksa aşk karşı cins olduğu için mi olunuyo??? sahip olunca neden bitiyoo... peki gerçek aşk nerde???