Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mesafe Ve Aşk

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Re: Mesafe Ve Aşk

Mesaj gönderen GULCIN »

yaşayan biri olarak söylüyorum aşk mesafe tanımıyor tam tersi ikimizinde sevgisi günden güne çoğalıyor ve 55 gün sonra gelecek yanıma... günler hiç geçmiyor sanki ikimize de :)
sonuç olarak aşkı daha da çoğaltıyor mesafe... :wink:
beyaz01
Üye
Üye

Mesaj gönderen beyaz01 »

Arada mesafeler varken devam eden bir aşk, mesafeler kalkınca ne yazik ki bitiyor.
Ne acı..
macavalesi9
Üye
Üye
İsim: ziya

Mesaj gönderen macavalesi9 »

Bence uzaktan aşk daha derinden yaşanır.hele son dönemde telefonun da çıkmasıyla daha da derinden yaşanmaya başlandı.
dikkat etmişsinizdir telefonda saatlerce kız ya da erkek arkadaşıyla konuşanları.
Bence bunlar yan yana olsalar bu denli derinden sohbet edemezler.yani birbirinin yüzünü görmedikleri derecede ettikleri sohbetleri yüz yüze edemezler...
Onun için bence UZAKTAN AŞK BAŞKADIR...
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

insanı yıpratan bir o kadar da sabrı ögreten bir sey.aşkın sağlamlığını sınıyor bir de..acıyla özlemle sınıyor..
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

aramızdaki engeller
sanmaki bizi engeller
masalperisi
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: melis

Mesaj gönderen masalperisi »

aşk dokunamadığın ulaşamadığın ve kendi içinde büyüttüğün sürece büyüktür ve yoğun yaşanır.ama kavuşunca dokununca büyü bozulur ve aşkta eski tat kalmaz..biter..en güzel aşk zor olanmış..bir aşk ne kadar imkansızsa o kadar filizlenir içinde büyür de büyür..basit olan ne zaman güzel olmuş ki..
TUTKUN
Üye
Üye
İsim: TUTKUN

Mesaj gönderen TUTKUN »

belki tanımaz ama aşkım olsaydı eğer soluğunu, teninin kokusunu duyamayacak kadar uzağımda olmasını istemezdim. Hep yanımda olmasını isterdim.
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

sonuç olarak zordur herhalde hem aşık olup hem ondan uzakta olmak.ama bence mesafelere karşı koyamayan bir aşk gerçek aşk değildir.bana göre gerçek aşk zorluklarla,uzaklarla sınanıp yine de direnen,yenilmeyendir
tayfun4
Üye
Üye
İsim: Tayfun

Mesaj gönderen tayfun4 »

biliyorum. benim başımda da var,çok acıyor,ağrıyor içim,hala bitmedi. bi gün konuşmayınca o da soğudu hep. ben gitmeden o gelmedi hiç. bende yapabilirsem unutucam. ne kadar ayakta durabilirim bilmiyorum
samyeli
Üye
Üye
İsim: aslı

Mesaj gönderen samyeli »

arada mesafeler varken aşk daha heyecanlı fakat mesafeler kalkınca hiçbir heyecanı kalmıyor
manager
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: manager

Mesaj gönderen manager »

Yan yana olup, beraber yaşayan, beraber yiyip içen, beraber yatıp uyuyan insanlar varki bazen birbirinden milyonlarca km uzaklar ve öyle aşıklar varki milyonlarca km uzakta bile olsalar kalpleri bir atıyor o kadar içiçeler. ilk örnek gibi olmakdansa ikincisi gibi olabilmek ne güzel...
dumanyaq
Üye
Üye
İsim: kbra

Mesaj gönderen dumanyaq »

evet bazılarımız yaşıyor :(