Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

neredesiniz?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

ladybird yazdı:Rüzgara bıraktım kendimi, öyle bir umursamazlık halindeyim.
Nereye götürür bilmem, bu aralar acıların biriktiği yerdeyim...
üzme kendini bu kadar beaaa
zeyn_03

Mesaj gönderen zeyn_03 »

ben nereye gittigimi bir bilsem o kadar mutlu olacam ki.napıyorum ben ya.........
eNfeRrujj

düş

Mesaj gönderen eNfeRrujj »

dünden gelip düne varan insanlara........
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

kendimi aradığım ama hiç bulamadığım nerde olmak istediğimi bilmediğim bir yerdeyim kurtarınnn!!!!!!
eNfeRrujj

düş

Mesaj gönderen eNfeRrujj »

geçmişi gölgeye teslim ettim şimdi gölgeler takibindeyim.....
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

mavi bir bulutun üzerindeyim ama canım yanıyor...
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

Neyse ki rüzgar çabuk yön değiştiriyor, dün olduğumuz yer ile bugün olduğumuz yer aynı kalmıyor. Anladım ki, doğru yere giden tek yol, doğru şeritte gidersen karşına çıkıyor. Ters yöndeki şeride girersen :shock: ...

Zaten şimdi de olmak istediğim yerdeyim, lavinya.net'teyim. :)
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

valla güzel bir soru..ben nerdeyim?
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim. Ama devamında sendeyim diyemeyeceğim. Çünkü ben bende bile değilim. Saçma sapan bir düş kırıklığıydı hayat. Koştum koştum koştum ve şimdi durdum. Durduruldum. Oysa daha çooook koşacak yollar vardı. Meğer ben kendimi değil kocaman bir yalanı aramışım. Meğer ben ne sahtekarmışım. Her şeyi unuttuğumu sanarken meğer her şey olduğu gibi duruyormuş. Nerden karşıma çıktınız? unuttuğumu düşünerek avunuyordum. Her şeyi hatırlattınız bana. Hala kendimi kandırıyorum, yalan söylüyorum kendime. Olmaktan korktuğum yer mi burası, kendimi aradım mı hiç. Yok be nerdeeee. Yalancıyım ben, yalancı... Düş yakamdan hayat acemisi, düş artık bırak sürünerekte olsa bitireyim bu hayatı. :cry:
burrrcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen burrrcu »

galiba cevabını buldum...ben yüreğimde her zaman kocaman bir bahçe sığdırmısım içinde sayısız zeytin ağaçları olan.yeşil zeytinliklerin arasındaymışım hep önümde deniz arkamda yüce dağlar varmış güneş artık batmak üzereyken hani hava kızılımsı olurya... küçükkuyu sahili bir güne daha elveda derken ben hep orada oturur balıkçılara el sallarmışım.....
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Gece ile gündüz, tenle ruhun arasında biryerlerde ...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli

Mesaj gönderen lonely »

öyle bir soru sorulmuş ki herkese derinliklere inme fırsatı doğdu bende indim ama çıkış yolu birkaç tane
kariyer derseniz olmak istediğim yere ulaşmam için daha çok tırmanmam lazım (Nasuh Mahruki'den ders mi alsam ne? )
aşk derseniz olmak istediğim yer konusunda bilmem ki gidebilecek miyim?
bunların hepsinden öte iç huzur varya işte ben çoktan ulaştım oturalı çok oldu buyrun arkadaşlar sizi de beklerim ikramda sınır yok çay kahve ne istersiniz
MaSaL PeRiSi

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

bende nerde olduğumu bilmeyenlerdenim belirsizliklerin ortasındayım ne istediğim okulu kazanabildim ne istediğim kişiyle olabildim nede diğerleri ben sanırım şuan sabit ve net olarak depresyondayım diyebilirim umarım en kısa zamanda güzel yerlerde güzel bişilerle uğraşıo olurum ve o kişiyle beraber
zagor001

Mesaj gönderen zagor001 »

EWDEEEE :dD
pinkdreams

Mesaj gönderen pinkdreams »

nerdeyim bende bilmiyorum. kendi derinliklerimde kayboldum galiba. kendi yarattığım dünyamdayım. herkesten herşeyden uzakta..... bir sevgim var içimde büyüyen bana güç veren ama elimi uzatsamda değemeyeceğim kadar uzakta. offf offfffffffffffffffff
ben nerdeyim. keşke tam olarak bilsem :(