Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

orjinal alt yazili 10 yalan

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
pinar

Mesaj gönderen pinar »

bır omur boyu bıkmadan dınleyeceğim tek sarkı nadas her dınlerım :roll:
sade
Üye
Üye

Mesaj gönderen sade »

bir film şErid i GİBİ Geçiyorum şİmdi olmayanlarımın içinden ço k İSteyinCE olUYordu hani söyle nerdesin Hiç gelMEYEN.........
bu şarkılar hepsi Yalannnnn...........
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bu şarkı kesinlikle harikaaaaaa....sanırım melankolime yakışan bi aksesuar olarak dolduruyor kulaklarımı. fd!yi gerçekten tebrik etmek lazım. o albimde en çok sevdiğim şarkı bu. daha sonra da tabi ki buralardan gitme :D
patosss

Mesaj gönderen patosss »

hiç bir zaman sıkılmadan dinliyeceğim şarkılardan biri...gerek müzik gerek sözler olsun,gerekse o içimde yarattığı anlatılmaz dygu olsun süper bence...tekrardan teşekkürler feridun abi...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bu şarkıyı ilk dinlerken hiç bir şey beklemeden dinledim.yani nasıl bir şarkıyla karşılacağım hakkında hiç bir fikrim yoktu...ama dinledikten sonra dondum kaldım diyecek laf bulamadım...bir insan gerçekleriyle bu kadar mı yüz yüze kalır?çok ağır gelmişti bana...ağlamak geliyor içinizden ama ağlayamıyorsunuz bile.ben bu şarkıya klip çekilmesini çok isterdim ama olmadı...
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

kaybedilenlerden geriye kalan, aslında kaybettiklerinin zaten olmadığı ve tüm yaşanmışlıkların yalan bi döngü olduğuna dair ic burkan bi o kadarda alıp götüren bi şarkı...