Radio Lavinia

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

ama ben geç üye oldum hiç dinleyemedim :cry: keşke erken üye olsaydım da dinleyebilseydim.eminim ki çok güzel şarkılar çalıyordur.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

üzülme mavi_tebessüm,olsun belki ilerde yine böyle birşey yapılır sende dinleyebilirsin.gec olsunda güç olmasın derler :) ,en azından gecte olsa buradasın,(ki yinede gec değil,daha kimbilir burayı farkedememiş kaç fd hayranı var...)ve lavinya.net ilerde daha nice güzel seyler,bircok yeni uygulamalar gecirecek.bunlarıda hepbirlikte paylaşıcaz.
mavi_tebessum

üzülme mavi_tebessüm,olsun belki ilerde yine böyle birşey yapılır sende dinleyebilirsin.gec olsunda güç olmasın derler ,en azından gecte olsa buradasın,(ki yinede gec değil,daha kimbilir burayı farkedememiş kaç fd hayranı var...)ve lavinya.net ilerde daha nice güzel seyler,bircok yeni uygulamalar gecirecek.bunlarıda hepbirlikte paylaşıcaz.
kumralada bak bundan eminim iste.daha nice güzel seyler ve uygulamalar gelecek insallah ve paylasacagiz birlikte. :wink:
nova

Mesaj gönderen nova »

açılmasına sevindim
hem radyonun hem sitenin..
nova

Mesaj gönderen nova »

:) :p ...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

evet bende üstelik radyo çok iyi oldu ya
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

radio lavinya

Mesaj gönderen scalon »

yeniden açılmasına çok sevindim =)
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

bnde acılmasına gercektn cok sevindim :D
umarım birdaha ayrılık yasamayız,birlikteliğimiz daim olur... :wink:
serseri

Radio Lavinya

Mesaj gönderen serseri »

Radio Lavinya'nın genellikle yayın saati 09:00 ile 18:00 arasında olmaktadır. Radio Lavinya 128 kbps ve üzerindeki bağlantı hızlarında sorunsuz dinlenmektedir. En iyi Winamp 5.08 ile dinlenilir. Winamp 5.0.8 i indirmek için download bölümümüzdeki diğer kategorisine göz atınız.

Yayın Durumu: 96 Kbps, 44.100 kHz Stereo

---

http://lavinya.dynip.com:8000/listen.pls

---

Eğer bağlantı hızınız 128 Kbps üzeri ve bilgisayarınızda winamp 5.0.8 kurulu ise yukarıdaki adresi tıklayınca direkt winampınıza eklenecek, eklenen yazıyı ise çift tıklayınca çalmaya başlayacaktır.
tuğba

radio lavinya

Mesaj gönderen tuğba »

selam arkadaşlar
radyonun açılması gerçekten ii olmuş allah ayırmasın bi daha :lol:
:shock: :P herkese slm
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

radyo cok güzel,birdaha ayrılık yaşamayız inşallah..
radyomuz ve sitemiz hepimize tkrar tekrar hayırlı olsun..
:)
mavi_tebessum

herkese yeniden selam.özlemişim bu siteyi yaw:) radyo lavinyanın açılması da gerçekten iyi olmuş.ben dinleyemedim hiç diye dert yakınıyordum.
nova

Mesaj gönderen nova »

radyo bunalımdan bir istekte bulunabilirmiyiz :p

ölümler..
superock

sealm millet

Mesaj gönderen superock »

ohh beee yeniden açıldı site huzura kavuştu her kese teşekkürler.. :P
mavi_tebessum

radyo lavinya gerçekten çooooooook güzel.genelde dss ve feridun düzağaç .işte tam benim hayalimdeki radyo!