Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Radio Lavinia

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Radio Lavinia

Mesaj gönderen Bugfixed »

Merhabalar acemice bir radyo hazırladık adınıda Radio lavinya koyduk. :) şuan test yayınında. adres ise

:: ŞU AN KAPALIDIR ::
En son Bugfixed tarafından Perşembe, Ocak 5, 2006 12:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.
oguzmania

Mesaj gönderen oguzmania »

test yayınında oldugu belli 20 dk. dinleyebildim ama f.d yoktu!!!
kursat

bense

Mesaj gönderen kursat »

hiç sayfayı açamadım yazan tek şey şuydu
Sayfa görüntülenemiyor
Aradığınız sayfa şu an kullanılamıyor. Web sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabilir ya da tarayıcınızın ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bunları deneyin:

Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Sayfanın adresini Adres çubuğuna girdinizse doğru yazdığınızdan emin olun.

Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar'ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağınızın (LAN) yöneticisi ya da Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından yapılanlar ile eşleşmelidir.
Ağ Yönetici'niz etkinleştirdiyse Microsoft Windows ağınızı inceleyip ağ bağlantı ayarlarınızı otomatik olarak bulabilir.
Windows'un bu ayarları arayıp bulmasını istiyorsanız,
Ağ Ayarlarını Bul'u tıklatın
Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için önce Yardım menüsünü sonra da Internet Explorer Hakkında'yı tıklatın.
Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmına kayın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0'a ilişkin ayarları değiştirin.
Başka bir bağlantıyı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

Sunucu ya da DNS Bulunamadı Hatası
Internet Explorer
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

güzel kardeşim yukardaki adres aynı ağ adresinde kullanılamaz ikinci sadece winamp ile dinlenebilir. explorer ile değil. Internetten winamp üzeri dinlemek için ise http://lavinya.dynip.com:8000/listen.pls :wink:
En son Bugfixed tarafından Cumartesi, Şubat 17, 2007 20:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

64kbps stereo ya yükselttik yayınıu şimdi daha nettir umarım :wink:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

millet beni alkislayin sonunda becerdim ve dinledim ama 3 saniye ses geliyor sonra kesiliyor basliyor 1%,1005 keadar gidiyor yine ses geliyor yine de basliyor yuzde felan kadar buffer;yuzde felan
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

internet bağlantısı yavaş olunca o şekil olur :(
buralarsoguk

ya murat istek sarkida olsaydi mukemmel olurdu mesela bir belirli sanatcilardan istek sarkilar
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Aslında vericimiz çok iyi :) adsl 2048kbps den yayın veriyoruz. 64 kbps streo da yayın kalitesi var. yani 128 kps üstü internet bağlantısı ile müthiş seviyede normal 56 k dial-up modem le ise normal dinlenilebilir.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

zaten var sevinç. isteyen mail atıyor isteyen sohbet odasından yazıyor elimizden geldiğince yayınlıyoruz :wink:
buralarsoguk

ya su baglantinin hiz lanmasina bir sey yapmak olmaz mi?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

ISS başvurman gerek bilmiyorum sizin orada adsl dsl geniş bant uygulaması varmı varsa geniş bant uygulamasına geçebilirsiniz. Yada kablonet ve uydusal bağlantı seçenekleri mevcut eğer hizmeti oralarda veriyorlarsa araştır.
buralarsoguk

bana ne bana ne
ben radyo istiyorum :cry: :cry: :cry:
nova

Mesaj gönderen nova »

radıo lavinia

saat: 20:34

düş sokağı sakinleri

hoşçakal..

...
..