SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen ponnik »

canım başın sağolsun ne söylenebilir ki böyle durumlar da uzgun:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

sağol ponnik..
ponnik
Üye
Üye

Mesaj gönderen ponnik »

günlük yine yalnızım yine yalnızım yaaaaaaaa...

gözlerini ver umudum olsunlar öyle güzel pırıltısı var sönmez onlar
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

sevgili günlük;
ecem sayesinde farkına vardım ben daha 15 yaşındayım
evet, üni. ye gitmeyi çok istiyorum,bunun için çalışıyorum ama
korkuyorum işte
daha büyük bi dünyaya girmekten korkuyorum. . .
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

günlük uzun zamandan sonra çanakkalde geçirdiğim mükemmel bir gündü...tarife sığmaz.. =)
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

dipteyim sevgili günlük..kimse kalmadı etrafımda :cry:
ponnik
Üye
Üye

Mesaj gönderen ponnik »

günlük bekle bekle nereye kadar ya... :cry:
blackpearl

Yarın okul var günlük..Finallerde başladı basşlayacak..İçimden çalışmak gelmiyor..Tatil olsun istiyorum artık sıkıldım..Tatillerde uyuyorum hep..Evden dışarı adım atmak gelmiyor içimden,hatta odamdan çıkmak..Tv izlemiyorum..telefonum çalıyor açmak,konuşmak gelmiyor içimden..Msnden dışarıda,meşgul gibi bahanelerle kaçıyorum..en yakınlarımdan bile köşe bucak kaçar oldum..İpeğe bile bişeyim yok diyorum..Varsa sa haberim yok..Sahi günlük neyim var benim??Hayattan koptum sanırım..Hayatın tam içinde ondan habaersiz olmak böyle bir şey olsa gerek..
ponnik
Üye
Üye

Mesaj gönderen ponnik »

günlük pazartesi sınavlar başlıyor :x ya iki hafta boyunca nasıl ders çalışacağım ya çok sıkılıyorum artık sınavlara çalışmaktan. bu arada bayram tatili nedeniyle arkadaşlarımdan çok uzak kaldım onları çok özledim ve onları çoookkk seviyorum günlük
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

patlayan şeker buldum bakkalda :shock: :P kılo vermem lazım dıyıp dıyıp şeker yıyorum ya bu ne böyle?? neyse..dün pyrazı gördüm gene.bu hafta konserler için ankaradaydık dedı.ben de ehe ehe iyi çok güzel dedım gene. :? ne dese iyi iyi çok güzel ve benzerı şeyler söylüyorum.ooooffff off... çevresınde o kadar kız varken bana mı nakcak sankı benımkıler de laf :cry:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

koca bir gün boyunca kitabın önünde oturup sadece bikaç sayfayı beynime sokabildim o da büyük zorlamalarla :lol: dikkatim acayip dağınık ve vicdan azabı çekiyorum sorumluluklarıma karşıııı off off off neyse ne demiş sevgili kahramanım sam"en bitmeyen iş henüz başlamadığındır"ben gidimde kafama biraz daha bilgi aktarımı yapmaya çalışim
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

finallleerr.. :twisted: ders çalışamıyorum.. şu kitabı defteri açıp da iki satır bakamıyorum... boğuluyorum sanki yaa... :lol: sonumuz vahim günlük valla...
blackpearl

'' içimde hep kaybetme korkusu var ve hepte öle oluo korktum başıma geliyor..Ev biraz uzak sokaklar boş ben seni düşünerek eve gidiyorum..'' msjına kadar gayet güzel bir gündü bugün günlük..Bu kaybetme hisside nereden çıktı şimdi??İlgisizliğini örtbas etmek için mi attı yoksa dile getiremediği için mi bazı şeyleri??Bu bayram gelmedi günlük!!Neye inanayım ki ben??Kaybetmek.Ku kelimeyi herkesten iyi tanırım ben..Oda beni iyi bilir..Ama soruyorum şimdi kazanmadığını kaybedebilr mi ki insan??Yada kazanmışken düşünülecek şeymidir ki bu??
En son blackpearl tarafından Pazar, Ocak 7, 2007 02:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

boğuldum resmen günlük yaa, şu finaller... off... ben olmiiim kimler olsun sarhoş.. (hep sarhoş'tan :D )
blackpearl

Günlük,kafam karışık..Düşünüyorum..Kendime hatalarımı arıyorum ve aradıkça buluyorum,buldukça cebime atıp devam ediyorum yürümeye ama şimdi çok ağırlaştım..Özverilerim,söyleyemediklerim,incindiklerim,bile bile göz yumduğum herşey kafamda dank ediyor..İster istemez şekilleniyor kafamda NEDEN? sorusu ve yanıtını bulduğumda utanmaya başladım kendime..Bir kara vardım bu sabah itibariyle BU SAATTEN SONRA KİMSEYE MÜSAMMA YOK ARTIK!