Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

soru

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
aslid
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen aslid »

Öncelikle Meriyen'e, Bugfixed'e, Sinan'a, Ciwa'ya benim gibi basit ve sıradan bir insanın düşüncelerine önem verdikleri için teşekkürler. Önceki yazımda da yazdığım gibi şu güzelim ve oldukça kısa olan hayatın değerini bilmek lazım diye düşünüyorum. Bir tişört bastırma fikri bizi bu kadar heyecanlandırıyorsa ne mutlu bize.. daha ne diyebilirimki. İstanbul buluşması gerçekleşmiş, onu kaçırdık işallah bi dahakine beraber oluruz.
Ben 20 yaşındayım. Lösemi hastasıyım. Geç teşhis olduğu için fazla zamanım kalmadı, en iyimser tahminle bir yıllık ömrüm var. Lütfen bu yazdıklarıma kimse üzülmesin, ben etrafımda üzülen insanlardan bıktım zaten. Ben mutluyum, gerçekten mutluyum. Dünyanın en güzel şehrinde, dünyanın en güzel insanlarıyla yaşıyorum. Az zamanım kaldı diyerek çılgınlıklarda yapmıyorum :) sadece bu güzel yaşamı, bu güzel anları olabildiğince güzel değerlendirmek istiyorum. Biliyorumki benden kat be kat fazla yaşta olupta hiçbirşey yaşamamış nice insan var. İnsan böyle zamanlarda çok ama çok fazla düşünüyor. Hep geçmişe dönüyorsunuz, keşkeler kafanızı kurcalıyor. Ve sonra anlıyorsunuzki keşke diye bir şey yok aslında, yaşanılanlar sadece hayatın gerekleri ve öyle olması gerekiyor. Hayatı akışına bırakmak gerekiyor. Tabi salak erkek arkadaşım gibi aklınız başka şeylere çalışmadan. Şu anda İstanbulda yağmur yağıyor saat 05:00 hava biraz serin ama İstanbul o kadar güzelki. Benim demek istediğim bu işte; yağmurlu ve soğuk bir İstanbulu sevmek. Düşünsenize kışı güzel olan bir yerin baharı nasıl olur. Hayatın her anından, her yerinden haz almak, yaşamak sadece yaşamak, acıyı da sevincide tatmak. Bu saatte saçmaladıysam lütfen affedin, herkese tekrar teşekkürler, varolduğumu hissettirdiğiniz için. "HERŞEYDEN ÖNCE MECBURSUN YAŞAMAYA
ELEŞTİRMEK YARGILAMAK BEĞENMEMEK HAKKIN
AMA YAŞAYACAKSIN
ACIYI MUTLULUĞU TADACAKSIN
HAYATIN ANLAMININ BU OLDUĞUNU ANLAYANA DEK" bu sözler de harika. Bugfixed, karadsin sizi çok seviyorummm. Hep böyle kalın. Not: T-shirtümü mutlaka istiyorum.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

ne mutlu sana ki hayatının değerini biliyosun. ilk mesajında hastalıktan haberdar mıydın bilmem ama o zaman da aynı böyleydin.

şunu aklından çıkarma ama bilim çok hızlı ilerliyor. belki (söylemek istemiyorum bile) 1 yıla kalmadan çaresi bulunur. dualarımız seninle

bi de 60 yaşına geldiğinde torunlarına anlatırsın "ya böyle bir site vardı şöyleydi böyleydi"..

daha buluşulacak, feridun abinin konserine gidilecek, tişörtler var zaten =)

iyileşeceğine inanıyorum, inanmak istiyorum. lütfen sen de iyileşiceğine inan olur mu =)

sağlıcakla kal..
~
ansızın gelecek gibisin..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

sizlerden almam gereken çok ders var arkadaşlarrr çokkkkkk..her geçen gün daha iyi anlıyorum iyiki varsınız
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

hayatı bu kadar güzel yönleriyle gördüğün değerini bildiğin için asıl ben tesekkur ederım sana :)
hastalığını da sen nasıl bir grıp gıbı anlattıysan bende oyle anlıyorum zaten :) ve hapşırdın farzederek "çok yaşa" diyorum :)
bu guzel yuregın ve gozlerın warken zaten senın ıcın üzülmüyoum sen kendın yenmışsın hastalıgını...emınım çok yakında bu kanıtlanacak ve hep dewam edecegız bi şekılde gonullerımızı bır tutmaya........... :) :)
duamda seni de unutmayacagım aslid........ :D
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Merhaba arkadaşlar eğer bu tişört işi olursa bende almak isterim.Bu işle uğraşan arkadaşlara kolay gelsin.Benim yapabileceğim birşey olursa zevkle.Güzel haberlerinizi bekliyorum... :arrow:
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

harika olacak! harika!!!
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Re: soru

Mesaj gönderen sinan »

konuyu sıcak tutalım. daha kışın ortasındayız gerçi :roll:
~
eylulnur
Üye
Üye

Mesaj gönderen eylulnur »

gerçekten seni tebrik ediyorum bu yazından dolayı:)hayat gerçekten yaşamaya değer...her sabah kalktığımızda rabbim bize bir gün daha nasip ettiği için şükretmeliyiz :wink:
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

bende çoktandır giremiyordum siteye ve çok merak ediyordum bu konu noldu diye...sıcak tutalım arkadaşlar...giyelim şu tişörtleri...:) :D :)
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Gerçekten tişört konusu çıkmaza girdi.Bu konuyu bencede sıcak tutalım.Hepimizde bir lavinya.net tişörtü olsa ne güzel olur.Herkesin nickinin yazdığı bir tişört.Kulağa gerçekten güzel geliyo ama... :arrow:
hale
Üye
Üye
İsim: Hale

Mesaj gönderen hale »

evet ya tişört fikri süper!yapalım bunu arkadaşlar...
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

:) güzel olur bencede..Sözde kalmaz inşallah..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

biz bunu 3-4 senedir yapmayı düşünüyoruz söylemesi ayıp :)
~
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

evet sinan abinin de dediği gibi ben bu siteyi bildim bileli ya t-shirt ya şapka :) olacak bişeyler,sonuç itibariyle çıkacak ortaya ama çabuk olmasını hepimiz isteriz tabi :) bu arada yazı çok güzeldi.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Ben bir tane denemelik yaptırdım arkadaşlar eğer herkes istiyorsa bigün görüşürüz toptan sipariş veririz yoksa yine lafta kalır :lol: fiyatı da 20 ytl civarında fakat harf sayısına göre artıyor bilgilendirmek istedim.Müsait olan arkadaşlarla Ocak sonu bir İstanbul buluşması yapıp karar verebiliriz bende 30 ocakta dr. kontrolüne geleceğim tanıdık lavinya.net arkadaşlarımla toplanacağız isteyenlerde bize katılabilir.
Kilitli