Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

tatil

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

katılıyorum sana acımasız :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:D :D bence heryer olmaz tatilide zevkle geçirebileceğin bir yer olmali
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şebinkarahisar'a :P
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

toplanın şebin karahisara gidiyosssssssssss
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Gelin gelin!... Kalacak yer çokkk. Efenim ırmak kenarlarımı dersiniz, dağ etekleri vey zirvelerimi dersini. Eğer ben soğuk yerden hoşlanıyorum derseniz sizin için yerimiz Eğribel eçiti olacaktır. Merak etmeyin fazla sıcak eğildir orası. Yılında 4 mevsim kar vardır. Tabii kışın 2 metreyi geçebiliyo. Yani açıkt klmazsınız sevgilerimle... :lol:
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

TATIL ADAMINA GORE DEGISISIR ben sessizligi severim evimde ve tatilde cunku cok hizli yasarim hayati
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

İbrahim arkadaşların eğribeli görmek istiyeceklerini hiç sanmıyorum.Hehehe :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

he he ne olursa olsun şu nada yaşa dığım şehirden dışarda olsun değişik bir yer görmek bence bir çok insanın içini aydınlatır.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

doğa ve yeşillik görmek istiyorsanız karadeniz gibisi yoktur..
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

hacen dogru diyisun usagum hele o karadeniz trabzon uzungol yok mu ah ah ozlemisim valla dunyanin en guzel yeri valla

hey gidi karadeniz tasi topragi serin gel gidelim oraya gezelim doya doya
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ben Rize yi kastettim dansedemiyen puma mı jaguarmı trabzonu deil
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

evet arkadaşlar bu yaz bende karadenizdeydim gerçektem haklısınız çok güzel hatta muhteşem...çok bakir bi doğası var ve havanın durumuna göre renk değiştiren deniz ilk kez gördüm ama deniz konusunda akdenizin üstüne tanımam.....
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

arkadaşlar tatil deyince aklınıza hemen bir yerlere gitmek mi geliyor.insan hergün sürdürdüğü tekdüze hayata bir ara verip huzur bulmak için birşeyler yapma ihtiyacı duyar.mesela ders aralarında yapılan tatile tenefüs denir...insan işinden uzaklaşmak için biraz rahatlamak için illa ki çok uzaklara gitmesine gerek yoktur.hergün işe giden adam pazar günü evden çıkmazsa veya başka bir yerlere giderse buda tatildir.hehh şimdi gelelim konuyu bağlayacağım yere ; benim tatilim fd dinlemekte onu belirtmekte onu sööölim dedim.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

elbette haklısın illa deniz kenarına gitmek tatil değildir ama benim tatil anlayışıma göre sürekli bulunduğum çevreden ayrılmak kıstaslar arasında,kafa dinleyenilceğim+dinleneceğim bi yer olması da çok önemli??deniz olayınada gelirse açıkca ben denizsiz bi tatil düşünemiyorum,sene de 1-2 defa denizi görmeliyim!denize aşık bi insan olduğum için denizi sadece seyrederken bile sonsuz bi huzur ve mutluluk duyuyorum......
buarada tenefüsler tatil olamaz olsa olsa dinlenmek için verilen mola olur!!
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Walla şebinkarahisar hem çok güzel hemde berbat biryerdir. Neden diye soracak olursanız onu sizin gelipte görmeniz gerekir :)