Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

tatil

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
melissa__

tatil

Mesaj gönderen melissa__ »

tatil sizce ne gibi bi anlam taşıyo???
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

.

Mesaj gönderen Bugfixed »

kafa dinleme
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Bu tatil türüne bağlıdır Melissa.
Yani hangi tür tatilden hoşlanıyprsan anlamı ona göre değişir.
melissa__

biraz açalım şehir dışına çıkmak anlamında,sen olsan napardın???yani gezmek görmek mi,bar bar gezmek gece hayatını canlandırmak mı,yada güneşin altında yatıp denize karşı kitap okumak vs....
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kültür tatili vardır ki, bu tarihi yerleri gezmekten zevk alamlar içindir.
Din tatileri vardır, bu din mensuplarının gittikleri yerlerde kilise sinegog gag gug gezerler.
Kış turizmi vardır, kayak yapmak için,
Bir de iş seyatleri var ki bunun konumuzla alakası yok :lol: :lol: :lol:
Bu örnekleri çoğaltabiliriz :)
Seninki çok genel bir tatil tanımı ki insanlar genel olarak böyle tanımlar ;)
Şahsım adına tatil; görmediğim yeni bir yer tanıyarak, on dönüm bostan yan gel osmandır :lol: 8)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

hepsini yaparım.
.Terazinin Hüznü.
crazy

Mesaj gönderen crazy »

bana göre tatil hayatta ki bütün düşünceleri bir kenara atıp rahat bir hayat yaşamaktır yanı ne derdın ne sıkıntın olacak her şeyi tatil boyunca unutup gezip eğlenmektır bana göre.... :lol:
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

tatilmi one yaws bilen biri bana açıklasın en son tatilim 4 sene önceydi :roll:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Selam ben 24 senedir tatil yapmıyorum yani anlayacağınız kadarıyla ömrüm boyunca sürünmekle geçtiği için tatile fırsat bulamadım.Ha bi tatil yapmıştım 2 seneye yakın 18 ay askerlik dedikleri olay şansıma ondada süründüm Allah kahretsin tatil demeyin bana bozuşuruz. :twisted:
aLaSToR

Mesaj gönderen aLaSToR »

puhaha bedih sende benim kafadansın en son tatil denen şeyi rüyamda hayal kurarken görmüştüm : :roll:
CroW

ehehe

Mesaj gönderen CroW »

abi kafanız basmıyor ben hem tatil yapıp hem çalışıyorum sizde öle yapın ciddi ciddi ama yapmayın yer kalmaz sonra bana nıhahaha abi sizin bu kafayla giderseniz hiç bişey yapacağınız yok nıhahhahah tatilide rüyanızda felam görürsünüz bende gezerim
melissa__

hem tatil,hem çalışma :shock: bravo valla
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Hehe melisa kardeş CRoW 'un dediği olay ne şebinkarahisarda okul okuyu bu vatandaş ne olmuş oluyo haliyle farklı bi memlekette ya kafasına göre güya o şu anda hem okuyu hem tatil yapıyo hahaha gülimde boşa gitmesin sormak lazım elinden gelse şebinkarahisarda 1 dk. bile duracakmı acaba cüneyt dostum kendini ve seni görmeyenleri kandırabilirsin ama beni asla seni her Allah'ın günü görüyorum dostum sen çok yaşa emi cüneyt... :)
melissa__

sizin orda bu iş onun ki gibi kolay ve rahatsa rezervasyonumu yapın seneye bende geliyom,heh :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Duyduğum kadarıyla Muhtarlık bölümü rahat :P (mahalli idareler) pardon cüneyt sende ordan dın dimi ?
.Terazinin Hüznü.