Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

The Butterfly Effect - Kelebek Etkisi

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

The Butterfly Effect - Kelebek Etkisi

Mesaj gönderen Bugfixed »

Arkadaşlar "Kelebek etkisi" adlı film var 1-2 ay önce çıktı gayet güzel tavsiye ederim izlemenizi.

ayrıca bir kaç sahne resim ekran koruyucu vs için;

Galeri bölümüze bakabilirsiniz.

https://lavinya.net/gallery/

Bir şeyi değiştireceğine Herşeyi değiştir.
En son Bugfixed tarafından Cuma, Aralık 3, 2004 23:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Abi müthiş bir film.Şu ana kadar izlediğim filmlerden senaryo bakımından en zengin olanı.Başaroldeki oyuncuda bu kadar başarılı olabilir.Kesin oscar'a aday olucak bu film.En iyi senaryo ve en iyi oyuncu dalında ödül alabilir.Daha doğrusu almasını isterim.
Herkese Tavsiye Ederim...
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

evet,ama insallah herkez hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biri cümlesini yakında gece 11,45 içinde kullanır,(ki bunun muhtemel olduğunu düşünüyorum)en büyük temennim budur :wink:
nova

Mesaj gönderen nova »

katılıyorum..
izlenmeli..
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

kelebek etkisi ni merak etttim şimdi...ama beklemek lazım....saat daha
11:45 olmadı...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

:wink:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

ben nie görmemişim ki bu başlığı?arkadaşlar kesinlikle MUH - TE - ŞEM bir film
sıradışı olmasının yanında kendi türünde izlediklerim içinde en profesyonel olandı...
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

bu film izlediklerim filmler arasinda 1.lige aday ama daa yas kac ki...
Scream

Mesaj gönderen Scream »

bu kadar çok övgü alan bir filmi izlememek olmazdı fakat ben izlememiştim merak ettim gittim DVD sini aldım izledim :) izleyince anladım daha önce seyretmiştin güzel film ama o kadar da mükemmel değil yapmayın hadi yani bence konusu hoş ama yinede bana o kadar da çok güzel gelmedi birde ilk seyrettiğimdede merak etmiştim bu soruyu filmin ismi ile alakası neydi?
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

İsminden pek etkileyici gelmemişti.Arkadaşların etkisiyle izledim ve şu an kesinlikle en sevdiğim film.Çook beğendim.Oyunculuğun yanı sıra seneryo da çok iyiydi.Gerçekten ismiyle pek bi bağlantı ben de kuramadım.Yani...
melissa__

sen filmi izlediğine emin misin??başında bi yazı geliyo?bi teoremi açıklıyo o yazı??KAOS TEORİSİ...orda da açıklıyo bi kelebeğin kanat çırpışının bile ne kadar etkili olabilceğini....
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya şöle açıklim şu an kadar izlediğpim en güzel filmlerden ama tabii izledikten sonra adamın kafası bulaşık teline dönüyo

sizce bu kaos teorisi doru mu
?
melissa__

bence olması mümkün,yani benim akıl standartlarıma uyuyo...
melissa__

scream tam 2 ay sonra aklıma geldi ama filmi tekrar isledin mi?kaos teorisi hyakkında konuşamamıştık sen dikkat etmediğin için???
Scream

Mesaj gönderen Scream »

yaa ben burada bir şey soracağım arama moturunda da baktım ama kesin ve net bir cevap bulşamadım ben
"kaos teorisi" ni bilmiyorum ilk önce bena bu teoriyi açılarsanız sevinirim ?