Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni albüm yolda

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

gölgeyi ilk dinlediğim anı hatırlıyorum.müzik setinin yanında oturuyordum unut beni bitti.müzik girdi tüylerim diken diken oldu derler ya aynen öyle oldum bende.şarkı çaldıkça ben kendimi kaybediyordum ya böyle bir şarkı olamazdı.en son bölümde 'sensiz anlamsızım sevgi' derken odanın ortasında çakılıp kaldım başka ne beni bu kadar açık anlatabilirdi bilmiyorum.böyle hissetirsin isterim yenilerde gerçekleri yüzüme vursun canımı acıtsın hırpalasın kendime getirsin beni.bu bedenin iki şeye ihtiyacı var deliksiz uykular ve yeni şarkılar.bekliyorum sabırsızlıkla..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

oysaellerin hiç kuşkun olmasın abimiz bomba gibi dönecektir...
Uyku sorunu ben de war takma kafana....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

walla bende de uykusuzluk gibi bi problem var aman boşverin uyuyup ne yapacaksınız yaz geceleri çok tatlıdır açın feridun abimi dinleyin zaten NİNNİ BU HAYAT :wink:
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

feridun düzağaç dinlemenin yan etkisimidir ne dir benimde gecelerim uykusuz geçiyor. :) ayrıca bişey daha var feridun düzağaç dinlemeye başladığımda bütün şarkılarını dinlemeden yapamıyorum içime sıkıntı doluyor valla illaki hepsini dinleyeceğim. bir de şöyle bir durum var;her şarkıdan sonra helal be feri abi yalnızlık için ya da aşk için yani ne anlattıysa o şarkısında söylenebilecek son sözü söylemişsin diyorum.
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

feridun abimin en iyi özelliği bu işte
hem öldürür hem de hayat bağlar
:)
sizce de öyle değil mi??:?
dert

Mesaj gönderen dert »

ya umarım önceki albüm gibi gereksiz adamların dillerinde dolaşmaz.sadece bir şarkıyla feridun hayranı olanlardan bahsediyorum.
eskisi gibi olacağına sevindim :lol:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Sadece bi şarkıyla Feridun Düzağaç hayranı olan ve konserlerin başından sonuna kadar 'alev alev' diye bağıran ve bizleri rahatsız edenler de olmaz umarım.
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

onlar zaten feridun düzağaç hayranı olamazlar. sağdece ne popülerse onun peşinden koşuyorlar.. herzaman kalitenin peşinde olanlar bizleriz ve koşulsuz feridun abimizi sevenlerde..
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Kesinlikle....
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bende katılıyorum :!:
manolya
Üye
Üye

Mesaj gönderen manolya »

harika bir haber
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

bir de şu var.alev alev'i tekar tekrar isteyenlere dikkat ettim.çoğu alkolün verdiği etkiyle papağın gibi hep aynı şeyi tekrarlıyorlar.Feridun abim eski bir şarkısını söylemeye başladığında ise sesi solukları çıkmıyor.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Ben bu kadar yolunu gözlediğim bir albüm daha hatırlamıyorum...Çok güzel olacağından eminim ama bu sefer nasıl bir farklılık olacağını da merak ediyorum.Abartmıyorum, albüm çıkınca çölde suya kavuşmuş gibi olurum galiba.Neden bu sabırsızlığım anlayamadım. :(
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

çıksın çıksın çabuk çabuk hemen çıksın yeni albümü,açıklayamadığım birşeylerin derinine itsin beni, öğretsin yine bana.'söz öyle değil böyle yazılır' desin gizliden...Mümkünse yeni çıkacak her albümüne 'lavinia' gibi müziğini kendi yazdığı,değerli şairleri yaşattığı en az bir şarkı koysun,başarılar hep onunla olsun...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

Feridun düzağaç dışındaki sanatçı veye sarkıcıcıların bizi yeteri kadar tatmin edememesi,besleyememesi.