Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

yeni albüm yolda

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nihan

Mesaj gönderen nihan »

hepimiz gayet iii biliyoruz ki bu albüm ne zmn gelirse gelsin mükemmel ötesi bi albüm olcak....bekleyelim ve daha sonra hep birlikte bu albümn tadını çıkaralım arkadaşlar.......
gokhan5

Mesaj gönderen gokhan5 »

cıksın artık su album ya 2 bucuk sene oldu feridun abi icinde sadece bazı seyleri hissedenlerin anlayabilecegi ufak fakat anlamlı sifreler barındıran ezgilerini cook ozledi herkes... bu arada okumayanlar okusun feridun abi her cts radikalde besiktasım hakkında yazılar yazıo bi adam bu kadarmı adam olur scs feridun abi...
esin0917

Mesaj gönderen esin0917 »

yeni albümü çok merak ediyorum ama emin olduğum bir şey varki gene her zamanki gibi mükemmel bir albüm olacak
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

üreten bir adam fd bu nedenle zamana ihtiyacı var. çok yakında yılbaşına doğru çıkaracak albümü sanırım.. hepimiz sabırsızlıkla onu bekliyoruz..

içimin buruk çığlığı artık gülsün...
sensensen
Üye
Üye

Mesaj gönderen sensensen »

bu zamana kadar hep netten sevdigim sanatçıların albümlerini indirdim gıcıklık olsun diye neden mi hiç beklemedigim gibi tekerleme gibi cümlelerden oluşan sözler önüme sürdükleri için..............ama bu sefer fd nin son albümü çıksın nett.emp3 leri oldugu halde ben gidip cd alacagım...(.dış ben.)daha baştan belli ne çıkacagı çünkü. (içben) ne baştan bellisi 20 yıl önce belliydi .bankoooo
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

BEKLEMEK BİLE GÜZEL BEKLEDİĞİMİZ İNSAN HERŞEYE DEĞDİĞİ İÇİN....
BU SEFER DE YANILTMAYACAK SEVENLERİNİ
BU SEFER SÜRÜKLEYECEK BİZİ
RÜZGAR MİSALİ PEŞİNDEN
.....
SEVGİLİ FERİDUN ABİ
YETER BU KADAR SABRETTİK ÇIKSIN ARTIK BU ALBÜM
ÖLDÜK YAVVVVV.... :D
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

ah be beklemek bile çok güzel çok iç yakıcı
nasıl da bekliyorum yeni albümü
ama çıkmasa da bende bişey eksilmez ben onun her şarkısını yeni dinliyormuşum gibi dinliyorum ve her dinlediğimde zaten yeni dinlemişçesine
değişik ve hoş, aynı zamanda iç yakıcı bir tat alıyorum
:cry: :lol:
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

yeni albümü ne zaman çıkıcak yaaaaa :(
merakla bekliyorum... F.D :)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

slm

Mesaj gönderen seyytan »

bence fd nein yeni albümü cıkarması lazım ona ihtiyacımız varrr...kalite acısından... :D
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

dokunduğum en sıcak ağustos akşamısın :)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

ahh be Feridun abicim bitsin artık bu hasretlik.Gerçi idare ediyoruz senin şarkıların çabuk tüketilir cinsten değil.Böyle kalıcı we tüketilmeyen şarkıların olduktan sonra bir ömür bile beklemeye hazırım...Sçs...