Bir Devam Filmi İle Kaybettiği Dinleyicisinin Peşinde...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bucuu
Üye
Üye
Mesajlar: 60
Kayıt: Perşembe, Şubat 9, 2006 16:42
İsim: burcu

Mesaj gönderen Bucuu »

ben össden yeni çıkmış bi genç olarak(su anda istanbul ünivesitesinde okuyorum) :wink: sınavdan bunalıdığım günlerde alırdım yanıma wolkmanımi içinde fd sarkılarıyla,bagıra bagıra sarkılarını sölemeye başlardım, içim öle huzur dolu olurdu ki,teşekkürler, bende yerin o kadar ayrı ki,buralar souk siyah çirkin karanlık... :wink:
hseven359
Üye
Üye
Mesajlar: 278
Kayıt: Salı, Ekim 26, 2004 14:32
İsim: ali
Konum: Manisa

Mesaj gönderen hseven359 »

sade yazdı:ben tv de görünmesinden yana değilim zaten onu farklı kılan şeylerden biri de bu değilmiyd ama tv makinasına çıkabilir(?)
evt..bence de şu an çıkabileceği kaliteli programlardan biri o...özellikle o okan bayülgenin soracağı sorulara ne cevaplar vereceğini çok merak ediyorum...
RUDER1
Üye
Üye
Mesajlar: 128
Kayıt: Salı, Ocak 10, 2006 21:52
İsim: rüya
Konum: İstanbul

Mesaj gönderen RUDER1 »

ben feridun Düzağaçın tv makinasına çıkmasından açıkçası tedirgin oluyorum.Okan ın sağı solu belli olmaz Feridun'u kızdırır yada zor duruma sokabilir diye korkuyorum. bu arada frekanstaki programıda yarısında yakaladım ama güzeldi.konser öncesi provalarda çekilmişti sanırım.
birde feridunun fd albümü ile tanıyıp hayranı olanlara kızmayın. bende orginal altyazılıya kadar feridunun tv de çıkan birkaç parçasını biliyordum ama hayranı değildim.
ben kısaca fd parçasını tv izleyip hoşuma gidince ilk olarak bostancıdaki konserine gittim ve o zehri aldım:))
ve olan oldu ertesi gün tüm kasetlerini buldum ,aldım ve bir sonraki konserine kadar tüm parçalarını gerçekten keyif alarak ,sözlerdeki anlama hayran kalarak dinleyip ezberlemiştim.
evet belki geç oldu ama arayı kapadığıma inanıyorum .kasedini aldığım ,konserine gittiğim ,hayranı olduğum tek sanatçı.sanırım son da olucak
Allah Feridun Düzağaçı başımızdan eksik etmesin (lavinya.net i de),uzun ve mutlu bir hayat versin .
herkese selamlar.
hseven359
Üye
Üye
Mesajlar: 278
Kayıt: Salı, Ekim 26, 2004 14:32
İsim: ali
Konum: Manisa

Mesaj gönderen hseven359 »

zaten dostum bizim sitemimiz senin gibilere değil..konserlerine gelip alev alev diye bütün konser boyumca bağıranlara..bir kaç şarkısı dışında hiç bir şarkısını bilmeden konserlerine gelenlerine..