Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
burcudalp

Mesaj gönderen burcudalp »

çok isteyince gerçekten oluyor 2 ay önce bikaç önce o kadar dua ettim ve ağladım ki son anda istediğim oldu
eskiden anneme derdim hiçbir istediğim olmuyo derdim annemde gerçekten yürekten istersen olur dersdi ben buna gerçekten inanıyorum
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Ecem arkadasımız İnsan tabıkı cok buyuk seylerı arzulayıp ta elınden gelenın fazlasını yapamadıgı zaman acı cekebılır ama kuck seylerle yetınmesını bılmıyoruz ıste ... insan bır seyı yapmaya ınansın bas koysun enınde sonunda gerceklestırır bence onemlı olan ne kadar ıstedıgı ...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

tabiiki birşeyi ne kadar istersen o kadar çabuk elde edersin,o istediğine bi adım daha yaklaşmış olursun..
ya sen anlamışsın zaten benim ne demek istediğimi..
ama binde bir de olsa insanların böyle imkansız ama çok arzuladığı ama asla kendi imkanlarıyla elde edemeyeceği şeyler vardır.
ben işte onlardan bahsettim
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

olmuyor...kesinlikle çok istemek yetmiyor.kimsenin isteyemiceği kadar çoook istedim ama olmadı,olmuyor ne yaparsam yapayım.çok değer verdiğin,bakmaya kıyamadığın bir pırlanta gibi sakladığın saklı kalanı bile keybediyosun...olmuyor

hiçbir şeyi senin kadar istemedim
ama yetmiyor
ne kadar istesem de gözlerimdeki resmin
gitmiyor...
ÇıLgIn_GiRL

Mesaj gönderen ÇıLgIn_GiRL »

evet kesinlikle olmuyor....
herşeyden çok istemiştim ama olmadı...
olmadı....
istedim, elimi uzatınca dokunacağımı düşündüm ama olmadı...
düşününce bnm olacağını düşündüm...
olmadı...
serseri_m19

Re: ÇOK İSTEYİNCE OLUYOR MU?

Mesaj gönderen serseri_m19 »

ucuckelebek yazdı:çok istedim ve oldu...herkesin yaşamasını dilerim bunu...gerçekten o çok istediğiniz şeye tüm enerjinizi verdiğinize inanıyormusunuz?yoksa çok istedim ama olmadı diyebiliyormusunuz kolayca?hemen küsmeyin arkadaşlar...çok isteyince oluyormuş....
gerçekten istemekle olsaaa ohoooo benim her istdiğim olurdu ne kadar olmasını istediğim şey oldu bilemezsin ama istemek buna yetmiyo mücadele etmeyi çaba göstermeyi ve sabretmeyide bilmek gerekiyo amcak bu özellikleri ben kendimde göremiyorum, kendinde gören bir arkadaş varsa valla helal olsun, ha istersin belki tesadüfen olur buna bişi diyemem :D ama istemekle olmuyo bunu iyi bilenlerdenim. :roll: :cry:
aze

Mesaj gönderen aze »

ben bir şeyi çok istemiştim ama çoook...bi yandan da olması için elimden gelen her şeyi yaptım,dualarımla da destekledim...oldu,ama biraz geç oldu,dört yıl kadar geç...hukukta bir söz var geç gelen adalet adaletsizliktir diye...bu söz geliyor aklıma...ama hiç olmadı diyemem yine de,oldu yani..geç meç...
burcuburcu

Mesaj gönderen burcuburcu »

ÇOK İSTEYİNCE OLMAZ İSTEDİĞİN ŞEY İÇİN ÇALIŞIRSAN OLUR ŞİMDİ BEN FERİDUN DÜZAĞÇ LA NADASI SÖYLEMEK İSTİYORUM ÇOK İSTİYORUM OLMUYO
NEDEN ÇÜNKÜ BUNUN İÇİN ÖZEL Bİ ÇABA GÖSTERMİYORUM SADECE İSTİYORUM
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

OLUR AMA İNANMAK LAZIM GERÇEKTEN VE GERÇEKTEN OLABİLECEKSE EĞER...
BENİMDE OLMUŞTUR İSTEDİKLERİM AMA ÇOĞU ÇOK İSTEĞİNCE OLMUYORMUŞ TÜRÜNDEN
SONRA DÜŞÜNÜYORUM NEDEN OLMADI DİYE ....
ÜZÜLMEDİM DE O KADAR ÇOK OLMAYINCA DEMEKKİ İNANMAMIŞIM DİYORUM İNANSAYDIM OLURDU....
bLuE_cHoLaTe

Mesaj gönderen bLuE_cHoLaTe »

çok isteyince herşey oluyor...
ProBLeM

Mesaj gönderen ProBLeM »

Bana bu pekde inandırıcı gelmiyor bazen dediğiniz gibi bazı şeyleri gerçekten arzu edersiniz ve çabalarsınız bana göre bence her zaman her istediğin olmuyor be yanlışmıyım arkadaşlar...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

bLuE_cHoLaTe yazdı:çok isteyince herşey oluyor...
hayır olmaz....
çok isteyince
çok çalışsan bile
olmadığı zamanlar da var....
çok isteyince olabilir evet,
ama herşey olmaz..........
tabii bu benim şahsi fikrim.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

çok istemek,inanmak,çabalamak yetmiyor bazen.Küçük demir halkaları birleştirerek kocaman bir halka yapmaya çalıştığınızı düşünün.Her birini tek tek birbirine kenetlersiniz ve son halkaya gelmiştir sıra,onu da taktınız ve işteee tam başardım derken bir halka kopuverir,herşey darmadağın!O halka neden kopar?Yamalıdır belki,belki çürük bir tahtadandır hem rengi uymaz hem kalıbı ,belki de üretim hatasıdır ,kim bilir?!Gerçi artık bilinse de iş işten geçmiştir.Ya o halkaları sana verene lanet edersin,ya kendine başaracağına inandın diye.Tevekküllü bir gülümseyiş kalır sende,herşeyin ardından.Ve biraz düşünürsen eğer, başka çözümler bulursun;vazgeçmek,umursamamak,daha güvenilir bir yerden yeni küçük halkalar sipariş edip yeniden denemek gibi.Ama aynı gibi görünse de hiç bir halka bir diğerinin yerini tutmaz.Başarısız olduğun halkaları atarsın ya da kıyamaz saklarsın,sen bilirsin.
tasy

Mesaj gönderen tasy »

asla olmuyoooo
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

İstemekten de öte neyi istediğimizi bir bilebilsek. Bazen istediğimizi sandığımız bir şeyi bir süre sonra aslında istemediğimizi fark etmiyor muyuz?