Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

f.d posteri nasıl bulabilirim?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

ben sökmüyor fotoğrafını çekiyorum
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar;ankarada fd posteri SATAN bi yer bilen var mı?lütfen yardım etsin bana
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

geçenlerde ist a gitmeden burda gece 11.45 filminin son günüydü ve gidemedim belediye sinemasında
daha sonra içeri gittim film afişini satıyomusunz dedim (beleşe vermezler diye dedim :) ) 5ytl dedi
ferdidun için istiyosan ben sana feridun post vereyim dedim
2 tane aynısından aldım 5 ytl verdim elimde 1 adet fazladan var
burdan bi ark a söledim istemiyom dedi ama ark larına sorcak

bide bi tanıdık var orda çalışan afişi bedavaya getirmek istiytom o tanıdık isteyecek olmasa verces artık parayı :D
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

ben çorumdayım ve feridunun posterlerini bulabiliyorum sizin ankarada istanbulda bulamamanız ilginç doğrusu! biraz araştırma yapın yeterli olacaktır.. ;)
yasamak zor bi oyun

Mesaj gönderen yasamak zor bi oyun »

adana da oturan arkadaşlar barajyolunda yeni açılan t-shop benzeri bi yer var curly shop sanırım 6. durak civarı vardı orda
ahmetarzu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ahmetarzu »

fd nin posterini sana yolluyyum adresini ver nerelisin dostum
ahmetarzu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ahmetarzu »

bana fd yi kim anlatabilir
sukru

Mesaj gönderen sukru »

melissa__ yazdı:benim gibi konser afişlerini otobüs durağı ve bilimum yerlerden çalabilirsin :lol: çünkü muhtemelen bulamicaksın legal yollardan
koptum doğrusu gerçekten hatırası çok güzel olur herhalde....
banadda konserden çıkma bir poster ayarlayabilirmisin?
fenoktagenokta

Mesaj gönderen fenoktagenokta »

ya ben de elazığda bulamadım. ümidi kestim artık burda bulmaktan. ne olur arkadaşlar fazladan varsa ben de istiyorum. bi f.d ci gönderemez mi bana da... :roll:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

sokaklardan toplayabilirsiniz ben her konser önceleri yapıyorum bunu.bide çanakkalede kalıyorum konserin biletlerini satan dükkanlar var onlara poster gönderiliyo ben onlardan orjinal alt yazılının afişini para vermeden aldım büyük boy ve gıcır gıcır çok güzel.sizde öyla elde edebilirsiniz
felidae

Mesaj gönderen felidae »

Sürekli alışveriş yaptığın tercihan küçük bir kasetçiden -böylece seni tanıması daha kolay olur :wink: - edinebilirsin bence. Ben şimdiye kadar hiç bir yerde yerde bulamadığım posterleri -hem de bedava olarak- elde ettim.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Çanakkale RAKSOTEK ağladım dün akşam verdiler yeni albümün posterini çanakkaleli arkadaşlara duyrulur bide isterken albümü burdan aldım deyin almadıysanız bile...
(yanlış anlşamayın ben normalde böle bir insan değilim ama feridun abimin posteri için bile yapmıycam şey yok?)
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

:lol:
İSTANBUL DA KİLER NAPICAK HEM SEN ZATEN SÜREKLİ GÖRÜYOSUN KISKANÇLIKTAN ÇATLATACAKMISIN BİZİ :shock:
burrrcu
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen burrrcu »

sağol emrahcım söyledim arkadaşıma alıcak bana.keşke bende çanakkalede olsaydım
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Her nerdeysen sen de kendine iyi bak be dostum! :P