Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

fd konserleri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
iLLeGaL
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: vildan

Re: fd konserleri

Mesaj gönderen iLLeGaL »

aç tavuk rüyasında darı görürmüş bende feridunu görüyodum ama rüyam sonunda gerçek oldu 14 haziran sivas konserinde 2 saat boyunca en ön sırada gözlerimi kırpmadan izledim ve birkez daha hayran olduğum kişi büyüledi beni ve en önemlisi ellerini yakından gördüm :) seni seviyorum be feridun bu arada orkestrada çok iyiydi başarılarının devamını diliyorum bir sonraki konserinde inşallah görüşürüz yine..
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

4 Ağustos 2007 Şile Festivali saat 21:30 Feridun Düzağaç... ayrıntılı bilgi
http://www.sile.bel.tr/bpi.asp?caid=40&cid=1109
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Murat teşekkürler bu güzel konser haberi için :) .Avcılar konserinden sonra epey bir zaman geçmişti Feridun konseri yaşamadan.Bu sefer ailece tam kadro oradayız :shock: :) :P .Oğlumuza B.Çekmece konserinde OKS öncesi şans öpücüğü alacaktık,konser iptal oldu.OKS zaferini (Hüseyin Avni Sözen) kutluyacağız artık Feridun abisi ve değerli orkestra arkadaşlarıyla.Buluşmak ümidiyle...

Not:Şile otobüsü Üsküdar'da otobüs duraklarının oradan kalkıyor.Yalnız akşam konserden sonra otobüs var mı araştırın İETT veya Şile Belediye sitesinden. :shock:
ortayaslicift
Üye
Üye

Üsküdar 'da tüp geçit çalışmalarından meydan kapalı olduğu için ŞİLE otobüsleri HAREM den kalkıyor.1 saatte ulaşım sağlanıyor. Bilet 6.25 ytl.
polente
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: cisel

Mesaj gönderen polente »

Şile'den Kozyatağı'na araba bulabilir miyim konserden sonra... İETT'nin ve Şile belediyesinin sitesinden bir şey bulamadım.

---
Mesaj Yöneticiler Tarafından Düzennlenmiştir.
Lütfen türkçe imla ve yazım kurallarına uyunuz.
turkce-ye-uygun-yazim-dili-ve-kelimeler ... t3569.html
duyuru1-t2.html
ortayaslicift
Üye
Üye

Sevgili Polente Harem-Şile otobüsleri dışında vasıta yok.Harem den 139 ve 139-A var.Son arabada 21.15.Yani konser başlamadan bitiyor.Sen genç insansın.ertesi gün pazar.Orada bir şekilde sabahlıyabilirsin.Hani şarkıya gelince ''SOKAKLARDA EVCİLMİŞİM.''diyoruz ya o hesap FERİDUN için değer.

Biz kalacak yer bulamasaydık sana önerdiğimi yaşıyacaktık,hemde 14 yaşında bir çocuk ve ailesi olarak.Anladın sen artık. :) Saygılar,sevgiler...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

Bir kızın sokakta sabahlaması ne hoş olur yani :idea: :!:
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

arkadaşlar geldim çok şükür şiledeyim:) gelenler el sallasın burdan ya olur da karşılaşırsak cok hoş olur.. hepınızı sevıyorum..mutluyum...şiledeyım....konser alanına gidiyorum...ee daha ne olsunnnnn
ortayaslicift
Üye
Üye

Çok kısa sürmesine rağmen yine de çok keyif aldığımız bir konser oldu.Herşeyden önce muazzam bir kalabalık vardı ve F.D.'ye her şarkıda eşlik etti.Bu da F.D.den fırça :) yemeden konseri tamamlamamızı sağladı.''Uzaylı'' gibi durmadan konseri izlediği için katılımcılara bizden teşekkürler.Feridun ekibiyle birlikte çok güzel uyum içerisinde konseri sürükledi.''mazeretim var''şarkısında birde zıplama replikleriyle ayrı bir renk kattılar konsere.15-25 yaş seyirci kitlesinin eğlenceli şarkılar arayışına uygun MFÖ'den hareketli parçalar kitlenin çok hoşuna gitti.Özellikle halk konserlerinde buna dikkat ediyor.Bizler gibi fanatikleri için ''depresyondayım,içimden şehirler geçiyor,buralar gitsin,boş ders şarkısı,deli,F.D,''gibi damar şarkılarda vardı.
Konser bitimi albüm ne zaman diye sordum.Yeni yılda-ocak herhalde-dedi.
Resim çektirirken oğlumuza:''sen bu anne-babaya ne diyorsun?''diye sordu.Çocuk anlıyamadı.Anlasa onlar da senin gibi biraz DELİ diyecek.Yoksa ne işleri var her ist.konseri peşinde?
Oğlumuzu birde öptü OKS de Hüseyin Avni Sözen Anadolu lisesini kazandığı için.Sağolsun,varolsun.
Nice konserlerde onunla mutluluk saatlerine... :) :D :shock:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ahh Hakan abi bu kez birlikte olamadık :cry:
mrtkgl
Üye
Üye
İsim: MuraT

Mesaj gönderen mrtkgl »

maalesef bende gelemedim ama konsere katılımın çok olması ve güzel vakit geçirildiğini duymak mutlu etti beni, inşallah diğer konserlerde birarada olacağız :wink:
ortayaslicift
Üye
Üye

Emrah inşallah diğer konserlerde belki Bozcaada'da da oluruz birlikte varsa FERİDUN'un konseri.İlaç gibi geliyor 'O'nunla ve orkestrasıyla olan saatler.
Murat sen gelsen tam keyif alamazdın,'GİBİ GİBİ' yine yoktu ve sen yine kilitlenirdin. :evil: BENİM HALA UMUDUM VAR birgün senin olduğun konserde GİBİ GİBİ söylenecek. :lol: Şimdilik albümlerden dinlemeye devam edeceğiz severek konserlere kadar. :)

Güzel zamanlarda uzun uzun FERİDUN DÜZAĞAÇ konser dolumlarında buluşmak dileğiyle... :shock: :) :P
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Biz zaten artık "gibi gibi" dinlemek istemiyoruz abi :lol: umarım Bozcaada bağbozumu festivalinde abimiz yine sahne alır da hep birlikte ada da toplanırız...
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Ben de gelmek istiyorum ya. :cry:
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah