Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

kopruden once son cikis 2

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

arkadaşlar bu albüm ankarada dost ta cd ve kaset olarak mevcuttur kaset 3.5liradır cd 6-7 arasındaydı sanırım almak isteyen bakabilir
bulamayacağınız ve benim de bulamadığım 2 albümü tüm hakları yalnızlığıma aittir ve beni rahatta dinleyin albümleridir bulan bana da alsın da ben bulamadım bu 2 albümü
çok istiyordum ama yok işte yooooooooooooook:(
destina7
Üye
Üye
İsim: a

Mesaj gönderen destina7 »

ya bu albümü izmirde bılabileceğim bi yer varmı koşup hemen alacağım
sarven
Üye
Üye
İsim: Sarven

Mesaj gönderen sarven »

İzmir'de D&R varsa orada bulabilirsin,eğer yoksa D&R web sitesinden sipariş verebilirsin sana kargo ile yollarlar.
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bende dün d&r dan aldım.burda fiyatı 8 ytl...
djmrve
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen djmrve »

sanatcılara hayranlık duyup sureklı takıp edenlere cok kızardım ferıdun duzagac ı tanıtyınca onlara hak verdım her yerden yazılarını sozlerını toplamak cok ılgınc oluo hele album kapagındakı yazısı ona olan hayranlıgımı arttırdı
mustafadilek
Üye
Üye

Mesaj gönderen mustafadilek »

oku, oku, oku. düşün, düşün, düşün. ve sonra sor nasıl bir yazıdır bu diye. nasıl yazılabilir. Sanki böyle şeyler yazmak yasakmış gibi ve bu yasağı çiğneyen tek kişiymiş gibi... biterken herşey; herşeyi yeniden başlatırmış gibi hemde Uzun Uzun...
mustafadilek
Üye
Üye

Mesaj gönderen mustafadilek »

benim bulamadığım "gece 11:45 filmiydi" ve O nu da buldum... ve bana bi konuda haber verecek bir babayiğit aranıyor RÜZGAR. Evet rüzgar.Rüzgar adlı kitap, feridun düzağaç' ın üniversite zamanlarında yazdığı bi kitap. Bulan bana haber verebilir mi? ... VE ne tesadüftür ki; bu yazıyı yazarken UZUN UZUN albümünden rüzgar adlı şarkıyı dinliyorum
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

benim bulamadığım "gece 11:45 filmiydi" ve O nu da buldum... ve bana bi konuda haber verecek bir babayiğit aranıyor RÜZGAR. Evet rüzgar.Rüzgar adlı kitap, feridun düzağaç' ın üniversite zamanlarında yazdığı bi kitap. Bulan bana haber verebilir mi? ... VE ne tesadüftür ki; bu yazıyı yazarken UZUN UZUN albümünden rüzgar adlı şarkıyı dinliyorum
bu başlığa bakarsanız, işinize yarar bişiler bulabilirsiniz.. feridun-duzagac-siir-kitabi-t2337.html
dilenci
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ismail

Mesaj gönderen dilenci »

duvarımda kocaman bi taplonun içindedir bu anlamlar ve her gün yatmadan önce okurum ....nedirki baska diyebilecegim...
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Re: kopruden once son cikis 2

Mesaj gönderen miyavzi »

İSTANBULA İLK GİDİŞİMDE KOPRUDE BU YAZIYI GORUNCE GOZLERIM DOLMUSTU..
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: kopruden once son cikis 2

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dün akşam konsere giderken Köprüden Önce Son Çıkış yazısını görüp gülüştük arabada...

Kimin aklına gelir ki bir yol tabelasından bu kadar anlam çıkabileceği...