Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

sizce ? yardım edinn

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

sizce ? yardım edinn

Mesaj gönderen gzyasi »

blki inanmicaksınız belki de tam tersi...biliosunuz ben bi süre siteye hiç takılamadım...o zamanlarda bir kaza geçirdim ben... beyin kanaması...ii sayılırım artık ama o tedavi sürecinde benim bi hastalığm da ortaya çıktı beynimin merkezine yakın bi yerde böyle bilye kadar flan bi tümor warmış... :cry: alınabilirmiş ama tehlikeli bi ameliyat olurmuş... 4 seçeneğim war...karar wermeye çalışıoum :cry: :cry:
1)ameliyat olmicam we ölene kadar yaşicam
2)ameliyat olup sakat kalma riskim war
3)ameliyat olup kurtulma şansım war
4)ameliyat olup ölme riskim war

şimdi sizce
ameliyat oliimmi??: :?: :?: :?: :?:
ameliyat olmiimmi? :?: :?: :?: :
En son gzyasi tarafından Cumartesi, Ekim 21, 2006 20:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

canım benim ya. çok üzüldüm gerçekten :(

ameliyat olıyım mı diye değil önce iyileşceğine tam inan senin yanındayız kardeşcim..

ameliyatın aciliyeti yoksa bi süre dinlen kendini iyileşmeye inandır. bu konuda elimizden ne gelirse yaparız.

Allah'ın izniyle iyileşiceksin canım daha gençsin. yaşaman gereken çok şey var, ailen var unutma ve bırakma kendini sakın
~
ansızın gelecek gibisin..
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

korkuoum ben yaa...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

öncelikle geçmiş olsun kardeşim benim..

şunu söylemeliyim ki bu senin için hayatî bir karar ve kimsenin şu an sana akıl vererek bu kararına etki edecek cesareti göstereciğini düşünmüyorum.
ama sana şu örneği verebilirim;
iskenderun'da yaşayan bir arkadaşım beyincikte tümör tespiti gerekçesiyle ameliyat oldu geçtiğimiz temmuz ayında.. ben ise ona istanbul'dan sadece telefon ile destek verebiliyordum. yani elini bile tutamıyordum..
ameliyattan evvel telefonla münasebeti yasak olduğu halde benimle mesajlaştı hatta kısa bir görüşme bile yaptı lavaboya girerek.
nihayet ameliyat günü geldi ve ben beklemeye koyuldum. elim-kolum bağlıydı artık, beklemekten başka çarem yoktu..
bir gün onun mesajı geldi telefonuma;
yasin nasılsın? ne yapıyorsun? diyordu.. nasıl sevindim anlatamam.
sonra bir mesajındaki şu sözleri beni derinden etkiledi;
"hastaneye gidiş vaktinde evden çıkarken herkes sanki cenazem çıkıyormuşçasına ağlıyordu, öyle ki ben bile gömülmeye gittiğimi zannettim..
işte o anlarda bana destek veren sadece sen vardın. senden aldığım güçle çıktım bu ameliyattan" dedi..
oysa ben hiçbirşey yapmamıştım, tek yaptığım moralini yüksek tutmasını sağlamak ve ona ihtiyacı olan kelimeleri söylemekti..

şimdi sana bir önerim var canım kardeşim;
biz lavinya.net üyesi arkadaşların olarak her zaman senin yanındayız. bunu tüm samimiyetimle söylüyorum burda belki birbirini hiç görmemiş ama çok iyi kardeş olabilecek bi sürü insan var. işte onlara adına sana diyorum ki, çıktığında ilk işin siteye gelip bize şunu söylemek olsun:
"arkadaşlar tümörü öldürdüm, sıradaki gelsin" :wink:

unutma seni seven ve bekleyen bi sürü insan var burda :idea:
En son yaskaman tarafından Cumartesi, Ekim 21, 2006 13:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

canım benim kendini bırakma lütfen. ameliyat olursan da başarılı geçeceğine eminim. biçok kişi oldu senden önce. belki yüzlerce binlerce. inancını kaybetme. güçlü ol bişey olmayacak

3. şık senin şıkkın. 2 ve 4. aklından bile geçirme. sevdiklerin seni bırakmazlar (öyle kolay kolay kaçamazsın:) ameliyat şart değilse zaten olmazsın
~
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Geçmiş Olsun Kardeşim ...
Ameliyat Konusunda Bencede Karar Verecek Olan En Doğru Kişi Tabiki Sen ve Ailen Biz Buradan Koşulları Şartları tam Bilemediğimiz İçin Bu Önemli Konuda Söylediklerimiz Ne Derecede Doğru veya Yanlış Olur Bunu Bilemeyiz ... Ama Sen Ve Ailen İle Doktorlar Durumu Değerlendirip En Doğru Kararı Verirsiniz İnşallah... Ayrıca Bilim Sağlık Teknoloji Artık Çok İlerledi, Ülkemizde de Çok İyi Beyin Cerrahları Var Kormamalısın En Azından Bizler Burada ki Dostların Lavinya.Net Dostları Hep Seninleyiz Ve Sana Duacı Olacağız... Güçlü ve Cesaretli Ol, Pozitif Düşün ve Moralini Yüksek Tut. İnşallah En Kısa Sürede Sağlığına Kavuşursun...
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya canım benim ya.nasıl üzüldüm.kıyamam canım ya.inşallah iyi olucaksın bi tanem sakın umudunu yitirme.hepimiz arkandayız.yapabileceğim pek bişey yok ama dua edicem senin için.sakın kendini üzme canım.Allah'ın izniyle iyileşeceksin inşallah.bu kararı ailenle vermen bencede daha doğru olur.umarım en hayırlı kararı verirsin.ameliyat olursanda ameliyat sonrası bizi haberdar et canım.hepimiz arkandayız.bütün kötü günler geride kalır inşallah..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

geçmiş olsun çok üzüldüm :cry: sıkma canını en kısa zamanda inş. iyileşirsin.

Bu arada ailen o seçeneklerden hangisini diyor?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

ailem ameliyat olmamı istio...kurtulacaıma eminler...ya da bana güç wermek için öle dawranıolar...ama korkuoum...ölümden diil ben felç kalmaktan korkuoum... :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

anlıyorum dostum.

herşey gönlünce olsun. yüreğinin götürdüğü yere git. uzgun:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

canım benim kendine güvenmelisin. seni tanıdığım kadarıyla güçlü bir yapın var. kaybettiğin biri var. onun acısını bile yaşamışsın. korkma hiçbişey olmayacak sana

bunu aslanlar gibi atlatırsın yanımıza bomba gibi dönersin :)

ben sende görüyorum o gücü
~
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

herşey de bni buluyo...ama sanırım ameliyat olucam...kurtulma şansım daha yüksekmiş çünkü erken teşhismiş çk büümemiş daha...ameliyat gününü sölerim size :? :? :) desteiniz için çooo...ok teşekkürler arkadaşlar..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bak ailen elbette sana güç vermek için öle şeyler söyler ama bile bile de lades demezler. için rahat olsun.. biliyorum bunu söylemek kolay ama bahsettiğin felç durumu çok düşük bi ihtimal. günümüzde tıp çok fazla ilerledi ve bence de bi sorun olmayacaktır.. yanındayız her zaman :wink:
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

gzyasi senin neler çektiğini tamamen anlamam mümkün değil tabiki ama yinede yaşadıklarına üzüldüm :( bu da sein sınavın işte...ama gerçekten insan eğerki inanırsa ve isterse ne mucizeleri başarabileceğini ve ne zorluklarla başa çıkabileceğini biliyoruz ..... :!: sen yeterki inan,yaşamayı iste,hayata sıkı sıkı bağlan....unutma ki eğer sen hayata sıkı sıkıya tutunursan hayat seni hiç bırakmaz.....dua et....... :roll: :wink: inşallah kurtulursun...sana desteğimizi hep aklında tut....... senin için dua edebilirim ve iyileşmeni dileyebilirim en azından sadece...ne yapayım elimden başak birşey gelmiyor ki :(
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

gzyasi geçmiş olsun canım sana üzüldüm demeyeceğim çünkü üzülmemeli hatta sevinmelisin sevinmeliyiz çünkü erken farkedilmiş ya daha geç kalınsaydı diyebilmeliyiz. Allah'ın izniyle tamamen iyileşeceksin. Birbirimizi hiç tanımıyoruz ama her gece senin için hayatımızın tek kaynağına, yaradana dua edeceğim. "Allah'ım ne olur onun yanında ol, ailesine ve ona yardımcı ol" diye. son günler benim için çok yoğun geçiyor ama eve gelir gelmez ilk işim siteyi açıp bu foruma bakmak olacak. senin mesajını bekliyor olacağım gzyasi. kendine dikkat et sakın canını sıkma olur mu iyi olacağına hiç bir sorun çıkmayacağına ben inanıyorum eminim diğer arkadaşlar ve ailen de inanıyordur sen de inan.
Allah'a emanet ol arkadaşım
unutma mesajını bekliyorum :P
Kilitli