Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Susmak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

anladım güneşay sağol :)
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

bazen sözlerle değil susarak gözlerlede karşındakine
dökebilirsin yüreğini
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

KONUŞARAK Bİ ŞEYLERİ ÇÖZEMEYECEĞİMİ ANLAYINCA SUSARIM...
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

susmak ne erdem nede başka bişi.susmak kendine zarar vermektir...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

susmak... kelimelerin yetersiz kaldığı o an... ya da kelimeleri bile haketmediğin zamanlar.... en iyisi susmak seninle.seninle
aycell_xxx
Üye
Üye

içme attım herşeyi.. seni de sensizliği de... en iyis böyle yaşamak bu karmaşayı.. yaralarım hafifleyene kadar en azından
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

bazen susmak karşındakine verebileceğin en acı cevaptır susarak o kadar çok şey anlatabilirki insan ve zaman zaman en büyük erdemlerden biridir susmak
gece_kusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen gece_kusu »

bu aralar benim de içim çok acıyo 10 aylık beraberliğim tam bi karmaşaya döndü ne yapacağımı bilmiyorum ben şimdilik sadece susuyorum önceden konuştum bi süre düzeldi her sey sonra yeniden başa döndü yaşadığımızı bi hikaye gibi görüyorum ve devamını da artık onun yazması gerek ben şu an bekliyorum sadece aslında onu kaybetmek istemiyorum onu çok seviyorum ama onun ne düşündüğünden hiç emin değilim malesef o yüzden kendi bilir ne olacaksa olsun ben daha fazla sabredemicem galiba bundan sonra :cry: ama düzelir inş her sey ben aşkımı çok seviyorum :(
aycell_xxx
Üye
Üye

gece kuşu inan çok üzüldüm senin adına
hopeless depression

Mesaj gönderen hopeless depression »

KONUŞARAK HİÇBİR ŞEY SÖYLEMEMEYİ BAŞARABİLİRSİNİZ AMA ; SUSARAK ASLA... bunu bir yerde okumuştum çok hoşuma gitmişti.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

bazen susmak en güzel anlatım biçimidir,kimbilir kelimelerden çok daha manalı bi şekilde hem de
bigmerLin

Mesaj gönderen bigmerLin »

Susmak....

Bazen büyük bir erdem, bazen verilecebilecek en iyi cevap.. Tanımı o kadar fazla kii... Bazen iyidir... Karşındaki seni anlıyorsa hedefine ulaşmışsındır... Bir büyüklükle anlatabilmişsindir kendini karşındakine... Bazen de kötüdür... Sinirlendirebilirsin bile karşındakini susarak... Susarak içine attığın bir çok şeyle kendine zarar da verebilirsin... Susmak iyi midir kötü müdür? İşte o aradaki farkı algılayıp ona göre davranmak lazım.. Ben tam karar verebilmiş değiLim.. Bazen iyi bazen kötü... :)
deniz_s
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: deniz

Mesaj gönderen deniz_s »

hopeless depression yazdı:KONUŞARAK HİÇBİR ŞEY SÖYLEMEMEYİ BAŞARABİLİRSİNİZ AMA ; SUSARAK ASLA...
çok doğru bi yaklaşım olmuş... susmak verilebilecek en güzel cevaptır bazen... herzaman konuşup anlaşmayı, bi orta yol bulmayı tercih etsem de; karşımda beni anlamayacak insanlar olduğunda genelde susmayı tercih ediyorum... çünkü anlatsam da anlamayacak, sinirlenicem busefer sessiz çığlıklarım artacak... hiç gereği yok boşa kendimi paralamanın... ki ben susuyorsam muhakkak bi sebebim vardır...
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

bunun susmak en iyi cvp.dır modeli vardır!
yani sus'an kişi;
-çok bencilim,insan üstü yaratığım,cvp.a tenezzül etmem ...
demektedir anlayan sivrisinek anlamayan bla bla bla sı...
ikinci cvp;
-iyimserim ama ne diyebilecegimi bilmiyorum,ahh işte ne söylesem hep eksik bidi bidi bidi sidir!
ve bir de son olarak yorgunlukdan susulur...ağzı ruhu bıcak olsan açmaz artık...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

sessizliğe boğarken sessizlikte boğulmak...unutulamamışlığın habercisi bir doğum günü msjı 'artık bu anlamsız sessizliğe bir son verelim' dermiş gibi sanki...ardından yine susmak,niye?!