SEVGİLİ GÜNLÜK

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Re: SEVGİLİ GÜNLÜK

Mesaj gönderen kemanci »

menemen mi?? :P aydın mı?? :P ben gelebilirmiyim?
bu arada bugün de kötüydü.hiç mantıklı insan yok bizim sınıfta,zaten günde 3 saat ders var,onda da bı kalemkutunun üstündekı resmın ayıcık mı köpekcık mı olduğunu tartıştılar durdular.ben kafamı kaldırıp ne boşsunuz ya dercesine bi bakış attım(yaklaşık 2 saat bunu tartıştılar da) ve yorum şu oldu. bakın ylda da köpekcık dıyor..aaah ah düyüp kafamı ındırdım gerı :cry: benım kankam gibi bir arkadasıom daha olmayacak mı?? neden ben de onunla gitmedım kı?çok özlüüyorm senı kankacım,herşeyını o kadar özlüyorum ki,hem gülerdık hem ağlardık,ama şimdi beyınlerı sadece bılıme adanmış ınsanlar arasındayım.tabi ki arada çıkıyor 'düşünen' insanlar ama kımse onun gibi değil..artık o kadar sıkılıyorum ki sınıfta,başım ağrıyor,evet yaa gerçekten çok sıkılıyorum.neyse yeter bu kadar günlükcüm,keman çalışmam lazım yemek de yiyeceğim :) işte bunu sevıyorum :D yaşasın yemeeeekkk :P
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

..2 bilemedin 3 saatlik uykuyla yazıyorum sana günlük.Sana yazıyorsam bil ki hala seninleyim günlük,senin anlamın çok soğuk...olsa
da...sunum bitti,ben bittim...alt tarafı bir sunum için belkide hayatımın en önemli fırsatlarından birini kaçırdım!Ne oldu,
herkesden güzel yazdım belki,herkesten çok resim toplamıştım,uğraşmıştım,farkedildi,takdir edildi ve bitti.Ne kazandım ki?!
Yapmak zorunda olduğumu düşündüğüm bişeyi yaparken çok yapmak istediğim birşeyi kaçırdım,kaybettim yine kaybettim!
:('...korkak olmadığımı söylemişti,hala öyle düşünüyor ama bu gün farketti korktuğumu birşeylerden.
Aslında bende yeni yeni ifade edebiliyorum bunu kendime,alıştırıldığım yalnızlıktan olur da koparsam ve yalnız olmamaya
alıştığım anda yine,yeniden yalnız kalırsam diye korkuyorum ve eve kapatıyorum kendimi yalnızlığa boğuyorum alıştırıldığım
dozda ve kaybediyorum yine!(Ha bu arada sende yalnızsın tamam ama dozu farklı işte.Bende altın vuruşlarını yapıyor sık sık,ama yalnızlık işte bu öldürmüyor,ölür gibi süründürüyor!Yine abartıyorum,sence öyle ama benim hissettiğim bu,abartılı bir şekilde hissediyorum yani.)Eskiden elimde olmayan nedenlerden kaybederdim birşeyleri artık kendi kendime kaybettiriyorum,
farkettim.Bir de ben çekilmez olduğumda sağlıklı düşünemeden davranıyormuşum,biliyorum,çok doğal bu.Yani ben sadece damarıma
basıldığında çekilmez oluyorum değil mi?Basmayın ozaman,madem düşüncesiz davranışlarım batıyorsa,zaten toplasan kaç insan
tamamen düşünceli davranıyor ki??? Etki-tepki meselesi işte,herkes böyle,tek ben mi?!...şimdi boş bir kürenin içinde boş boş
volta atar gibiyim içimde.Hiç durmuyorum ama hep aynı yerlerde dönüp dolaşıyorum.Küre kırıldı kırılacak,düşeceğim yerde
iki yön var,ikisi de birbirinden karanlık görünüyor gözüme...kulağımda Sarp cover parçasını söylüyor 'söyle buldun mu...'
...Sonra Athena'nın klibindeki o bol havadar odanın içinde havasızlık çekenle birmişim gibi...kapı kolundaki salyangoza
dönüşüyorum;ağırlığım yetmez o kapıyı açmaya,hadi oldu da bir şekilde açıldı diyelim,o kapının ardına geçmek için yere
atladığımda paramparça olur kabuğum...artık neden bilmiyorum,yani hangi birine..hangi darbenin su yoplamış yeri yırtılıyor
da gözlerimden boşalıyor,bilmiyorum..neyse,kaybettim kendimi,bana müsade..daha body paragraph yazıcam,kolaj yapıcam...
ne karmaşam bitiyor zaten ne de yapacaklarım,çok yoruldummmm
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

günlük süperdi bugün bak sayayım...
*düştüm daha sabahın köründe servise biner binmez...
*münazarada çeyrek finale çıkmıştık ama yarı finale çıkamadık...
*kimse hiç bişey anlamıyor hala.düzeltmeye çalışmıyor kendini...
*kalbim bulandı...karıştı...yerler senaryolar değişti...
dayanamıyorum..günlük kurtar...kurtaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrr
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

SLM!
HER ZAMANKİ GİBİ SIKICI BİR GÜNDÜ. YİNE AYNI SAÇMALIKLAR KAN ALDILAR, SAÇMA SAPAN TESTLER YAPIP CANIMI DAHA FAZLA YAKTILAR.
AMA ANLIYAMIYORUM ARTIK. NE İÇİN UĞRAŞIYOLAR BU KADAR?
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

sende anlayamıyorsan artık...kimse anlayamaz zaten
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Yine ben günlük ve yine sorularım..

Bir şehir bu kadar mı acımasızlaşır? Ve neden elimdeki tüm hür güvercinler can çekişir?Karınları üzerinde yürüyen ucubeler her yanda.Ayyaş sevimsizliğinde tüm sokak köşe başları.Kurtuluş göklere doğru gitmekte mi aranmalı?Hangi sabahtır ki isyankar firarın doğuşuna gebe?Sancılar var, tasvirine kelimeler kifayetsiz.Bu şehrin bütün ışıklarını söndürmeli sinsice.!Yalnızlık ne ??Cinnetin kollarında bir şehirden kaçış bu,sereserpe.evet yalnızım ve evet yalnızsın..Ben barışık yaşıyorum yaşanmamışlıklarımla o kadar..Sabredebiliyorum sanırım çoğu zaman çoğu zaman da olmuyor işte..HERKES!Ne anlamsız bir kavram benim için bi bilsen..Hayatıma girenler herkes deiller ve hayatımda hiç olmayanlar zaten hiçkimse benim için..Etkiye tepk veriyorsun ne kadar basit senin için ben tepkisiz kalmayı denerken..Ama çekilmez biri değilsin düşüncesiz davranışların olsada ama dediğin gibi kimin yok ki??Sırf senin dışındakilerde de var diye dewam et sen emi..Korkak deilsin sadece korkuyorsun dediğim gibi ama biliyorum ki içinde bir yerlerde bunu açacak cesarette gizli..Kır zincirlerini artık..SONUNDA BOĞULMAK OLSADA BENİM O SULARDA YÜZMEM GEREK diyen kıza ne oldu?
DeepSenSe

...'sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek' diyen o kıza ne mi oldu?

Her sessiz çığlığımın duyulmayışında kalbim bir avuç su yutuyor!Zaman geçiyor ve daha çok su...zaman...zaman boşa geçtikçe boğulmaya bir adım daha yaklaşıyor...boğulmaya yüztutuyor...:( ....:?:
blackpearl

'sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek..

Boğulmayı göze almamışmıydın ?? Farklı kıyılara git artık farklı limanlara demir at hatta okyanuslara açıl..Su mu yutuyorsun dibe mi vuruyorsun?? Vur gitsin..Göz yaşlarında boğulmaktan bin kat iyidir..!!
BuRCuUUU
Üye
Üye

Mesaj gönderen BuRCuUUU »

canım günlüküüm yaa
dün ben sen ihmal ettim yazamadım demiştim ya sana sınav ödev haftası falan vaktim olmadı yazmaya :cry:
bugün yine sınav olduk fena değildi
:hmm: dün annemler geldi onu da demiştim bir sürü mama getirmiş allahım allahım bir insan yemek konusunda bu kdar mı becerikli olur yaraaabbiim pastalar börekler..... midemiz bayram etti :D
ee tabi bitti bugün hepsi napalım her güzel şeyin bir sonu var ne yazık ki
hadi günlüküm ben kaçar
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

hayat devam ediyor malesef günlük...
DeepSenSe

..gözyaşlarımda boğulduğumda dibe vurmuş oluyorum günlük..sana söylüyorum ama başkası anlasın günlük...boğuldum günlük ...ben değiştim,daha yapıcı,daha anlayışlı,daha sevecen,daha sosyalidaha...yı günlük ama analadım ki o değişmedi!Yine bir iki güzel sözden sonra kayboluşlar,yine olmadık yere suslar,yine bekleyişer bende,yine yine dibe vuruşlar!!!Bu sondu günlük bu son şanştı bnim gönlümün sesine kulak veremin son şansıydı,kayboldu!Artık bundan sonra bekleyenine de salak derler,bir teleon numarasıydı istediğim sadece sesini duymak için,o bile çok görüldü günlük o bile!Ben daha neye inanayım?neye güveneyim söyle günlük?!..uzun zamandır ilk defa,yaklaşık 2 buçuk senedir ilk defa bu gün içtim günlük...dünyanın dönüşüne tanık oluyorum ama yine acılarım benimle günlük..okadar içsem bile gitmiyor bu bilinç,gitmiyor be günlük..sevdim diyen yalan söylüyor semedim diyen de..herşey yalan be günlük..bi tek sen gerçeksin bir tek soğuk bir boşluk gerisi hikaye be günlük...gerçeklerle yüzleştiğim bir gün bu gün...uzun zamandır içmeye direnip de pes ettiğim bir gün bu gün..ama en azından tam olarak yalnız değildim,yanımda dostum vardı...bıktım insanların olmadık şeylere beni suçlu bulmalarından,bıktım herşeyden bıktım yaşamaktan ve yaşayamamaktan bıktım!!!!
BuRCuUUU
Üye
Üye

Mesaj gönderen BuRCuUUU »

merbaha günlük
bu gece hiç keyfim yok çünkü edoşum yapışığım kankam dostum... diye yüzüne baktığım sarıldığım güvendiğim insandan iyi bir darbe yedim bu gece
ona hak verdiğim vermiyor ya da onu suçluyor anlamıyor değilim geri dönse dediklerini unutmayacak da değilim hatta unuttum bile ama ondan beklemezdim beni bu kadar dışlamasını arkadaşlığımı sıradan bir arkadaşlıkla eş tutacağını ummazdım ben olmasam da olur gibi davranmasını beklemezdim ya da ne bileyim başkalarına güvenip bizim paylaştığımız o kadar güzel şeyi bir kenara atacaağını hepsinin bir anda anlamının yitireceğini benim tanıdığım edoşumdan beklemezdim belki ben iyi bir arkadaş değilim çünkü çok arkadaşımı kaybettim ama en azından eda nınki gibi yapmadım eğer ben eda dan hiç birşey için özür dilememiş olsaydım onsuz mutlu olamayacağımı söylemeseydim ve her şeyimi onunla paylaşıp derdimi ve sevincimi onunla paylaşmasaydım ve böyle olmasını istediğimi söylemeseydim onu kırdığım zamanlarda öbürküleri gibi olsun der boşverirdim ama bu gece onun sergilediği tavırları ve söylediği sözleri ben de burak da hak etmedik umarım yanıldığının farkına varır daha çok şey var içimde ama yeterince ağladım günlük biraz daha yazarken ağlamak istemiyorum bitirmem gereken bir ödevim var iyi geceler
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Seni sevmiyorum günlük...
Onun için sana fazla yazı yazmam ama;
Bugün çok mutlu olduğumu söylemek istedim. :)
blackpearl

Elim acıyor günlük herzamankinden biraz daha yavaş yazıyorum bugün sana söylemek istediklerim koşuşurken..Elim acıyor dedim de ACILAR geldi yine aklıma.Neden sonu yok bu can yakıcı şeylerin??Dünya yalan olduğu için mi varlar yoksa çok gerçek olduğu için mi yaşamak??Yokuş yukarı seven insanlardan bende bıktım..Öylesine yorgun ve dağınık yaşıyorum artık.Öylesine kopuk dünden yarından..Kendimi özgürlük sandım sanırım,yanılmışım..İçimdeki ıssızlıkta beni kemiren ve üst üste binip büyüyen acılarımdan hep kaçmaya çalıştım..Perdelerimi açmaya korktum hep ve hep kaybettim hayat eldivenimi..Hep dilsiz kaldı sevincim,heyecanım ve aşka inancım kayboldu yalnızlığımın karanlık tünelinde,yaşama isteğimde!Vurulup düştü,üstelik gözleri gülen bir insana güvenip kolayce dürüst diyen ve kolayca seven iyimser yanımdan da ayrıldım..RUHUMU PARÇALIYOR KAYIPLARIM..Peki kaçışım nerede?Gitmek mi?Ölmek mi?Bir hançeri inceltip okyanusa daldırmak isteği mi?Ya da düşebilmek mi atlaslardan?!Gitmek; o kaos duygusu,sarsıntılarla yorun düşüşü,bilincin kamaşması belkide..Rehin bırakılacak birşey yok ki hayata unutamadıklarından başka..Neyi vereyim hayat başka sana!!Dün gece bu kadar büyük değildi bu şehir.Gökyüzü kapalı değildi ve böyle sessiz değildi insanlar..Fenersiz bir dalgakıranın soğuk kayalarında içtim dün günlük!Yanımda yarım kalan hayatların pes edicisi ve karşımda onu yalnızlığa itmeye çalışan uçsuz bucaksız saran karanlığa inat,yakamozlarla aydınlanmaya çalışan deniz!Köhne bir sandalla açıldım bende onun gibi aşkın durgun sandığım sularına.İlerledikçe derinleşti,derinleştkçe büyüdü dalgalar.Yağmurlar,şimşekler,yıldırımlar..Bir yaprak gibi savruldum bir o yana bir bu yana..HAİN FIRTINALAR!Yaşamaktan ve yaşayamamaktan bıkan!; gün biter gülüşler kalır bende.Anılar gibi sürüklenir bulutlar.Ömrü ayrılıklar tamamlar,yarım kalan şiirler belki de unutma bunu!Aykırı anlamlar arayıp durma güz biter sular köpürürde kapanmaz olur sonra açtığın yara..Uçurum olur cellat olur her gece..Her gece yeniden bir talan başlar.Acı ses olur,ses deli bir yağmur UNUTMA!!Nerde o kara sabır?Sesin kadar güzel sesi akşamın?Yaşamak sanki bir damlanın yolculuğu gibi bulutlardan toprağa doğru.YAĞDIĞIN O YAĞMURU ALIP GİDEN SENSİN aslında.Bi düşün!Bütün aşkların kan grubu AYNI olsada ayrıdır çıkmazları son sözleri FARKLI ve beklediğin zamana uymaz inteharları..Sakın bana dibe vurdum,gözyaşlarımda boğuldum,güçsüzüm deme!Sonunda ketum bir tarihe göçebe mi olmak istiyorsun?Adressiz kalmak ve bu yüzden bir rüzgar gibi takılmak mı istiyorsun benim gibi hiç büyümemiş bir çocuğun ardına?Yaşamak!Vize yok,kimlik sahte,yollar mayın döşeli!Söyler misin ama bir ömürde kaç sokak izi kalır ki geriye??Yüzünde bir yama gibi durmasın zaman senin seçtiğin bekleyişte..Evet herşey yalan bu YALAN DÜNYADA.Ama dünya böle.Sevgiler hep sahte.Yüzüne gülen arkadan kahpe her nedense.Ama bir sor kendine Kim layık sevilmeye??Kim layık öpülmeye??Gerekirse uğruna bir kuru can vermeye...!!
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan

belkide korkulacak uğruna o kadar da üzülünecek bişey yokmuş...bitiş çizgisinin yakınındayız...daha fazla üzülmeyeceğim için mutlu,bırakıp gideceğim için az da olsa hüzünlüyüm...